Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
-
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
-
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какво мислите за предварително пазаруване на бебешки дрехи?
)???Питам,защото си мислех да дойда и аз(ако ме искате де
)Да си спретнем пак една импровизирана срещичка 
Голям смях, дали и аз няма да съм същата картинка. 
Как да не съм спокойна после
Док ми изписа Далацин крем с апликатори.
Няма по-прекрасен подарък и пожелания от това,което сама си си направила с малкия бебо Стефан !!!
Пожелаваме ти да си най-обичаната мама и жена на света...нека този ден е най -прекрасния в живота ти !!!


