Работещи майки 2006 г. - тема 14

  • 23 427
  • 295
# 60
Честито на всички рожденници от последните дни    bouquet  bouquet  bouquet Много щастие, здраве и късмет в живота   bouquet
Момичета, започвам да оглупявам пак Rolling Eyes ужасно много забравям и мисълта ми върви по-бавно, притеснявам се, не помня какво е свършено и какво съм говорила с хората  Cry Cry Cry Ще стана за резил  Cry
Майра, на темата пол съм избесняла на всички, с цялата си наглост цялата рода твърди, че искали момиче и НЕ ИСКАЛИ пак момче, абе кажете да е живо и здраво детенцето какво значение какво ще е, а като им кажа така и отговора е - да бе да ама дано е момиче  hahaha  Mr. Green направо ме е жал за горкото ми детенце ако е момченце само аз си го искам, имам чувство, че никой няма го обича освен мен  Cry мъж ми твърди, че му е все едно, но като знам, че от първия път искаше момиче...освен това пуска лафове за третия път  #Cussing out но е предупреден, че този път ми е за последно  Joy трета бременност НЕ  Naughty  
Дайте линк към този тест да сцепя тъпотрона  hahaha и да видите колко сте по - умни  Wink
Виж целия пост
# 61
 http://oncho.hit.bg/kafe/IQtest2.htm - сподели после резултати...
А за затъпяването имаш още време - не вярвах кви висоти може да достигне човек  Joy Joy Joy. Примерно оперативка да започнеш с лаконичното Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъ  hahaha. Споко, ще си спомняш с носталгия за 4-ти месец като стигнеш до 8-ми  Joy. Нали не си забравила за моретооооооооооооооооо... ах как се размечтах
Иначе за момченцето и момиченцето - приказките са едно, реалността е друго. Аз се изприщвах при мисълта за момченце, но от първия му ден не го заменям и за най-доброто момиченце на света. Ама така или иначе ще е момиченце, та не си го слагай на сърцето  Sunglasses.
Виж целия пост
# 62
Кате, същата история е и при нас само, че желанието и от таткото и от свекитата е за момче. Само моите родители се радваха на момиче Rolling Eyes Ама и аз заявих, че 3та бременност без мен Mr. Green

Аз днес установих, че ми остават само 5 седмици още да работя. Много ми е странно Rolling Eyes

Брех, не помня преди да съм правила тоя тест, ама в момента съм с висока Ентелигентност Mr. Green Ще го повторя преди да се върна след майчинството да видим Joy
Виж целия пост
# 63
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Убихте ме! ООоооох,корем ме заболя от вас! Имайте милост, моля ви! rotfImao rotfImao
 Аз ще пиша по-късно, но ви благодаря, че успявате да ми освежите деня! Hug
Виж целия пост
# 64
споделяйте резултати, моля ви!
по време на бременността Ентеригентността спада до 30-40 пункта, та ако сега си добре, значи аз лично съм горда, че те познавам...
Виж целия пост
# 65
Честито и от мен на Бети, Дени и Митко. Да са живи и много, много здрави Hug

Joy е, това не е истина, просто hahaha

И аз съм за гинко билоба, но моя заплес ме избива все в трошене на файлове. Както е казал Мечо Пух "По някога седя и си мисля, а по някога само си седя"  Embarassed  Последната дивотия, която сътворих днес беше да си затрия може би най-важния файл в моите папки, а имено планираните поръчки до края на годината Banghead Друг път се "възхищавам" гласно на собствената си простотия, но този път се снишиш по-ниско и от тревата и цъкайки на ум си възстанових данните.
Другото безумие, което направих миналата седмица беше да препратя мейл на един клиент върху коментарите на друг клиент. Нямаше да бъде толкова зле, ако коментарите на втория клиент не бяха за отсъпките, които му даваме и те не бяха по-добри от тези, които даваме на първия.
Къде ми е акъла не знам newsm78, но ако сега не легна да се наспя няма да има подобрение...
Виж целия пост
# 66
Честито и от мене на рождениците!  newsm59 Иночка, много сладки снимки!  Heart Eyes
Герчо, нямаш ли си работа, че тестове решаваш, ами и на нас пускаш мухата? Аз уж да вляза да се разсея за малко, че ми се наду главата от затъпяваща коректорска работа и какво - вместо грешки, продължих да цъкам тест! 138 изкара заспалата ми тиква. Ти сигурна ли си, че този тест не е специално за американци?
Гери, подлагай се на спешна сънотерапия преди да си фалирала фирмата  Wink!
Виж целия пост
# 67
споделяйте резултати, моля ви!
по време на бременността Ентеригентността спада до 30-40 пункта, та ако сега си добре, значи аз лично съм горда, че те познавам...

150
но го правих разпокъсано в междучасията и може и повече от 45 мин да е било. а може и не
много ми бяха гадни тия с а б и ц
Виж целия пост
# 68
Аз предлагам да вземем да си подадем групова кандидатура за членство в МЕНСА! Щом в полузаспало и разсеяно състояние докарваме такива резултати, представяте ли си като се концентрираме - скалата за гениалност няма да ни хваща  hahaha.!!!
А този тест можем да го ползваме като тест за бременност - ако падне IQ-то под 130 - марш на гинеколог.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 69
Миньон, шефа ми е в щатите за 2 седмици и съм подпукала едни ремонти в офиса и едни организационни неща да свърша и друго нищо не подхващам. А и пак попаднах в цикъл да се будя в 4 та от нямане кво да правя обикалях клюкарника.
Моят резултат е 142 на този тест, а на Менса тестовете имам 156 преди няколко години. Та май не отиват на добре нещата след ударите по тиквата  Joy
Виж целия пост
# 70
           Мила Кали, честит рожден ден!!!
Пожелавм ти много усмивки и безмерно щастие!!!
                        Весел празник!!!

     
Виж целия пост
# 71
Кали, честит рожден ден!
Пожелавам ти всичко най-хубаво, много здраве и обич!
Виж целия пост
# 72
Честит Рожден Ден, Кали!



Виж целия пост
# 73
Кали, честит рожден ден! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Успех във всичко с което се захванеш.
Късмет във всичко, което не зависи от теб.
И сбъдване на всичко, за което мечтаеш
Виж целия пост
# 74
Скъпа Калинче, Честит Рожден Ден!!!     bouquet  Пожелавм ти много здраве, късмет и щастие!!!   bouquet
споделяйте резултати, моля ви!
по време на бременността Ентеригентността спада до 30-40 пункта, та ако сега си добре, значи аз лично съм горда, че те познавам...
150
но го правих разпокъсано в междучасията и може и повече от 45 мин да е било. а може и не
много ми бяха гадни тия с а б и ц
148 малко ставах от време на време , говорих с роза по icq , нo се вместих в 45 мин!  bowuu  bowuu  Joy има накъде да глупея още  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия