Гоблени-21

  • 79 206
  • 519
# 120
Ама, ако го ушия кафяво - краката на кончето ще станат много дебели, а ако го направя зелено пък много тънконого ще го докарам  Crazy освен от едната страна черното да е към кончето, а от другата страна към тревата Crazy

дали ще се получи  newsm78

благодаря ви за бързата и адекватна реакция момичета   bouquet
Виж целия пост
# 121
Roshalche, аз мисля че трябва да го шиеш с контурен бод - черно, но да използваш 2 нишки и ще стане добре.
Виж целия пост
# 122
Здравейте!
Ето и моите Гоблени!









Виж целия пост
# 123
               
Виж целия пост
# 124
     
Виж целия пост
# 125
Виж целия пост
# 126
Браво Паола, много са хубави.  Peace
Виж целия пост
# 127
Браво  paola ,много красиви гоблени си ушила.. smile3501 smile3501 smile3501

Но,  paola и  Paola1/гост/,едно и също ли е.. Thinking
Виж целия пост
# 128
браво paola гоблените са супер !
Виж целия пост
# 129
paola -много са красиви , най-вече пеизажите,готови комплектовки ли са или си си ги правила ти newsm74
Виж целия пост
# 130
Паола, много са хубави   bouquet А кончетата на коя фирма са? Моите съвсем не изглеждат така  Sad
Виж целия пост
# 131
paola,чудесна колекция си имаш,поздравления,момичето с шапката ми беше първият гоблен!
Виж целия пост
# 132
Здравейте момичета. Попадам във вашата тема с един въпрос по молба на майка ми издирвам схеми на гобрени "Теменужки" и "Маргаритки" имало някакви в менче. Благодаря Ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 133
Благодаря ви!
паола и паола 1  е едно и също - леко се обърках като качвах снимките-извинете,моля....
всички са готови комплектовки.Пейзажите са на завод"България"-Казанлък, а конете са на някаква частна фирма,но не си спомням точно коя - те горките са в застой от 6 години......
Виж целия пост
# 134
ето това са моите почти завършени гоблениhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=229593 newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия