Точката започва да пулсира - НОЕМВРИйска мама си от кеф примира!

  • 21 031
  • 294
# 270
аз докато бях със запек,изведнъж явно злоупотребих с киви, банани и пълнозърнести макарони и в момента при мен е обратен ефект,ще видим докога,опитай с пресни плодове.
Момичета от Варна къде ще ходите на ЖК?
Някой чувал ли е за жк в АГ-Варна?
Виж целия пост
# 271
 Здравейте , моят термин е за 6 ноември. Втора бременост на 35 години съм , лоша работа преди беше по - добре.
Виж целия пост
# 272
момичета препоръчаите ми доктор в софия който да е добър и да работи със здравна каса.Ходих при моята гениколожка но тя ме разочарова още повече че смятала че до трети месец нямало нужда нито от изследваня нито от видеозон стигало че бременноста е констатирана newsm78
Виж целия пост
# 273
mila78 аз съм от Пловдив, но за момента съм ходила само на частно.
Лекарката, която ми следеше първата бременност е в болница и ще се върне на работа след 1-2 месеца.
За нея мога да кажа само хубави неща, макар да съм чувала от други майки, че не са доволни.
Чудя се дали да се запише при заместничката или да си изчакам моята лекарка Thinking
Виж целия пост
# 274
Здравейте и от мен!
Първо Честит рожденник на Пепена на патерици - да ти е жив и здрав много усмихнат и много гордост да носи на мама и тате!
Добре дошли на всички нови бъдещи майчета!
  Скоро не съм писала, че по цял ден ми беше зле- гадене с повръщане,  кървене с лежане и Дуфастон, после ме пипна грипа 38-39 градуса температура с антибиотик, изобщо коктейл от гадости.
 Днес бях на преглед при доц. Балев - с бебчето засега всичко е наред има си и сърдечна дейност и отговаря на срока на бременността - успокоих се.
 Попитах за часове, тъй като видях че има желаещи мами от темата, но ми казаха - седмица за седмица, че пазели, дори и за мен не запазих за задължителния преглед в 13-14 г.с. Ще опитвам по телефона като наближи времето.
За протокола от първа страница - на 31 години съм от Варна, бременността ми е четвърта, но предпочитам да я водим като втора!
   Засега поздрави от мен с пожелание за усмихнат ден, въпреки лошото време!
Виж целия пост
# 275
започна и на мен да ми се гади Confusedдано е временно Tired
Виж целия пост
# 276
момичета препоръчаите ми доктор в софия който да е добър и да работи със здравна каса.Ходих при моята гениколожка но тя ме разочарова още повече че смятала че до трети месец нямало нужда нито от изследваня нито от видеозон стигало че бременноста е констатирана newsm78

д-р парлапанова
втора градска
работи с касата
отиваш само с направление
има 34 г. стаж
тел.9158589
работи там на нечетни дати от 8 до 13.30 ч.
 Peace
Виж целия пост
# 277
оле верно?а аз бързам да се радвам....... Sad а кога може да се чуе сърчицето?

6-7 ма седмица вече се чува със сигурност
Виж целия пост
# 278
Здравейте и от мен.Мен такова повръщане ме е налегнало... Sick
Исках да предложа на Tonesa да сложи на първа страничка и албумче, така ще можем да си слагаме хем наши снимки, хем на точиците ни (който има снимка) Hug
Виж целия пост
# 279
mama didi72, не се сърди на лекарката си, тя е абсолютно права yes. Извинявам се че пак ще се повторя,но на запад процедурата е точно такава, никои не те гледа на видеозон до 12 седмица поне, и изследвания не се правят през този период. Всички тези процедури започват след първия триместър Peace. Така че успокои се малко и всичко ще е наред  bouquet.
Виж целия пост
# 280
Пух Голям,
ще ти кажа при нас как стоят нещата.
Аз спрях да кърмя Данни в момента, в който разбрах, че съм бременна- на 1годинка и 3 месеца... и малко отгоре.
Доколкото ми е известно сукането води до контракции, а не бих желала да си усложнявам положението.
Отбиването мина да не повярваш учудващо лесно, въпреки, че бях сигурна, че ще е много тежко, защото малкия беше като пристрастен на тая тема...

Всъщност, той Дребосъчкин сам е бил тръгнал да се отбива, вследствие на което сме го направили батко, като имаш предвид, че бях на някакви много специални еднокомпонентни противозачатъчни хапчета подходящи за кърмачки, които вследствие на понижения пролактин не ми били действали така ефикасно според обясненията на доктора, относно моето "непорочно"  Laughing зачатие... Ха, дано няма объркани... Ама и аз бях много учудена как така съм бременна Simple Smile.

Може да звуча несериозно, или немотивиращо, но смятам, че кърмене И бременност са две пре- големи дини за моята мишница...

П.С. Апелирам, бъдещите мамчета, особено тези, които нямат доказани проблеми да се успокоят... Минавах преди 2 години по този път- притеснявах се за щяло и нещяло от самото начало, та докрая, от което никой не спечели, освен, че изнервях себе си и съпруга си... С първа бременност и първо дете шашкането наистина е голямо, и едва ли някой ще ме възприеме сега, но искам да ви успокоя по някакъв начин...

Чао, и да се пазите!!!

Лида, дано се е сетила тази лекарка за фолиевата киселина, че някои бг гинеколози имат нужда от подсещане... Иначе и аз споделям мнението, че от толкова много и ранни видеозони няма никаква нужда...

Виж целия пост
# 281
ladybebi честито.много се радвам че си сред бъдещите майки.стискам палци всичко да е наред.много се развалнувах като те видях в списъка на ноевтийките 2008.  Hug
Виж целия пост
# 282
кой ще пусне следващата темичка  Flutter
Виж целия пост
# 283
 Grinning връщам се от лекар, имаме сърце, и отговаря на 8 г.с - 17 мм.  Grinning
Виж целия пост
# 284
Grinning връщам се от лекар, имаме сърце, и отговаря на 8 г.с - 17 мм.  Grinning

честито щастие  Heart Eyes Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия