Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е скарлатина и опасна ли е за бебетата?
Какво представлява късата юздичка и какви проблеми може да причини?
Какви упражнения и физиотерапевтични препоръки се дават на деца с къс юздичка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е скарлатина и опасна ли е за бебетата?
Скарлатината е инфекциозно заболяване, причинено от бактерията Streptococcus pyogenes. Предава се чрез капчици от кихане или кашляне. За бебета, които не са болни, но са били изложени на заразата, съществува риск от заразяване. Препоръчително е да се консултирате с педиатър за по-подробна оценка на риска и превантивни мерки.
-
Какво представлява късата юздичка и какви проблеми може да причини?
-
Какви упражнения и физиотерапевтични препоръки се дават на деца с къс юздичка?
Упражненията за деца с къс юздичка включват различни движения като кляканe, ходене, обръщане и сядане. Важно е да се консултирате с лекар или терапевт за подходящи упражнения за конкретния случай. Физиотерапията за деца с къс юздичка може да включва различни упражнения, като кървене, проговаряне и други двигателни умения. Важно е да се консултирате с лекар или терапевт за подходящите упражнения за конкретния случай.
-
Какви са препоръките за хранене на деца с къса юздичка?
-
Какви са препоръките за хранене на деца със запушени слъзни канали?
за теб. Хубав празник и чакаме снимки. 
, то знае ли човек другите които виждат децата, дали нямат контакти с други болни. 
. Мисля пак да го модя на ортопед, не ми харесва как седи, Хриси като застане и седи като буца, а Мишо веднага криви на дясно
.
.
Да са здрави и щастливи, за да радвам много мама и тати!
можеш и сама да видиш дали някой от двамата има. Като плаче ако не си изкарва езичето много напред, т.е. седи леко навътре и нагоре можеш да го видиш. И аз как го обясних... дано да си разбрала. На Лора й се вижда една ципичка и не може много да си изплези езика навън.
и аз нямам търпение да ги видя сутрин как стърчат над решетките и ме чакат да се наспя до 10.00 поне 