Черен списък на храни и хранителни продукти - 2

  • 101 248
  • 722
# 345
Извинявам се и се коригирам, не бях забелязала, че олиото не е гръцко, а турско. От половин година го купувам и съм много доволна от него. На опаковката пише, че е без холестерол, дали е истина, не знам, но е много добро, т.е., не правят никакви цигании Simple Smile
Купувала съм и от царевичното им олио, също е много добро. Цената мисля че беше 3.20лв. Аз съм много доволна от всичките им продукти. Ето това им е сайта, със същите етикети са бутилките и тук в магазините http://www.kirlangic.com.tr/yeni/eng_urn_aycicek.html
Дано това да не се сметне  за реклама, просто споделям, може на някой да му е от полза.

И аз съм купувала от царевичното и също съм много доволна. Трябва пак да го потърся и да си взема. Купувах и едно соево, което също не беше лошо, но беше на друга фирма, а не се сещам за името.
Виж целия пост
# 346
Dixi, да не би Била-та да ги правят тези мизерии - тези дни купих пиле на "Пилко", опаковано с марката на СБА - нямаше нищо ненормално в него /поне видимо/.
Виж целия пост
# 347
Ами не зная. И това е възможно. И аз съм купувала преди Пилко, опаковано в Била, но нямаше желета. Само последния път... Чувала съм какви ли не "легенди" какви гадости тъпкат в месото (по принцип, не говоря за Била конкретно), за да тежи повече и за да го докарат на външен вид - да изглежда прясно.

Аз пазарувам предимно от Била, защото освен, че ми е близо, съм сравнително доволна от месото (правя сравнение с Кауфланд). Единствено пилето с желето и каймата, за която писах бяха зле досега. (За справка - кайма производство на Била, в тарелки по 1 кг.  По принцип при нас предлагат тарелки по 500 гр, не по кг., мисля, че беше на промоция. Та явно бяха преместили каймата от 2 малки тарелки в 1 голяма и отдолу беше потъмняла. Не беше развалена, но се съмнявам, че ще купя повече.)
Виж целия пост
# 348
Готовите банички на Белла са пълни с мазно.... Confused
Виж целия пост
# 349
взех за първи път от малките им банички със сирене. толкова мазно чак накъртва. мисля да опитам и голямата да видим дали и тя ще е така - иначе не бяха лоши. а вчера една мама каза че си е взела голяма и сиренето въобще не и се сторило че е нормално сирене
Виж целия пост
# 350
На опаковката пише, че е без холестерол, дали е истина, не знам, но е много добро, т.е., не правят никакви цигании Simple Smile

Привет,

В слънчогледово олио няма как да има холестерол , защото холестерол има само в животинските мазнини.
Това е рекламен трик , все едно на ябълки да напишеш , че са без захар.
Виж целия пост
# 351
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------



Ей от тези вафлички тоалетната ви ще бъде красиво "озеленена". Цветът наистина е фешън - наситено резида. Красота!
работих като бях студентка последен курс 2003-2004 в цеха им във Велико Търново, за да си изкарам допълнителни пари. Направо не мога да повярвам как са си развалили качеството, преди всичко тяхно си беше на висота Confused
а по темичката-замразени пилешки бутчета взех от ЦБА, но производителя не знам кой е, изхвърих опаковката отврат
кашкавал Медея-мирише на вкиснато
Виж целия пост
# 352
а вчера една мама каза че си е взела голяма и сиренето въобще не и се сторило че е нормално сирене
 

аз бях  купила едни (не бяха БЕЛА) но на опаковката никаде не пишеше,че има сирене  Shocked  пишеше грис някакав и др работи  Tired бяха отврат  Sick
Виж целия пост
# 353
кисело мляко Култура
Виж целия пост
# 354
- чист маргарин
Виж целия пост
# 355
В петък мъжът ми купи 2х1кг ориз от Хит /Сф./ първо качество с търговска марка "Българка". Днес го отворих - отвратителен е! Не стига, че две еднакви зърна не мож` намери, но миризмата на мухъл е убийствена - оказа се, че няма и срок на годност /на опаковката пише виж печата - само дето не виждам такъв, освен ако не приемем бледите щамповани очертания в горната част на пакети, които след 20 мин. чудене и прилагане на богатата ми  фантазия, определям като: 060310/. Допълнителна информация /преписвам дословно/
Пакетирано от:
Агро Гранд Милинг Райс ООД, с. Цалапица - база Юг, общ. Пловдив, за "Дистриком" ЕООД, София, ул. "Янтра" № 22, тел. : 02 962 10 28 /в понеделник определено ще се пробвам, да поговоря с някой на този тел.  Twisted Evil/
За жалост не пазя бележката, но ще подам жалба в КЗП и ХЕИ /като им предоставя неотворения пакет, с малка дупчица, от която също се разнася мухлясало зловоние!/ - щото си ги пише данните все пак.

Другото от което ми  писна е, всякаквите замразени филета от риба /у нас много я консумираме/, предлагани във всички хипермаркети - купуваш 1.5 кг. филе бяла риба - като е размразиш, ако нето -тегло след размразяването е над 60% едва ли не, трябва да черпя  Twisted Evil
Аман - вече само котлети от сьомга ще взимам, то и без това идва на същата цена  #Crazy

Виж целия пост
# 356
кисело мляко Култура

Какво му е на млякото "Култура" ?
Виж целия пост
# 357
а вчера една мама каза че си е взела голяма и сиренето въобще не и се сторило че е нормално сирене
 

аз бях  купила едни (не бяха БЕЛА) но на опаковката никаде не пишеше,че има сирене  Shocked  пишеше грис някакав и др работи  Tired бяха отврат  Sick

Готовите замразени баници на Царица - ужас някакъв, няколко пъти вземах и попадах все на такива със стара мазнина, направо яко си вонеше на свинска мас  Sick И нямаше сирене, а нещо като извара, или поне на такова приличаше. При печенето тавата цялата се покри с мазнина  от тях Sick Кучето ми демонстративно отказа да ги опита  Confused
Виж целия пост
# 358
а вчера една мама каза че си е взела голяма и сиренето въобще не и се сторило че е нормално сирене
 

аз бях  купила едни (не бяха БЕЛА) но на опаковката никаде не пишеше,че има сирене  Shocked  пишеше грис някакав и др работи  Tired бяха отврат  Sick

Готовите замразени баници на Царица - ужас някакъв, няколко пъти вземах и попадах все на такива със стара мазнина, направо яко си вонеше на свинска мас  Sick И нямаше сирене, а нещо като извара, или поне на такова приличаше. При печенето тавата цялата се покри с мазнина  от тях Sick Кучето ми демонстративно отказа да ги опита  Confused
      сигурно са били такива   Sick  само дето не е извара а грис  Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 359
Супите на маги - вкусна чаша. Граховата е отврат. Мирише на смесица от антибиотик и нафталин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия