Шареният свят януарчета откриват, все по-рядко те заспиват!

  • 13 619
  • 285
# 15
аз писах ... писах ...
и като си казах всичко видях ,че съм още в старата тема ...
еми ....  ooooh!
тук, поне да се запиша - по късно повечко .

айде копирах си всичко :
По отношение на повдигането на главичката и другитне умения при всяко бебе си е индивидуално, зависи и колко се е родило, недоносените обикновенно ги умеят тези неща на коригирана възраст.

Всяко бебче си е индивидуално .
Мими си вдигаше главата още  когато си е взехме от болницата - тогава е била на 25 дена .

Да се отчета - днес сутринта оправих всичко в къщи .
Взех си малката госпожица от майка ми, купих й нови дрехи , разходихме се - тук времето е страхотно .
И сега си говорим с Мими . Разликата е само, че аз говоря на български , а тя на бебешки .

Вашите бебоци говорят ли много ?!  Мими не спира да приказва - но за съжаление не разбирам какво ми разказва толкова .

За Пентаксима
- първата игла е сложиха на 02 ри Април и нямаше проблеми .
Дано и при вас да няма .
Виж целия пост
# 16
Да ви питам как слагате бебчето в кенгуруто, аз първо се опашвам и го пускам отгоре малчо.
Но гледам, че има цип откъм мойта страна, дали не е по-добре да слагам бебчо легнал, да се закопчая и тогава вече готови да се изправим двамата, въпреки че не ми емного ясно как ще се счупя толкоз в кръста newsm78
Виж целия пост
# 17
А вие в каква поза кърмите? Моето бебе яде в 80 % от случаите в една и съща поза – легнали и двамата на спалнята, той понякога завъртян към мен, а понякога легнал по гръб и само със завъртяна главичка. Бях чела че тази поза можела да доведе до проблеми с ушите. Аз я предпочитам зашото така гълта няй малко въздух и по рядко повръща. Почти винаги когато яде в поза люлка след това повръща.

Започнахте ли да слагате слънцезащитен крем?

Виж целия пост
# 18
Специални благодарности на Ханна  Hug  за това, че добави снимката на моята Мими !
Виж целия пост
# 19
Привет момичета и честит празник на празнуващите!

За канадската среща - изкарахме супер и искам публично да благодаря на Валя и Невенска за питката, която спретнахме на Джулия. Също и на кака Васи, която взе важно участие в ритуала.

За кърменето - в 99% от случаите съм на класическата люлка. Все се каня да разнообразя и все не го правя.

Пожелавам бързо оправяне на болните бебчета, че е голяма мъка и за тях и за родителите...
Виж целия пост
# 20
Привет и от мен.
Честит празник на всички здравни работници и от мен.
Ние бяхме цял ден на разходка с малкия.Той вече много не иска в количката,повече предпочита да е на ръце и изправен.Иска да гледа маминия клюкар.Някой като го закача започва да се смее и гука.Утре сме на консултация и ще ни бият първата ваксина Пентаксим.Илия от време на време се обръща от корем по гръб.Купих му и играчки за количката да се радва и занимава.
Евито и аз първо си слагам кенгуруто и после слагам малкия.
Ели,дано Мария се оправи бързо.
Виж целия пост
# 21
Ханна, сети се, как иначе, даже преди да знам как се казва сестра ти той ми каза, че вероятно става дума за Бени Grinning
Ще му предам поздравите специално, нека и тя се чувства поздравена от Дилиян Sunglasses

Канадки, много сте готини, татковците също Blush
Виж целия пост
# 22
Здравейте момичета,
Чудесно време е навън. Само за разходки. Аз да се оплача, събота и неделя ме хвана грипа с разтройството. Разказа ми се играта. И висока температура....Бях като пребито куче. Днес слава богу вече съм добре. Затова пък голямото ми дете се събуди с температура тази сутрин и се наложи да гледам две деца днес вкъщи. Надявам се бързо да се оправим.
Виж целия пост
# 23
Канадски мами, страхотни сте! Похвално за организацията smile3501 и браво за чудесните снимки!
Ние пък днеска не можахме да излезем, слънцето се показа чак късно следобяд. А и на всичкото отгоре така ни се обърка режима от вчера ooooh! Направихме две 5 часови серии непрекъснат сън, през нощта се събудихме в 03:30 и оттогава спи едни кратки сънчета Tired
Виж целия пост
# 24
Радвам се, че ни харесахте, пак ще се снимаме, надявам се да сме по-слаби на следващите снимки, поне тези от нас, на които това им е цел де
Патенце, оздравявайте
Александра, онзи ден си мислех за теб как на всяка 15-та страничка имаш задължението да пуснеш нова тема, и ние са намъкваме наготово и си пишем ли, пишем, сигурно ти е много досадно вече, но благорадя, че го правиш със същия ентусиазъм както и в началото
Виж целия пост
# 25
Валя, за мен не е проблем, пък и вече не се налага непрекъснато да я обновявам и ми отнема много малко време. Винаги съм казвала, ако някой има желание, може да ме смени  Grinning

Моите одисеи с кърменето продължават, явно ще трябва да намаля до 5 на ден, или поне да се пробвам, защото определено на 3 часа не огладнява. Последно яде в 15,20, в 18,30 не пожела, аз се ядосах и реших че ще изтрае до след баня. Е, порева 20-тина минути, но сега в 20,30 се наяде яко. Ще видим как ще е утре. Но това нежелание да суче ме обезкуражава много... Дано се оправи.
Виж целия пост
# 26
Я да се намъкна и аз тук,че иначе няма как да следя темата
Днес въпреки вятъра времето беше чудесно и се разходихме добре.Вече редивно се срещам с януарски майки и ще трябва и ние да си направим някоя и друга снимка да ви се покажем Simple Smile
Зимна приказка утре няма измъкване,чакаме те в наща компания!
Виж целия пост
# 27
Здравейте и от мен! благодаря че и моето детенце включихте в колажа, сори че сме с биба ама другите хубави снимки са с по-голям размер. Naughty

аз пък не мога да разбера   моето зверче, по всяко време иска да папа и ако не я махна от гърдата тя не я пуска. мислих си да не би да не и стига, ама как да разбера newsm78
по колко мл мляко трябва да давам, когато се цедя?

искам да попитам има ли от варненките мами да се разхождат из морската? че ние с Янита си скучаем самички  Hug
Виж целия пост
# 28
Добър вечер.Simple Smile
Мъжете спят (всичките  Laughing) и аз седнах да ви прочета. Днес бяхме на разходка следобед и вечерта пак излизахме. Така времето за рев и носене се намалява с вечерната разходка, е и навън се поносихме и поплакахме ама си е друго. Да се стопля, че да изкарваме повечко време на слънце.
nivear ние се храним почти от самото начало в тази поза. Класическата не ми е удобна, имам голям бюст и тогава не захапва хубаво и гълта наистина повече въздух. Така и аз си лежа и той си хапва и двамата доволни.
Ели, много лошо, че сте болни. Детенце затова не се храни. цевзила баткото го пие от бебе много често и е хубав АБ. От останалите все се подрисква а този го понася много добре, дано и при вас е така. Бързо оздравяване. PeaceА ние си се храним различно всеки ден, зависи гърдите ми колко имат. Сутрин сме си по график, че те тогава си имат достатъчно но следобед вече си е проблем. Confused
Канадски мами браво на вас. Hug
Сега ви желая спокойна вечер на всички. Hug
Виж целия пост
# 29
Честит празник на здравните работници и от мен Hug
Аз днес взех активна гимнастика и хубавото е че се сгъва на чантичка Simple Smile Ето я
http://www.infobebes.com/htm/parents_testeurs/resumer_test_artic … ?id_article=65398
Температура 37гр при бебета нали е нормална?
Ели, дано Мимето се оправи възможно най-скоро и вече болест да не я хване Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия