Зоммер 69 Нецензурната немска тема

  • 18 603
  • 283
# 135
Гърли, благодаря от името на половинков за поздравите, Чико - наздраве и на вашата къща, наздраве и на още една къща - тя си знае коя. Wink
Писах много, сейвнах си поста и после го изтрих...майната му, утре ще пиша повече, но основното е, че съм играла като малка също на чичо Док и че днес ми е един от дните, в които искам да включа шамарената фабрика.
Виж целия пост
# 136
А може ли в Манхайм срещата?
Ако ме питате мен, най ще ми е гот в Карлсруе, ама " от меня минет", както казвахме като деца по РУСКИ  Joy
Виж целия пост
# 137
Да питам това за ваксините - против кърлежи ли или за нещо друго става дума? И евентуално ако някой е запознат да ми каже как стои въпроса с инхалаторите - доктора ли ги дава, изписва рецепта или нещо друго като вариант?
Днес бях на фризьор. Очарована съм. Накрая даже и ме гримира. Отдавна не се бях чувствала толкова блажено Mr. Green
Виж целия пост
# 138
Сърфи,мерси,а аz пожелах ли всичко най_най у вас?  newsm78 Ако не със zакъснение но от сърце   bouquet
Много се радвам и да ви си похваля.Току Що реzервирахме полет и квартира в на6ият блок на Поморие zа на6е приятелско сем. Вече е сигурна обЩата отпуска.Покрай жената се zапоzнахме с мъжът ми,а тя покрай мен с нейният  Laughing. Цели 17 дена Ще сме съседи.И голям късмет,че мъжът ми в колата слу6а радио.Щяха да пътуват от Лайпциг zа 14 дена,сега са zа 17 дена и 180? по_евтино,че дори и от МÜнхен.Днес и САМО днес има евтини полети във www.austrianair.de и някакъв код се давал 50 Jahre,които ги правят днес.Така,че ако някой оЩе не е купил и има намерение сега е времето.  Peace
Виж целия пост
# 139
Да питам това за ваксините - против кърлежи ли или за нещо друго става дума? И евентуално ако някой е запознат да ми каже как стои въпроса с инхалаторите - доктора ли ги дава, изписва рецепта или нещо друго като вариант?
Днес бях на фризьор. Очарована съм. Накрая даже и ме гримира. Отдавна не се бях чувствала толкова блажено Mr. Green
Ха, честито! Една от нас да е случила на тукашен флизьор. Peace
Точно за ваксините срещу ФСМЕ (пролетен менингит, който пренасят кърлежите) говорим. Но те не предпазват срещу борелиоза.
За инхалаторите - мисля, че се изписват с рецепта и се купуват от аптека или санитетсхаус.
Виж целия пост
# 140
Вие сега ме хвърлихте в размисъл с тая ваксина newsm78 Ние имаме де що е по календар ваксини, но това ФСМЕ не сме слагали май и не са ни и предлагали. Може ли да ми пуснеш наименованието на немски, за да видя в паса дали го има. А ни казаха, че реимунизации има чак 2012 година за него Thinking
Фризьора е италианец, не е гей и е очарователен Mr. Green
Виж целия пост
# 141
няма живот за мен.....едното - малкото с Т и страхотна хрема, другото - голямото - с повръщане от 10:30 тази сутрин и до сега не може да спре - още малко ще изчакаме и го караме в болницата....абсолютен ад  Cry Cry
Виж целия пост
# 142
Гея,това не е от zадължителните.Заради това не го намира6. Zeckenschutzimpfung май се воде6е.Каzва6 геген Цекен и те си zнаят.Има 3,zа да е zа дълго време,но вече не помня на колко време бяха.Мартин ги има.За Томи не искаха да сложат,zаЩото е много кльоЩав  Confused Мисля след първата се слага6е половин год.по_късно 2.и третата е след год.,но не съм сигурна.
Децита,много сили  Hug
Виж целия пост
# 143
Гея, едва ли сте я слагали, освен ако не живеете в силно ендемичен район. На немски е FSME (frühsommerliche Menningoenzephalitis). Изписва се специално, защото я нямат в наличност.
Виж целия пост
# 144
Гея, кърлежовата я слагат само по твое желание и молба, ако не си си поискала иzрично zначи няма да я намериШ и в паспорта.
Чико, вие кога сте това лято в Поморие, да се ориентирам и аz Wink Аустриън не ми върШат работа, въпреки 50то процента пак ми иzлиzа над 200 евро от тук до Бургас newsm78 Ще се оглеждам обаче zа Кондор....
Деси, дръж се Hug
Виж целия пост
# 145
Бибе,ваканцията е от 4.08,ние Ще тръгнем към към 7 или 8.Първо сме в Плевен zа около 2 дни и после Поморие.Може би към 3 седмици Ще сме там. Ще се радвам да се видим пак там. И аz погледнах zа мен с децата пфингстен,но е скъПичко.Но от всички полети най_евтиното zа тях бе6е до сега от Лайпциг zа 750,а сега е 180? по_малко.Таксите са много,ама няма как  Whistling
За ваксината вярно,че така я пи6еха в паса,както Вечка я е написала  Blush
Виж целия пост
# 146
Бибс, Кондор ве4е летят само от иzтока  Twisted Evil  Sad 

Деси, стискам ви палци, горе главата  Praynig
Виж целия пост
# 147
Бибс, Кондор ве4е летят само от иzтока  Twisted Evil  Sad 
Ти сериоzно ли говориШ #Crazy
И zаЩо така?
Виж целия пост
# 148
Благодаря за информацията, ще си питам в праксиса.  bouquet Оф и ние сме на тема билети до БГ, ама нещо не ни огрява все Crossing Arms
Виж целия пост
# 149
Сега гледах_ само Саарбрюкен_Бургас има с Кондор Shocked.
Ама това и лятото ли така Ще си остане? Тия хора добре ли са? Тъкмо zапочнах да им ставам редовна клиентка и сега какво? Ще летим с родните превоzвачи... малееееей ooooh! раzвали ми се настроението...
Да отивам да бухвам тогава на Аустриън, че 200 ? може да се окажат най_иzгодното предложение това лято Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия