за майка ти! Нали знаеш, както казва Уенди (от "Питър Пан") - "Майките са най-прекрасните същества на света!" Хубаво е да си имаш майка, хубаво е и да си нечия майка!
Ох, ама и сега ми се пие, но само бира и вино може! Кой пък не люсне едно винце довечера, Клер да не му е ника! 

искрено се посмях 

. А какви са тия болести у вас? Я да се стегнете малко. Защо не отидеш на църква да запалиш по една свещичка, ей така за здраве. На мен ми помага когато ми подхване лошия късмет. И нали знаеш, след лошото идва и хубавото
Ако не се завърти да гледа баща си, да й влезе в окото, голям кеф й е.


Аз съм забременяла кажи речи на моя, разбрах м/у РД-тата на майка ми и на мъжа ми, и се роди за НГ, въобще всички празници, свързани с бебка
цункай я по дупето 

то не може само тортички, трябва някой да е вашата будна съвест! 


Препоръчани теми