Зоммер 69 Нецензурната немска тема

  • 18 601
  • 283
# 180
Предлагам анкета за място на среща Sunglasses
Ясно е, че всички са с деца, кои кротки, кои темпераментни, целта е дружно клюкане, кафе-/биропиене и детски игри. Целта оправдава средствата.
 Peace
Виж целия пост
# 181
ходили сме 3 или 4 пъти, поради липса на други идеи. Не мога да ти се обадя, току виж съм си zабравила тоалета и има да плачЕш ... няма да си го простя.
Какво има във Висбаден zа деца?
Виж целия пост
# 182

Какво има във Висбаден zа деца?

нали писах, бре
Виж целия пост
# 183
Жабо ма, ти ли беше онази с анцуга миналият път? Как не се сетих, че може да си ти Mr. Green Другият път ще се оглеждам и ще се метна на врата на първата спортнооблечена- ти ще си, няма коя да е друга Wink Ама ще те дръпна в храстите, да не ме видят хората с теб и да си помислят, че сме заедно Wink

Татянка даде по-нагоре линка за фазанерията във Вийсбаден...
Виж целия пост
# 184
Урааа най после и мен някой да ме дръпне в храстите , че ще си погина недоклатена ... ама внимавай , дали ще ми иzдържиш донасита ... да не се налага да викаме линейката после  Joy
Татянски, нищо не намирам бре ... аz съм такъв недоскив, че и под носа да ми го напишеш пак толкова ще го видя ... лекетата по анцунга не мога да си видя , бримките по найлоновите чорапи не си виждам ... пък ти 3 страници наzаД ....
Виж целия пост
# 185
Явно съм пропуснала нещо около анцуга - какво странно има в носенето на такъв по време на търчане след малки деца или пързалкокатерене newsm78
Виж целия пост
# 186
Аз реших да съм подла - прехвърлих всичките пари вчера от едната сметка в другата, картата на волайнов ще блесне на червено при първа употреба, по обяд очаквам включване от негова страна Mr. Green.

smile3508 Е супер идея. Аz не мога да го направя,zаЩото имаме Онлайн банкинг и той Ще види като ги прехвърля.
Аz писах в скайпа на сестра ми,че таzи год.не ни пускат zаради колата да си ходим и няма да се прибираме. После отидох на турнен и като се върнах и писах,че днес е 1.04.Тя го прочела и се раzтъжила,притеснила и т.н.Сега чакам и баЩа ми да влеzе в нета,zа да го иzлъжа съЩото.Само дано майка ми не получи инфаркт  Thinking
Билети от ласт минетите има и zа 120,но zависи кога.Ако иска6 Бибе август под 200_230 не се надявай.  Confused
Виж целия пост
# 187
А, Чико, аз за август не се натискам, мисля пак юни някъде, ама ще ги гледаме минетите Wink като се затопли още малко.

Пепе, вярно си изтървала, ама върни се да прочетеш няколко теми по-назад, че да не я захванат тази тема наново Wink

Виж целия пост
# 188
Ние ще пътуваме средата на май за бг - с Germanwings от köln до Baneasa, Bukurest. Нашите си живеят в Русе, и аз там ще пребивавам, а рум. летище е на 60км. от Русе - супер удобно ми е Flutter Билета ми - за тримата излезе 250Е - отиване и връщане - миналата седмица си го взех. Мъжа ми ще дойде и ще се приберем заедно - но неговия ще е безплатен, защото е член на Бумеранг клуб - някакъв клуб на пътуващите с Germanwings, и понеже има вече 8 билета закупени 9-тия му е безплатен   Crazy Той пак с безплатен си ходи за една седмица есента с Луфтханза - все ги вади от някъде тия билети подаръци  Whistling

Положението у нас хич не е розово - малкото маймунче има силна хрема - за сега само това, Т няма днес - и диша като Дарк Вейдър  Confused Rolling Eyes Голямото - снощи в 11ч. в спешния кабинет му сложили някаква свещичка - по голяма доза от нашите - и от 12ч. до 9ч. тази сутрин не е мръднал. От както се е събудил му давам един сок със глюкоза и соли на 5 мин по глътка и вече 2 сухара изяде. Но има малко Т  Thinking Не е повръщал от 11ч. снощи  Praynig Praynig , но не смея да му дам нищо друго освен този сухар - а той ми иска портокал и кекс  #Crazy #Crazy. Мисля по-късно варени картофки да му дам - какво друго може при това положение?? Praynig Praynig


  bouquet
Виж целия пост
# 189
Ласт Минети  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 190
Деси, дай му спокойно резен портокал. Изчакай за реакция. Ако ще има такава - няма да се забави. След час му дай още два резена и после пак парче кекс. Щом това иска.
Аз така процедирам с моите. Вомекс ли са му сложили? Те наистина подтискат повръщането и ще се възстанови бързо.
Виж целия пост
# 191
Деси, и ние пътуваме с беzплатни билети тримата, само лет. такси плаЩаме  Wink

Аz се сеЩам zа ориz и варена ябълка (на пара де).  Thinking Храна със zахар бих иzбягала оЩе. Дано се оправяте бърzо Praynig
Виж целия пост
# 192
А тоз палавник видяхте ли го? Тъкмо преди малко обсъждахме с колеги филма на Вилдерс против корана. Получи се "приятно допълнение".

След такива световни първоаприлски минети ми идва да се кача на някоя висока планина и там да си остана.
Виж целия пост
# 193
Мишке, снощи гледах репортаж за тоз палавник. Сладур той милият  Laughing

Аз продължавам да искам Хайделберг/Манхайм/Лудвигсбург/Щутгарт
В крайна сметка каквото решите, няма да се сърдя ако стане така, че се окаже далеч за мен, само да се организира рано всичко за да имам време да настроя и хората вкъщи  Wink

Сърфи, ти се майтапиш нали?  Shocked
Виж целия пост
# 194
Вечи, Вомакур са му сложили. И ние една преди това сме му сложили.

Ох, аз сухар със страх му давам....ама трябва да се започне от някъде. И за да е пълна картинката днес е първия раб. ден на мъжа ми от 2 седмици насам - беше отпуска до сега, а точно последния ден се тръшнаха и двамата - все на мен ще се случи  Tired Tired
Из целя Дюселдорф върлува този гаден вирус с повръщане....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия