Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с олиото, което не успяхте да загреете в тигана?
Какви са препоръките за добро качество на олио?
Какви са потребителските преживявания с различни млечни продукти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с олиото, което не успяхте да загреете в тигана?
-
Какви са препоръките за добро качество на олио?
-
Какви са потребителските преживявания с различни млечни продукти?
-
Какви са потребителските преживявания с други хранителни продукти?
-
Какви са мненията за качеството на храните в различни страни?
. Извинете за правописа, просто готвя супата, в по-долната тема и бързам да пиша
Като че ли в целите риби има по-малко вода, преди време купувах хек от CBA и бях относително доволна (т.е водата беше в по-нормално количество), но откакто ми се случи това с филетата, избягвам да купувам замразени риби. Мои познати се оплакват от същото за замразените риби, както виждам и при вас е така.
ужас,ще взема да си направя като дядо бог да го прости от кайма саламчета(бабек,луканка) да се веят на терасата
