Кокорят очички, махат с ръчички, януарчетата малки се усмихват на всички!

  • 14 540
  • 279
# 165
Нашета пишка не я пипам, педи каза да не я закачам до годинката. Сложих една смотана снимка, но чак сега осъзнах, че снимаме само бебо, другата седмица ще се понагляса и ще се снимаме навън.
Гледам ,че и Desit се слагат на крачета като нас, много ми е любиам тази поза.
Честит празник на всички, които празнуват!
Честито и на голямата Мария!
Зимна приказка, ще чакаме и теб в Градската Peace
Виж целия пост
# 166
Гледам ,че и Desit се слагат на крачета като нас, много ми е любиам тази поза.

Как на крачета  newsm78 Аз уж гледам да не ги опирам, че нали не било полезно. Но на снимката може така да изглежда
Виж целия пост
# 167
Здравейте и от мен . Чак сега се включвам , защото снощи , за да е пълна проклетията бяхме 4 - 5 часа без ток . Сутрнинта пък нямахме Нет и изобщо...Много благодаря на всички за пожеланията !  Hug Явно има ефект от тях , защото днес всички са по-добре . Включително и аз . Кърмата ми се нормализира (като че ли), но е по-добре от вчера , определено . Благодаря , момичета !!!  Hug Hug Hug
Усмивка- честит двоен празник ! Да сте живи и здрави всички , много да се обичате и мислете за увеличаване на семейството ! Wink
Аничката - честита втора месечинка и на вас !   bouquet
Зимна приказка - много благодаря за играта !  Hug Доста време не се чуваха никакви покрай нея .  Laughing
Салис - много гадно това ! Стискаме палци  Peace ! Всички сме с теб и бързо да се оправяш !
За пишлето - и аз не знам какво ще правим  Thinking. Нашето хич не ще и да почне даже .  Naughty На мен ми е жал , на татко му - също .
За уроките - аз съм слагала винаги . И сега имаме сини мъниста и на ръчичката и на количката . Не знаеш кой и с какви очи ще ти погледне детенцето .  За всеки случай си сложи .  Peace
За снимките - ами моята е съвсем скорошна - от срещата . Така , че за сега няма да слагам.
Виж целия пост
# 168
Djulichka, само така  Hug
Ще сложа нещо синьо на количката  Peace Тя Михаела има гривничка-бяло, червено и сини мъниста за Баба Марта. Ще взема пак да и я сложа.

А нещо друго да питам (днес съм голяма съм спамърджийка  Blush ) - сигурно и вашете бебчета си имат любима страна като спят, ама на Михаела ако не я обърна наляво НИКОГА не се обръща сама  Thinking Сега пък почнах да мисля дали и има нещо на шията, че все предпочита да спи надясно  #Crazy  Crazy Дори като я държа на ръце и я гушкам от лявата ми страна обръща главичка надясно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 169
Браво, Djulichka  Hug

И аз се барнах в новото албумче, на всяка манджа мерудия  Mr. Green
Ама всички сте много готини  Hug
Виж целия пост
# 170
Честит празник и от мен!
Момичета, моля за помощ! От вчера след обяд ми е излезнала огромна бучка на гърдата и много ме боли  Cry. Правя всичко, което знам - предлагам първо тази гърда, след това затоплям и доизцеждам докрай, правя и компрес от зелево листо и от сутринта пия и Лецитин. Моля Ви, ако знаете нещо, което да облекчи положението ще съм Ви много благодарна! newsm51
ПП И аз качих снимки в новото албумче
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230974&photo=9
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230974&photo=10
Виж целия пост
# 171
Ханна, и малкия все надясно си върти главичката - надясно спи, като е на ръце пак надясно се върти. Затова му сменям посоката на главичката в креватчето, така че като гледа към нас през решетките главичката да му е наляво. Някъде четох, че бебето трябва да се върти и на двете страни, ама те вече сами се въртят и не стоят както ги сложиш  Joy

Djulichka  браво на вас  Peace

Ама всички сте много готини  Hug

Да бе, и аз ги гледах снимките - много хубави мами, а за бебетата - то се знае, че са най-хубавите  Laughing
Виж целия пост
# 172
nikitali, на мен редовно ми излизат такива бучици. Най-добре ще ти помогне Никол  Simple Smile
Кърми я така, че брадичката и да сочи към бучката. После можеш да редуваш с поза, при която нослето и сочи към бучката и лекичко масажирай към бебчето. Съчетано с Лецитин до два дни ще се разнесе млякото  Peace

Настина много са красиви не само Януарските бебчета, ами и техните майчета   bouquet
Виж целия пост
# 173
Привет!

nikitali , по принцип си направила най-необходимото и правилно. Успокой се, на повечето мами тук са им излизали такива бучки, включително и на мен. Най-добрия ти съюзник сега е бебо. Слагай я често на гърда и успех.

Ханна, и на нас ни е любима поза да спим надясно. Колкото и да се мъча да я обърна надругата страна, тя си знае нейното.  Grinning И аз се отказах вече, какво да я правя.

Djulichka, браво, че имате подобрение. Hug
Салис, дано бързо се оправяш. Praynig

За снимките ще гледам и аз тея дни да се щракна, че установих че все Калина снимам. Затова пък пльоснах някои нови нейни в мартенския ни албум.


Виж целия пост
# 174
DesiT, исках да кажа на твойте крака, ама нали вече всичко ни е в умалителна форма и затова съм те подвела. Hug
Виж целия пост
# 175
Ewito, Пипилотка е майчето с бебче на краката и, не Деси  Peace

значи да се успокоя за главичката  Rolling Eyes
благодаря за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 176
 EmbarassedИзвинете ме! ooooh!
В бързината така съм видяла.
Виж целия пост
# 177
Здравейте и от мен

Браво Джуличка, продължавайте в същия дух и само добри новини да чуваме

Честит празник на Аничка и на Усмивка

Хей, замисляли ли сте се, че скоро ще започнат плахо-плахо да се обаждат новите януарки - 2009? Аз днес пак съм на зъболекар, този път за последно, ще ми довършат всички кариеси Остава ми да си направя една коронка, ама в България, че тук ми искат 1100 долара Между другото колко е в Бг металокерамичната корона? И ще питам дали мога да си избеля зъбите докато кърмя, че съвсмем красиваа да стана  Joy

И последно, мисля да почвам Дюкан - трета фаза, някоя съмишленичка? Че съм толкова дебела, че не мога да кача снимка в аблума  Whistling
Виж целия пост
# 178
Честит празник на всички днес, а на Усмивка - весела и безгрижна Мария и щастлив семеен живот!

Алекс, наистина се цедях и давах от шише, но кърмата ми от две седмици постепенно започна да намалява и се стигна до там, че цедях по 20 мл. Затова от петък спрях с цеденето и Антон минава изцяло на АМ  Sad .

За пишката - нашето педи я забели преди около месец и от тогава всяка вечер я забелваме докато се къпем.

Много са хубави бебоците и техните мами. И аз ще вземе да се изтипосам!
Виж целия пост
# 179
Джулич, радвам се че изгрява слънце! Hug

Абе nikitali, гледам ти подписа, Никол много ми прилича на Дарена Grinning
Особено откъм прическа и цвят на очите, ето:http://images23.snimka.bg/005214177-big.jpg
Тази е стара снимка, ама пак има прилика Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия