Гледам ,че и Desit се слагат на крачета като нас, много ми е любиам тази поза.
Честит празник на всички, които празнуват!
Честито и на голямата Мария!
Зимна приказка, ще чакаме и теб в Градската
Аз уж гледам да не ги опирам, че нали не било полезно. Но на снимката може така да изглежда
Явно има ефект от тях , защото днес всички са по-добре . Включително и аз . Кърмата ми се нормализира (като че ли), но е по-добре от вчера , определено . Благодаря , момичета !!!



Доста време не се чуваха никакви покрай нея .
! Всички сме с теб и бързо да се оправяш !
. Нашето хич не ще и да почне даже .
На мен ми е жал , на татко му - също . 

Тя Михаела има гривничка-бяло, червено и сини мъниста за Баба Марта. Ще взема пак да и я сложа.
) - сигурно и вашете бебчета си имат любима страна като спят, ама на Михаела ако не я обърна наляво НИКОГА не се обръща сама
Сега пък почнах да мисля дали и има нещо на шията, че все предпочита да спи надясно
Дори като я държа на ръце и я гушкам от лявата ми страна обръща главичка надясно 
. Правя всичко, което знам - предлагам първо тази гърда, след това затоплям и доизцеждам докрай, правя и компрес от зелево листо и от сутринта пия и Лецитин. Моля Ви, ако знаете нещо, което да облекчи положението ще съм Ви много благодарна! 





И аз се отказах вече, какво да я правя.


. 

Препоръчани теми