41 ОУ "Патриарх Евтимий"

  • 97 766
  • 744
# 450
Ще съм много благодарна, ако утре някой снима списъците с разпределението на първи клас  и ми ги прати на лични.
Предварително благодаря

Pozdravi
Виж целия пост
# 451
Момичета, как мина родителската среща? за жалост все още не сме в страната, за да уцастваме в родителската среща. Ако може някой от вас да обобщи най-важното ще съм много благодарна.
Поздрави и весела въканция на бъдещите първокласници.
За нас предучилищната продължава до 10.07.11, но ще издържим геройски
Виж целия пост
# 452
 Himbeer, не разбрах че си в чужбина. Класовете са направени. Три паралелки по 24 деца и една паралелка с 20 деца. Ако искаш на лични ми прати имена и ще проверя. Не ми е удобно да снимам. Има общо три деца написани като резерва.
Виж целия пост
# 453
Привет!
Имам едно питане към мамите на ученици в 41 ОУ: в паралелката по дизайн набляга ли се на рисуването? От 1-ви клас има ли паралелка с рисуване?
Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 454
кукла,именно в тази паралелка има 1 час повече Изобразително изкуство и  се води от специалист, а не от учител в начален курс, а във времето с натрупване на съответните знания и умения този час се трансформира  в приложен дизайн.
Виж целия пост
# 455
Albena9, изборът ти е много добър, успех на всички бъдещи първокласници!
Казваш го по принцип заради математиката или заради лични впечатления от Иванова. Като казах на сина ми, че съм му избрала госпожа - той ме попита само "А тя строга ли?" Simple Smile
Ами, разбира се и двете!А за "строга" е "строга и справедлива".
Хубаво лято на всички и на есен с ентусиазъм и оптимизъм да започне учебната година Hug
Виж целия пост
# 456
Има за 8 и 9 септември съобщение пред училището, че има РС за пети клас първи втори и предучилищна. Пети е на 9-ти от 18 другите са на 8-ми също от 18 часа.

Учебната година на 15 от 9 ч
Виж целия пост
# 457
Аз съм майка на 5-класник и някои учители ще видя за първи път. Моля, някой който ги познава да сподели мнение.
г-жа Гаубич по БЕЛ
г-жа Славова по математика
г-жа Близнашка по ЧП

За новия учител по история няма как да има мнения, дано да е добър, успех му пожелавам сред децата!
Виж целия пост
# 458
Sash, от изброените учители само г-жа Близнашка е преподавала на сина ми.По далечните спомени на настоящ десетокласник била добра.
Ще ми бъде интересно да разбера кои са останалите,както и кои са класните р-ли на паралелките.Пак ли са 4 на брой? Grinning
Виж целия пост
# 459
Да, четири са. Още не ги знам кои са всичките.
Ето малко полезна информация за неучебните дни
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/left_me … vreme_2011-12.pdf

Новото, което тази година директорката е разпоредила е, че зеленото училище и екскурзиите ще бъдат в неучебни дни, така че горният линк ще бъде полезен за справка. Аз одобрявам идеята.
Виж целия пост
# 460
Да, четири са. Още не ги знам кои са всичките.
....Директорката е разпоредила е, че зеленото училище и екскурзиите ще бъдат в неучебни дни, така че горният линк ще бъде полезен за справка. Аз одобрявам идеята.

О, ужас. Моят син мрази да ходи на екскурзии и миналата година едвам го навихме за зеленото училище. А щом сега ще бъде през някоя от ваканциите, изобщо няма шанс да се съгласи да отиде.  Sad 

Всъщност, зеленото училище нали си е пак един вид учебни занятия? Тези, които не отидоха миналата година, ги събраха в сборни класове и пак си учиха. Защо трябва да е в неучебно време?
Виж целия пост
# 461
Ваканциите и празниците са време за семейството. Екскурзиите и зелените училища са част от учебно-образователния процес.

Новата директорка натрупва "добри" хрумвания. Дано информацията не е сигурна.
Виж целия пост
# 462
След като тази година има допълнителна ваканция именно така трябва да се използува. Е какво учат по време на зелено училище  newsm78 . Няма нищо натоварено - рисуват, пеят, чудесни са заниманията, но чак път учение  newsm78 newsm78 .  И все пак както са преценили така, ще ги слушаме.
Виж целия пост
# 463
Ето ги ваканциите за 2011/2012 г.

Есенна 29.10.2011 г. – 01.11.201 1 г. вкл.
Коледна 24.12.2011 г. – 08.01.2011 г. вкл.
Зимна 23.02.201 2 г. – 26.02.2012 г. вкл.
Пролетна 07.04.201 2 г. – 16.04.2012 г. вкл.

И коя точно е "допълнителната" ваканция? Есенната "ваканция" от 3 дни, два от които са събота и неделя? И на това му викат ваканция. Аман от популизъм!  Stop
Иначе е ясно, че ще стане това, което реши директорката, но никой не може да задължи децата да ходят на организирани мероприятия през почивните дни (ваканциите). Доколкото разбрах от изявлението на г-н министъра, тези ваканции се дават, именно за да се осигури необходимата почивка на учениците.
Виж целия пост
# 464
Например май месец, когато се събират през ден почивни дни. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия