Гоблени-21

  • 79 206
  • 519
# 270
Добро утро!
Геш, благодаря ти за цветното поздравление тази сутрин   bouquet

Искам да ви попитам нещо - когато си разграфявате сами панамата, със сантиметър ли го правите, или броите кутийките? Ще си ибода очите докато ги изброя, обаче ми се струва че с линийката пък не става съвсем точно. Досега не съм разграфявала, шиех си ей така, обаче беше по-едра панамата.
Виж целия пост
# 271
Прасчо,мисля че това е,което търсиш
Да, да, това е! Много, много ти благодаря! Heart Eyes
Момичета, все забравям да ви питам- цветове /чилета/ на Dimensions продават ли се?


Ц..приравняват се..  Wink

Има пост на който се предполага че трябва да отговоря,
но...сега не мога ходих снощи на рожден ден,
и пак  ме боли главата,та не мога .. Joy Joy

З..дай снимките де не се стискай.. Hug

Алекс,аз никога не разграфявам,но ти ако решиш то по добре си брой кутииките.

Виж целия пост
# 272
Добро утро eat
Аз си харесах ето това тази сутрин докато си пих кафето newsm03


Ама с темпото с което шия май и тези мишки ще са за внучето Joy
Отивам да си водя детето на доктор,че е глътнала някакъв вирус Sick
Виж целия пост
# 273

Да, да, това е! Много, много ти благодаря! Heart Eyes
Момичета, все забравям да ви питам- цветове /чилета/ на Dimensions продават ли се?

Не се продават. Ползват ги само за своите си комплектовки .
Те ако се продаваха лесно щеше да е, нямаше да се мъча да ги преобразувам в ДМЦ.Simple Smile


Alexandra ,
при разграфяване трябва да броиш кутийките.
При измерване с линия не става точно


Я вижте какво комплектовах вчера и от днес вероятно ще започна едното. И двете са на Dimensions
Котето е на панама цвят слонова кост, която в момента нямам и ако не намеря ще я боядисам сигурно.
Но поне са на Аида14.






Това е един вид рамка- оставя се място за снимка.
Виж целия пост
# 274
Добро утро и лек ден на всички.  newsm51Ставам и веднага надниквам във форума да не изтърва снимките от вчерашната среща но уви newsm45 няма нищо. Къде се изпокрихте дами да не би да ви е дошло в повече питието и днес да имате махмурлук че нищо не показвате или ни пробвате доколко ще изтрае любопитството ни. newsm53
Виж целия пост
# 275
Добро утро!  Coffee Снощи така и не стигнах до компютъра, а и Гуди не ми предложи никаква оферта!  ooooh! Затова ето ви вчерашните снимки!  Mr. Green   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233259&photo=2
Виж целия пост
# 276
Добро и от мен!
Вижте аз колко съм бърза - едно че видях снимките, още преди Здравчето да е писала, че ги е качила, ама вече си и ъпгрейднах аватара Simple Smile))))
За да не е само спам - да кажа че нищо не шия тия дни, че даже и списък с конци за поръчка на Дъмпера не мога да седна да направя Simple Smile
Кой се бореше за тейзажа на пермин на Весито? - Мога да направя копие на схемата, но няма номера на конците... на следваща среща ще го донеса ако трябва  Hug
Виж целия пост
# 277
Много сте ми убави , чи и работни! Heart Eyes
Виж целия пост
# 278
Аз да се включа като ви покажа докъде съм стигнала със "Старият град"
http://images25.snimka.bg/005514481-big.jpg
А това е вече моя рамкиран Исус  Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134864&photo=22
Виж целия пост
# 279
Пепи, браво! Това е Пловдив, нали?

Кой се бореше за тейзажа на пермин на Весито? - Мога да направя копие на схемата, но няма номера на конците... на следваща среща ще го донеса ако трябва  Hug
Aз питах, Иваничка, благодаря! Схемата я имам, но тези пусти конци...
Ех, това преобразуване на конци #Cussing out Вчера, докато гледах на какво съответства едно тъмно зелено, получих отговори... черно, червено,... не 'нам к'во си... Embarassed и на 8 място някакво зелено Mr. Green

Котето е на панама цвят слонова кост, която в момента нямам и ако не намеря ще я боядисам сигурно.
Но поне са на Аида14.
То всичко хубаво, ама кажи с какво ще я докараш тая слонова кост? То май и аз съм избрала гоблен, който изисква такъв цвят панама- кажете ми и вие какво мислите newsm78
http://images25.snimka.bg/005514709.jpg
Виж целия пост
# 280
Прасчо за кои пермини става въпрос, явно съм изтървала пермините на Веска, можееш ли да покажиш картинките. Преди малко рових в нета и имаше много пермини,ако ги видя можи пък да мога да ти помогна. Или ми кажи къде са показани на Веска.
Виж целия пост
# 281
Прасчо за кои пермини става въпрос,
За тези става въпрос:
http://images23.snimka.bg/005010621.jpg
На "огледалните" им слънчогледи също човек трябва да си измисля цветовете:
http://images23.snimka.bg/004974443.jpg
Всъщност аз имам някаква подсказана идея за цветовете, ама нещо ме съмнява, та newsm78
Виж целия пост
# 282
В Гоблените някой беше показал тези Пермини ушити, но цветята бяха изместени отдолу, а не встрани. Стоеше много красиво, но си трябва и майсторлък за тази работа.
Виж целия пост
# 283
Прасчо тук http://picasaweb.google.ru/hafciarka10/Miniatury
 ти предлагам почти същите само че както казва spinki цветята са отдолу но виж не можеш ли да се ориентираш по наименованието на конеца. Ще проверя довечера в къщи дали ги нямам, щото ми се струва че съм ги сваляла от някъде. newsm78
Виж целия пост
# 284
Някой да е срещал схема и ключ на това:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия