...благодарско Нелко 
моята гургулица от известно време си направи режим 02:00ч., 07:00ч., 12:00ч., 16:30ч. и 21:00ч. и не пропуска ей, голямо магаре е...поне нощно време да се направи на заспала...не и не...ококорва се към 06:30ч. и почва да си се смее на играчките над леглото

в къщи ни е топло, дори през деня изключвам за малко климатика, а когато навън беше 20 градуса почти през целия ден сме без климатик, но апартамента е юг-запад и като ни огрее слънцето е много топло, та от известно време я обличам с боди с къс или без ръкав, памучни ританки и памучна блузка...това е
наистина днес май се очертава хубав ден и ще изденем на разходка...асансьора от седмица време не ни работи и от 3-ия етаж до долу ще трябва да се боря с количката

хайде лек ден от мен за сега
че черпи с кафе поредната сутрин.
Аз нямам спомен кога съм се включила, но определено бях много бременна 
!
!
.И аз се съмнявам за зъбчета. Гледах му венците, но не мога да разбера. Побелели са. Лигави се доста от скоро, а и като че ли има и повече секрет в носа.




