Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от споделените преживявания на майките във форума?
Какви съвети се споделят във форума за кърменето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от споделените преживявания на майките във форума?
-
Какви съвети се споделят във форума за кърменето?
-
Защо изпитвам болка при кърмене и какво мога да направя?
-
Какви са често срещаните проблеми при кърменето и как да се справим с тях, както и предизвикателствата при кърменето и как могат да бъдат преодолени?
Няма никой
За жълтеницата и аз съм чувала, че се дава глюкоза, но четох доста в кърмаческия, че всъщност кърмата помага за изчистване на организма (изхвърляне на билирибуна), а не течностите. Така че и глюкоза не смятам да давам - тя е доста сладка и после може бебето да не иска кърма. 

Наистина ти как реагира като ти казаха, че си имаш момченце? Не че има някакво значение, важното е, че имаш живо и здраво момченце, но наистина е любопитно, когато се случват такива изненади при всичките тия ехографи дето ни правят по време на бременността?