Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
-
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
-
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какво мислите за предварително пазаруване на бебешки дрехи?
-благодаря за загриженоста
.отпуснаха ме контракциите до 7ч. и легнах.непосмях да звънна на лекаря.незнам какво беше това,фалшива тревога май,ама деня не е свършил още.сега ще звънна на лекаря да го питам аз какво да правя при такава ситуация,че сутринта не ми беше удобно.
-но контракциите да станат по зачестени и звъня..........е сега ме хвана шубето
???!!!Дали няма новини за тях или просто са се отдали на засилено гнездене??
Как е бебче? 


