Взимате ли магнезий по време на бременност?

  • 66 306
  • 140
# 75
Аз започнах да пия магнезий /Магнерот и Магне В6/ в края на шестия месец, защото имах отлепване на плацентата и за това го пих до края! Родих в деня на термина по естествен начин. Мисля, че магнезия помага, но аз за всеки случай пиех с него и Папаверин по същата причина! Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 76
Пиех калций, магнезий, желязо и фолиева киселина през цялото време
Виж целия пост
# 77
Пиех магнерот от 4 месец до края,защото бях с контракции.Родих 4 дни преди термина.
Виж целия пост
# 78
Пих го от 5-я месец до 34 - 35г.с., защото имах контракции. Аз го пиех под формата на Диаспорал, по 1 прахче вечер. Родих една седмица преди термин.
Виж целия пост
# 79
АЗ СЪМ БРЕМЕННА В 17Г.С. И ДНЕС ЛЕКАРЯ МИ ПРЕДПИСА МАГНЕРОТ,НО САМО ПРОФИЛАКТИЧНО ДА ГО ВЗЕМАМ БЕЗ ДА ИМАМ ОПЛАКВАНИЯ.
Виж целия пост
# 80
Пиех Магнерот от 5-я месец до края на бременността.
Виж целия пост
# 81
Поради чести контракции и аз бях на магнезий от 5 месец. Пих Диаспорал по 1 прахче на ден.  По-късно в 7 месец доктора при който раждах ми назначи изследване на нивата на магнезия, за да се види дали наистина организма има недостиг. Оказа се че явно не съм усвоявала добре Диаспорала и ми предписаха Магнерот. Пих го докато влязох в 9 месец. Родих нормално десетина дни преди термина.
Виж целия пост
# 82
Първият път не съм пила, сега пия от 6 месец
Виж целия пост
# 83
Да,пила съм и през трите си бременности.
Виж целия пост
# 84
Пих от края на 4 - ти месец май чак до края с малко прекъсване, защото бях с контракции. Бебето тръгна нормално 9 дни преди термина.
Виж целия пост
# 85
от края на 6-ия месец пиех магнезий и още един куп хапчета, заради контракции и накрая даже преносих два дена.
Виж целия пост
# 86
През първата си бременост не съм изпила нито едно хапче, но сега не е така. От 7-мия месец пия Гинипрал и Магнерот 3х1, защото имах болки и шийката на матката беше започнала да се скъсява и подготвя за раждане. Утре влизам в 9-тия месец , днес на прегледа гинеколожката ми каза да ги пия до 15 април, защото термина ми е на 8 май и да не стане така да "бутаме" бебето да излиза. По принцип магнезия се изписва при проблеми свързани с преждевременно раждане.
Виж целия пост
# 87
По принцип магнезия се изписва при проблеми свързани с преждевременно раждане.


Да но и не бива да се прекалява,за да не се преноси бебето.Аз сега започнах да го пия,а съм 20г.с,защото получих контракции.
Виж целия пост
# 88
Да Магне В6
Виж целия пост
# 89
Магнерича пих с малкия,заради контракции,болки в кръста и схващане на краката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия