Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 249
  • 722
# 195
 За пръв път влизам в тази темичка,но и за пръв път купувам горчив фасул Sick
 Направо съм отвратена марката е ''Aro'' oт продуктите на метро бял фасул.
  И аз шматката като за пръв път да си купя фасул от магазин а не от пазар и веднага се издъних.Като го сварих не го опитах веднага сипах на щерка ми  Rolling Eyes,милото повърна Sad
 Не си искам 2-3то лева за фасула .Искам да ми кажете каде мога да се оплача така че да изземат всичкия този фасул от хранителната верига.
 Плаче ми се ,направо си отрових детето....
Виж целия пост
# 196
Занеси го в Риокоз за изследване и подай оплакване в Комисията за защита на потребителите.
Виж целия пост
# 197
Занеси го в Риокоз за изследване и подай оплакване в Комисията за защита на потребителите.

Благодаря за бързия отговор  bouquetОще утре ще го занеса и после ще пиша за резултата Peace
Виж целия пост
# 198
Вероятно сте писали, ама и аз да се оплача - нискомасленото прясно мляко на Верея.
Варих го, а ми се пресече;(
Виж целия пост
# 199
Купих си крема сирене (опаковката е както преди прехода) - по-отвратително нещо не съм кусвала скоро. Макар да беше в срок на годност нямаше вида, който помня от дете. Имаше дъх и изглеждаше като извара  ooooh!.
Виж целия пост
# 200
Вероятно сте писали, ама и аз да се оплача - нискомасленото прясно мляко на Верея.
Варих го, а ми се пресече;(
И на мен ми се е случвало мляко в срок на годност да ми се пресече, но пък поне така знам, че не е солидно "консервирано"...  Wink
Виж целия пост
# 201
Вероятно сте писали, ама и аз да се оплача - нискомасленото прясно мляко на Верея.
Варих го, а ми се пресече;(

на мен ми се случи онзиден с Дея. Верно, че това е гаранция за естесвен произход  Wink
Виж целия пост
# 202
Охладената кайма на Соларис- с дъх на мърша Sick
Виж целия пост
# 203
Охладената кайма на Соларис- с дъх на мърша Sick
  май всичките продукти са им такива ooooh!!купували ли сте салам на Соларис
Виж целия пост
# 204
Много полезно, благодаря.
Виж целия пост
# 205
Охладената кайма на Соларис- с дъх на мърша Sick
  май всичките продукти са им такива ooooh!!купували ли сте салам на Соларис

Не. Нищо тяхно Whistling
Виж целия пост
# 206
Aз миналато година бях в Испания и за 6 месеца не си взех пиле нито веднъж.Там всички са с перушини  Sick. Представете си едно пиле на грил....С ПЕРУШИНА  #Crazy  Sick Sick Sick Дано да им стане навик на наш'те производители..
   newsm57    напълно съм съгласна.Живея в Испания и искам да добавя ,че пилешките гърди в суров вид са като  пастет,"от фризера,на филийката" такива едни крехки и гнусни... Sick
Виж целия пост
# 207
добре си беше млякото, нямаше водичка отгоре
Всъщност "водичката" показва, че има жива закваска. Ако суроватка не се отделя, значи млякото е менте  Peace

За сиренето и маргарина - на практика всички сирена от краве сирене се правят по горе-долу следния начин:
-маслото от прясното мляко се избива до дупка, после маслеността се вдига с промишлен маргарин. От получената гадост се правят кисело мляко, сирене,, кашкавал...  Sick
-добавя се сухо мляко, но по-често суха суроватка. Също нишесте и други...

Така се процедира в повечето фирми, но кои точно не го правят не знам  Confused

По тази причина давах и все още давам предимно овче и козе сирене/к. мляко/кашкавал - от тях не се избива масло; поради липса на овче и козе сухо мляко се надявам да не добавят нищо...
Виж целия пост
# 208
Интересна информация... А на вкус как са козето и овчето, че май не съм пробвала?
Виж целия пост
# 209
Мъни, има фирми(няма да конкретизирам), които не избиват масло, защото излиза много скъпо после и не могат да го продадат...т.е. в киселите им млека няма такива гадости каквито изброяваш. Водичката означава, че не е добре хомогенизирано, а и е много вероятно да има добавена водичка и разни добавки и пак проблем с хомогенизатора(демек е въпрос на рецепта, т.е. технология). Така че водичката не е гаранция за истинско. Нишесте вече почти не се добавя, защото потребителя лесно го открива Mr. Green, но виж...млякото е възможно да е вносно кондензирано или направо сухо.
Отскоро в града ни има Кауфланд, та се заглеждам в щандовете с к. мляко. Е, к. мляко на цена 40-50 ст. със сигурност не е от мляко. Изключвайки Данон, скъпите млека има по- голяма вероятност да са с естествен произход. Над 70ст. За жалост в региона ни качественото мляко заминава за Гърция(където струва 1Е), а се изкупува тук от качествените производители за 70ст/л. Това определя и продажната цена на млечен продукт с произход- мляко...Пазарни цени...какво да се прави....
По подобен начин стоят нещата и със сиренето и кашкавала.
Който не може да си направи елеметарната сметка за себестойност и не му пука какво яде, би се зарадвал на ниската цена...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия