Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
-
Какви са някои от пожеланията и поздравленията, изразени във форума?
-
Какви са някои от изненадите, споделени във форума?
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какво мислите за предварително пазаруване на бебешки дрехи?

/, а теглото над 3 кг. Термин по ехографа - 7 април, но каза да се приготвяме около 4 -5. Иначе за Магнерота, каза, че освен по-умен да стане, реши ли да излиза, магнезия не може да спре родовата дейност, т.е. ако са налице родовите признаци - изглаждане на шийката и пр /да не ги изброяваме отново/, ще си излезе с или без магнезий. Така, че вече съм спокойна /след снощните "филми" както казва Aquariel/
като гледам колко бебчета имаме вече, от хубаво рева, де защото се радвам
Ама така се пощурих искам и аз да си гушкам бебчо и така благородно завиждам на мамите чиито мечти вече се сбъднаха
Аз имам дървено креватче и го почистих (току що)
с Пронто за дърво!Незнам дали трябва с някакъв друг по специален препарат да се почисти 
! Бяхме се засилили за БИРА