Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
-
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
-
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какво мислите за предварително пазаруване на бебешки дрехи?




А вчера когато предвеща 5, бройката изглеждаше безумно нереална, а сега да видим, що е то бебевалеж и има ли почва в априлския форум... 
Много се радвам, че се запознах с
Слагам снимките от днес в албумчето...
.... сложиха ме да ми мерят тоновете за първи път и док голям зор видя да ги хване, накара ме да се въртя ту наляво, ту надясно, нещо не се получаваше работата, в крайна сметка ми върза колана в една поза и ме остави да лежа. После на няколко пъти идва акушерката и се опитва да ми разбута корема с цел да събуди бебето, но безуспешно, за момента нищо тревожно, съдейки по вашите мнения за процедурата. Обаче.... накрая идва док и вика, ясна е работата, и да седиш още нищо повече няма да разберем засега, абе не се притеснявай, но така и така... и ми каза, че проблема не е че бебето спи, а че честотата на сърдечната му дейност е много ниска - средно
Тъпото е, че досега на всички ЖК, на които са слушали тоновете на бебето с дървената слушалка, винаги адарите са били около 140 в мин и не е имало никакви индикации за какъвто и да е подобен проблем!!!
Направо не ми се мисли! 