Бум от бебета настана, чакаме със трепет всяка следваща АПРИЛска мама !!!

  • 18 931
  • 294
# 180
тука съммммммммм bowuu-благодаря за загриженоста  bouquet.отпуснаха ме контракциите до 7ч. и легнах.непосмях да звънна на лекаря.незнам какво беше това,фалшива тревога май,ама деня не е свършил още.сега ще звънна на лекаря да го питам аз какво да правя при такава ситуация,че сутринта не ми беше удобно.
Виж целия пост
# 181
тука съммммммммм bowuu-благодаря за загриженоста  bouquet.отпуснаха ме контракциите до 7ч. и легнах.непосмях да звънна на лекаря.незнам какво беше това,фалшива тревога май,ама деня не е свършил още.сега ще звънна на лекаря да го питам аз какво да правя при такава ситуация,че сутринта не ми беше удобно.
звъннах на доки и каза,че щом е започнало така ще е тия дни baby_neutral-но контракциите да станат по зачестени и звъня..........е сега ме хвана шубето Joy
Виж целия пост
# 182
Здравейте и от мен
Честита принцеса на Голди,да и е жива и здрава малката Дима и много да я радва

Ася20 ще ти стискаме палци fingerscrossed
Виж целия пост
# 183
*vera и КРИСИ нещо ми се губят  newsm78???!!!Дали няма новини за тях или просто са се отдали на засилено гнездене??

тук съм .чета всичко имного се радвам за новите бебчета .честито на голди и бързо възстановяване  Peace
на мене пък захарта в кръвта ми излезе 6 ,но вечерта забравих и ядох сладко .вие от вечерта ли спирате със сладкото ?
Виж целия пост
# 184
тука съммммммммм bowuu-благодаря за загриженоста  bouquet.отпуснаха ме контракциите до 7ч. и легнах.непосмях да звънна на лекаря.незнам какво беше това,фалшива тревога май,ама деня не е свършил още.сега ще звънна на лекаря да го питам аз какво да правя при такава ситуация,че сутринта не ми беше удобно.
звъннах на доки и каза,че щом е започнало така ще е тия дни baby_neutral-но контракциите да станат по зачестени и звъня..........е сега ме хвана шубето Joy

ася20, и аз съм така. Думите на твоя док ме обнадеждиха ,че наистина ще е тези дни. Не се притеснявай мила, дано скоро гушкаме бебчета. Ама точно на 10 минути ли ти се стягаше корема, защото при мен интервалите варираха с 1-2-3 минути. И не винаги ме боли, а ако ме боли е само ниско долу корема.

КРИСИ, 6 кръвна захар не е ли в норма? Поне на моите резултати показват горна граница 6.1. А за сладкото, което си яла вечерта, нормално е и от него да се е завишила малко стойността.
Виж целия пост
# 185
Bibobibo , да 6.1 е горната граница ,но акушерката наблегна ,че е в горна граница . а според майка ми само сутрин не трябва да се яде сладко . от вечерта организма е трябвало да го изчисти  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 186
Bibobibo , да 6.1 е горната граница ,но акушерката наблегна ,че е в горна граница . а според майка ми само сутрин не трябва да се яде сладко . от вечерта организма е трябвало да го изчисти  Rolling Eyes

Моята АГ не ми даваше да ям сладки плодове и сладко въобще още от предния ден PeaceНе само за вечерта,ама и през деня Peace
Виж целия пост
# 187
Криси, от предния ден спри сладкото и всичко ще е наред. Моята в петък беше над 9, а в понеделник 4,2. Изследвания правих на гладно и без кафе, защото го пия със захар.
Виж целия пост
# 188
Lara1, радвам се, че отново си сред нас Hug Как е бебче? Heart Eyes

rosidt75, дано всичко оттук нататък ти е като по вода и в болницата - само за бързо и безпроблемно раждане Wink

Ася20Joy ще се ражда май, няма накъде Joy
Виж целия пост
# 189
тука съммммммммм bowuu-благодаря за загриженоста  bouquet.отпуснаха ме контракциите до 7ч. и легнах.непосмях да звънна на лекаря.незнам какво беше това,фалшива тревога май,ама деня не е свършил още.сега ще звънна на лекаря да го питам аз какво да правя при такава ситуация,че сутринта не ми беше удобно.
звъннах на доки и каза,че щом е започнало така ще е тия дни baby_neutral-но контракциите да станат по зачестени и звъня..........е сега ме хвана шубето Joy

ася20, и аз съм така. Думите на твоя док ме обнадеждиха ,че наистина ще е тези дни. Не се притеснявай мила, дано скоро гушкаме бебчета. Ама точно на 10 минути ли ти се стягаше корема, защото при мен интервалите варираха с 1-2-3 минути. И не винаги ме боли, а ако ме боли е само ниско долу корема.

КРИСИ, 6 кръвна захар не е ли в норма? Поне на моите резултати показват горна граница 6.1. А за сладкото, което си яла вечерта, нормално е и от него да се е завишила малко стойността.
моите бяха на 10 мин.но ако се повтори вече ще звъня когато и да е.
Виж целия пост
# 190
Извинете, че се повтарям - може ли някой да ми обясни как стоеше въпроса с еднократната помощ за деца (при първо дете)?
Много благодаря (може и на лични) Hug
Виж целия пост
# 191
Извинете, че се повтарям - може ли някой да ми обясни как стоеше въпроса с еднократната помощ за деца (при първо дете)?
Много благодаря (може и на лични) Hug

vercho , ето малко инфо по въпроса:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255812.0

или по-скоро това:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253198.0
Виж целия пост
# 192
Честита малка принцеска на  мама Голди!!!  bouquet  bouquet  bouquet

За желязото - на мен доктора ми каза да го пия и след раждането, но не уточни докога. Явно и кърменето си взима много неща от организма.  Simple Smile

За мъдреца - засега е добре положението, може и зъболекаря да ми се размине Simple Smile

Относно контракциите - и аз имам например по няколко една след друга, в рамките на 1 час и после си ме отпуска. Засега никакви индикации за раждане нямам, да видим  Laughing Laughing Mr. Green

Аквариел, поздрави на Петя в болницата!

Виж целия пост
# 193
Здравейте, момичета!
Аз пиша изключително рядко, но за сметка на това всеки ден чета  Grinning
Много се радвам на всички ви и ви чувствам ужасно близки!!!
Поздравявам всички мами, които вече имат щастието да гушнат своите рожби!!!
Аз, заради проблем в очите ще раждам секцио, най-вероятно около 21-ви април, но все още датата не е потвърдена от доктора. Вече започнах по малко да приготвям нещата за бебчо и удоволствието е неповторимо...  Grinning Всяка вечер правя "ревю" на нашия татко, а той умира от смях като гледам мъъъъничките дрешки  Grinning
Пожелавам леко раждане и здрави бебчета на всички ви!!!   bouquet

milena1976 къде се изгуби? Взех да си мисля, че си родила вече. Пиши по-често  Hug
tanzen виждам, че четеш, разкажи на бързо как сте с малкия сладур в къщи, ако може и малко за раждането .... така, за кураж   bouquet
Виж целия пост
# 194
tanzen виждаме тееееее Mr. Green Хайде задоволи ни любопитството Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия