Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 14 289
  • 285
# 120
като гледам можем да метнем едни карти Mr. Green.
Виж целия пост
# 121
Добро утро Simple Smile

Аз отивам при док Simple Smile

anilinda стикам ти палци и на краката и бебчо и той стиска. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Успех и скоро прекрасни новини!  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Хайде чао после ще се отчитам Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Добро утро  morning
След безсънна нощ и аз отивам на док, после и аз ще се отчитам!
Залагам на 5 бебенца днес...доста смело предложение, което може да включва  и мен самата  smile3521
Виж целия пост
# 123
Ха ха аз нямада правя залагния, оставам си на мнението с ТИР-а Simple Smile

Успех на всички мами които са се запътили към родилното, докато съм при док Simple Smile Очаквам като се върна да има нови бебенца в априлския отбор Simple Smile

Айде вече чао Simple Smile

П.С. Ужас аз съм се пристрастила към тоя форум и компютъра! #Crazy
Виж целия пост
# 124
Залагам на 5 бебенца днес...доста смело предложение, което може да включва  и мен самата  smile3521
Aquariel,наистина доста смело предложение,но що пък не newsm78!?Като гледам има доста нетърпеливи мами Grinning!Стискам палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedна всички,които днес са тръгнали,тръгват или ще тръгват за да се срещнат със съкровищата си!!!
Приятен ден момичета Hug!!!
Виж целия пост
# 125
честито на новите мами  и сладките бебчета  Hug
днес е денят който си бях избрала .започва със слънчице и дано така да продължи .
след всяко ходене до тоалетна погледа ми е в тоалетната хартия и вътре в тоалетната да търся тапа ,но така и не съм я видяла. имам чувството ,че ще ми остане навик Joy
Виж целия пост
# 126
Честито бебе на Мая !! Да са живи и здрави !!!  bouquet

Днес май всички сме при док. Аз отивам за запис на тонове.
Виж целия пост
# 127
Честито на всички нови мами  bouquet
Аз само минавам да се разпиша, че още сме 2 в 1 и след поредната нощ с контракции, днес нищо ми няма Whistling
Мъжо ще носи компютъра на профилактика и днес няма да съм на линия, но за сметка на това от утре ще си имам свой компютър и ще мога да кисна във форума от спалнята като се роди беба Grinning
Успешен ден на всички и леко раждане на мадамите, които са се запътили към родилното Hug
Виж целия пост
# 128
дзак   154uu!!!!
Хубав ден и от мен!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 129
Добро утро и от мен честити бебчета на Мая и Кайман и дано днес и днес да не останем без бебче Grinning  и аз след малко отивам на лекар  Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Добро утро и от мен! Оф много съм се ошашкала с тея води-моля ви,които сте го преживели вече да опишете как точно изглеждат и в какво количество изтичат Praynig И също така възможно ли е да изтекат без други симптоми-тоест да не започнат контракции newsm78
Виж целия пост
# 131
Oхо - Мамчета,
гледам четворка белот сте си били спретнали през ноща -
съжелявам, ама не можах да се включа - бебчо беше блогосклонен към мен тая нощ    Mr. Green Mr. Green Mr. Green



А за ной на мен ми изписа, че имам изплатени пари за 4 дни, обаче не стига че са по-малко, отколкото ги смятах, ами и в картата още ми ги няма - възможно ли е за 2 дни да не дойдат    #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 132
Честита Михаела на мама Мая!Много здрава и щастлива да расте за радост на мама и тате!На Мая-бързо възстановяване! newsm51
Явно повечето днес ще са на прегледи-приятна среща с бебчовците,после да се отчетете!
Моята среща ще е чак на 01.01,ако не съм родила дотогава Simple Smile.Засега признаци за раждане няма,но то и някои от родилите мами нямаха,така че...
Аз залагам на 2 бебчета днес Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Извинете за тъпия въпрос,но и аз искам да питам къде се издава този ПИК ?
Наистина ще е лесно с него.
Виж целия пост
# 134
reiana , на мен първото ми раждане така започна с изтичане на водите без никакво болка или контракция .към 4 през ноща ми изтекоха и до 9 все още абсолютно нищо не усещах и тогава ми включиха система за предизвикване. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия