СОФИЯ-ДРУЖБА1-част2!

  • 22 669
  • 282
# 135
muzka, аз съм до турското посолство точно, близо до Гурко и до СУ, ти къде си??
Симбата тия дни не ходи на ясла, че някакъв вирус изкара само с температура 2 дни, така че поне не я мисля какво прави в детската, а са с тате вкъщи.
Защо ми се струва, че като чета в бг мама и повече психясвам  Crazy дано да е напразна цялата таз паника Praynig
Виж целия пост
# 136
До Президенстовто съм, на ул. Съборна! Mr. Green
Аз и затова нес ъм психясала щото президенту е до мен и го пазят и съответно
и нас косвено пазят. Mr. Green
Виж целия пост
# 137
muzka, следи ги там в тоя район ако тръгнат да се изнасят, да кажеш Crazy

Хайде, момичета, чао за днес, ще бягам при мънечкото, пийте по една ракия довечера, пък каквото е писано да става, то ще си стане, Господ да ни пази!

Хай стига работа за днес, чаооооооооооо
Виж целия пост
# 138
Благодаря ви за пожеланията  Peace
Вече сме пак на линия  Simple Smile
Виж целия пост
# 139
Побут...
Нещо замря темата, за това ви пожелавам лек ден   bouquet
Виж целия пост
# 140
Днес Симбата черпи с виртуална торта, че вече е на цели 3 години. Наздраве!!!! Grinning

Виж целия пост
# 141
 Да ти е жива и здрава Симона и много да те радва  love001
 Tada newsm59 Tada
Виж целия пост
# 142
MIA, да ти е жива и здрава малката красавица!
Весел празник!

bdbaloni


На мен почти не ми остава време за форума  Rolling Eyes,
но иначе ви наглеждам! Mr. Green

Какво ще кажете да спретнем една
сутрешна, езерна разходка утре или в неделя???
Може и с колелата този път(Зайке вие може да дойдете с количката Heart Eyes),
че да покарат принцеските.
 
Приятен ден за сега и до после!  bouquet
Виж целия пост
# 143
Мамчета, благодаря за пожеланията, за това са ни малките разбойници - да ни радват.

За разходката аз съм ЗА, хайде в неделя сутринта ако искате  1swing

Хубав ден на всички. newsm68    smile3502 newsm68 


Виж целия пост
# 144
MIA честита рожденничка. Да е жива и здрава, много да слуша и да е само усмихната.   party002 Gift  ura
За разходка съм много за, ама заминавам за една седмица малко на планина. Приятна разходка.  Hug
Виж целия пост
# 145
МИА  честита ти рожденничка.Много здраве,щастие и щуро детство и желая  bdbaloni  bigdance2  ura


А за разходката нищо не мога да кажа сега ,че утре май ще ходим на Панчарево ,но в неделя най вероятно ще съм свободна  Peace
Виж целия пост
# 146
Зайке, забравих, че заминавате! Embarassed
Хайде приятна почивка и дане забравиш снимки да правиш, ей! Mr. Green

Писанке, MIA и всички други дето тайничко четете  Joy  имате ли планове за сутрешно кафе, утре например!? Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 147
Муци , четеш между редовете  Joy

Довечера ще пиша но най вероятно в неделя ще се видим  Hug
Виж целия пост
# 148
Муци, аз за съжаление в събота няма да мога, ако се видите в неделя съм с вас  Simple Smile
Писанке, Зайке байке, благодаря за пожеланията - да ви се връща с вашите малчовци - щураци - мнооого да ви радват. Хайде и приятна ви вечер на всички. Пък дано успеем да си напаснем свободното време за виждането Joy
Виж целия пост
# 149
Embarassed Mr. Green Писанке, уж четох пък чак сега видях,
че за неделя говорите.
За нас е ок.
Направо 9,30 на езерото ли да бъде?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия