Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
-
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
-
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какво мислите за предварително пазаруване на бебешки дрехи?
!!!
!!!Да ви е жив и здрав и много да ви радва .
.Казаха,че тоновете са перфектни,както и че намам никакво контракции според апарата.
И не всичко мина както очаквах...
На нашето изписване ще бъдат освен нашето семейство, разбира се, майка ми, баща ми, сестра ми, свекърва ми. Семейството на брата на мъжа ми може би ще дойдат направо в къщи. Голяма галимация се очертава, но аз така харесвам
. Днес видях един татко, който с един списък от магазина обикаляше объркан милия и се чудеше какво да прави, добре че имаше една продавачка да му пълни количката. Не стига че на него хич не му беше лесно, а и къде отива удоволствието от това сама да си избереш всяко нещо за малкото човече. Аз не бих се лишила от това удоволствие 