Ето пролетта настана, а ний се чудиме коя е следващата ни АПРИЛска мама!

  • 13 017
  • 301
# 195
Добро утро и от мен!

Честито на мама Тодоран! Много да я радва малката принцеса!

Polinita стискам палци всичко да е наред и скоро - радостна вест  1stroller

Marinela flo, голям сладурко е малкото Митаче, пиши как мина раждането, как е в къщи, кърмите ли се ..... ох, дано не е много нахално  Hug

Аз да се похваля - вчера татито купи количката на беби: Чиполино Пуки. Мнооого е сладурска.
И аз съм със същите болки ниско в корема и рядко в кръста, но мен много много ме боли срамната кост, все едно цяло стадо коне съм яздила. И течение си имам, абе явно всичко е нормално, щом и вие сте така. Обаче още го пия този Магнерот. Във вторник съм при док и дано вече ми каже да го спирам, че така няма да родя май  Joy
Виж целия пост
# 196
ЕЕЕЕЕ Milenni, кажи повече за количката, че нали и аз към нея съм се насочила - вашата от новият модел ли е? Какъв цвят, със или без столче за кола, доволна ли си от нея?????? Абе всичко ми напиши.....ако може де!
Виж целия пост
# 197
Milenni, честита количка Peace

Най-накрая си сглобих списъка за болницата. Ето го, дано ви е полезен Hug
Списък 1
лична карта
всички изследвания (задължителни СПИН, Васерман, Кръвна група, Хепатит)
карта за наблюдение на бременността
четка и паста за зъби
ластик за коса
тоалетна хартия и салфетки
обикновени и мокри кърпички
Тантум роза / смрадилка
Дамски превръзки (нощни) - 20 броя
еднократни гащи
жилетка
чорапи
хавлии - голяма и малка
джапанки
мокри кърпички за гърди
шоколад
банани
минерална вода - 500 мл и 1л
зареждачка за телефон
калъфче за телефон за врат
книга

Списък 2
Самобръсначка
калъфка за възглавница
чехли / сабо
помпа за кърма
подложки за гърди
крем Лансинох или Гармастан
кроасан
чаша, вилица, лъжица, нож
1 пакет памперси
1 пакет мокри кърпички за бебе
комплект за изписване
бебе дневник
фотоапарат
монети за ТВ
четка за коса (гребен)
шампоан и душ-гел
дезодорант

Виж целия пост
# 198
Добро утро и от мен,
и аз снощи си мислех че ще се ражда,от 7 часа като ме хванаха едни болки в кръста и ниско долу от време на време,първо не им обръщах внимание,ама после взеха повече да болят и наште ни бяха и на гости и  Laughing можете да си представите мама как питаше ,ама къде те боли,ама колко,ама как,лошо ли ти е  Laughing,пък аз стискам и викам не бе,спокойно,нема да раждам още.  Laughing тръгнаха си и сега сутринта -проверка  Grinning дали ми е минало,ако не да тръгваме  Hug.Ма честно казано бая си ме болеше .сега ще търся 5 -те признака дето Верчо ги беше писала да видя колко имам, о и още нещо свалила съм едно кило,а се мерих след закуска,ама как съм го свалила  newsm78 дали да се притеснявам и за това.Бременна му работа.
 За магнерота мен още като ми даваха 45 дневния болничен ми го спряха .
 Лек ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 199
добро утро аз пак съм във филм.....бебка не мърда от петък следобяд. Както си беше активна и изведнъж край! Бутам я, пускам музика...не! Ще се побъркам просто. Искам вече да родя че поне да спрат тези периоди. И само за мартенката си мисля и направо изтръпвам от страх! Утре мислех да не ходя на тонове тъй като баща ми ще идва на гости ама май ще отида, защото се притеснявам! Дано всичко е наред  Praynig
На мен от петък доки ми каза да спирам магнероти, желязо всичко. И да почвам пак Матерната докогато родя Simple Smile
Нямам никакви болки за сега и спя като пън! Ама бебка ме е притеснила пак много  #Crazy
Виж целия пост
# 200
Честито на всички мами с бебчета
Аууу а аз от вчера един запек имам , взех че се понапънах днес и сега се чувствам все едно половин бебе съм родила, изобщо не мога да си седна на д-то ! Я кажете ако не ми мине тоя запек може ли да се ползва нещо разхлабващо ????
Наканих се да изпера беб. дрешки, едва се събраха в пералнята Shocked толкова много имам! А утре май е крайно време да се замъкна за иследвания в поликлиниката! Че ако взема да раждам освен кр. група нищо нямам  Embarassed
Някоя от вас запозната ли е с продуктите на ПЕНАТЕН?  Сестра ми донесе от Германия шампоан за ваничка- не се маже тялото на бебето а се слагало във водата и така се къпе, та се чудя дали е достатъчно това ? Аз по принцип все на бюбхен съм ползвала, но при тях Пенатен-а се водели по добри  и ми е взела такива продукти!
Виж целия пост
# 201
Олее,момичета,много се радвам за хубавите новини Hug!!!
Честито момиченце на мама Тодоран!!  bouquetДа й е живо и здраво!!!И бързо да си идват в къщи!!!
Полинита,стискам ти палци !!  bouquetДано всичко е ок и скоро да има положителни новини и от теб!! Praynig
Маринела Фло,добре дошла отново !!!  bouquetДа ти е жив и здрав хубавеца!!!Димитрис е страхотно име!! HugХайде още малко и в Родили през 2008г. ще имаме  тема и за априлчета!!Даже може да се почва от сега,при това зачестило бебераждане!! Party
Някой знае ли как стоят нещата при  *vera??? Praynig
didimora,списъкът ти е много добър,мисля че нищо не си пропуснала(даже и книгата Wink!) Peace
Като отидох да раждам Ники и аз си носех книга.Настаних се в предродилно и спокойно си извадих книгата(даже и зачетох!),щото контракциите ми не бяха особено болезнени,а акушерките се спогледаха учудено и ми викат"Ти май не си дошла да раждаш,а?"И аз не вярвах,че няма да мога да прочета и една страничка като ме хванаха яките болки...,но точно това стана. CrazyТака че,аз този път смятам да си спестя този товар.
Виж целия пост
# 202
Оо,vercho,извинявай-сега видях,че списъка е твой Embarassed.Малко недоскив....нещо..  bouquet
Виж целия пост
# 203
Добър ден и от мен !!!

Честито момиченце на мама Тодоран !!!

Полинита,стискам ти палци !! Чакаме новини !!

Маринела Фло,добре дошла отново !!! Митачето е голям сладур !!!
Виж целия пост
# 204
Marinela flo, ама много оформен, сладък момък си имаш!пупупу.Жив и здрав да е и много да радва мама и тати!

И аз стискам палци на Polinita, всичко ще бъде наред! Hug

didimora, в моята книга пише, че когато влезнем в деветия месец е напълно нормално да не качваме килограми, даже се отслабвало понякога.Поне за това не се притеснявай! Hug  bouquet Защо ли и аз не взема да смъкна някое килце, но уви! Rolling Eyes

Aquariel, не си вкарвай филми в главата, заради историите на някой друг! И аз много съм го мислила това, но няма смисъл. Божа работа!
Всичко е наред с твоята бебка, кротнала се е малко. При всички ни има такива дни... Hug
Виж целия пост
# 205
Добро утро и от нас!
Вени, можеш да пиеш Дуфалак - стига да ти действа, че при мен нямаше особен ефект...Друго, за което се сещам да мюсли, активия и сини сливи...
Aquariel, дано се размърда малката Габи, че да не се притесняваш, а тоновете утре да са супер  Hug Hug Hug Може просто да се е завъртяла с гръбчето напред.
Виж целия пост
# 206
Привет момичета   bouquet
Aquariel, стига с тези притеснения поразбутай го това коремче малко нищо няма да и направиш и ще видиш ,че ще мърда или клекни 3 пъти  Peace
Банджи нали ти искаше да се присъединиш към нас на тоновете,а и сега Тодоранчето като ни изостави  Joy да попълваме групата пиши дали ще доидеш и да се разберем за час пак с групата.
Аз проблем със спането тая нощт нямах (като не броя ставанията до 00 )и сега ставаме с моя малък сладур  Embarassed
 Анилинда радвам се че си пак сред нас  Hug
Виж целия пост
# 207
Привет и от мен! Hug

Тази нощ и аз мислех, че ще се ражда! Станах до тоалетната по нощите и след това като почнаха едни болки, че и в кръстта отиваха, бебка рита, върти се! Кой знае кога съм заспала пак, но пък ми премина, а родилните контракции не минават, а се засилват.

veni-b, срещу запека аз пия прясно мляко и ям кивита и действа уж. newsm78

Milenni, честита количка Peace

Aquariel, не се притеснявай, ще видиш че всичко е наред. Може да е с гръбчето напред, и тогава не се усеща много.

За килограмите да ви кажа, че и аз май съм 1 кг по-малко #Crazy  Аз пък не искам, и без това съм слаба и само се притеснявам, че не съм качила достатъчно и да не е лошо за бебка това... Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 208
Aquariel, сега се сетих, че последния път на тоновете бебче спеше и Док го събуждаше по интересен начин - с лек натикс на палец и показалец и леко разместване на страни там, където е главичката. Имаше ефект  Peace
Виж целия пост
# 209
Аз се притесних защото по принцип сутрин като пия мляко и тя почва да шава, ама от два дена нищо. Кляках, бутах, изпъвах се, говорих, пях, по гръб лежах не и не. Лара страх ме  е там да пипам където и е главичката пък и да искам май немога, защото последният път доки каза че е слязла много надолу и неможа да я хване с ехографа.Абе ще видим утре аз реших да ходя на тоновете защото иначе ще се побъркам, хем като видя захилените физионимии на момичетата и ми минават всички притеснения  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия