НОЕМВРИ бавно наближава, но малкото расте в мама!

  • 11 620
  • 292
# 210
sophiepp, вземи да разкажеш после какво си спретнала, че съм в чуденка какво да готвя...
бърза вечеря: пилешки хапки на тиган (не пържени) и зелена салата (накъсана) с дресинг (мед, горчица, зехтин, балсамов оцет и сол)
старая се да готвя хем разнообразно хем и здравословно Wink давайте и вие идеи  Peace
Виж целия пост
# 211
здравейте и от мен момичета HugГолямо тичане му ударих тези два дена .Започнах ремонт и малко преобзавеждане.Но сега ще изчета всичко което съм изпуснала.Лека вечер ви пожелавам
Виж целия пост
# 212
galisis  Hug

Верги - и аз почти сама - милото прави врата на мазето и все едно го няма цял ден...

Софи - браво за здравословно хранене! Аз ще правя спагети... (ако на някоя мацка й се дояде - да заповяда)...
Виж целия пост
# 213
най ми е лесно пилешки бутчета с картофи, във фурна.  Peace нито го мислиш, нито го бъркаш, нито го гледаш даже.  Crazy

аз намазах тая вечер, мама донесе пилешки хапки по китайски с ориз, а свеки направила супа.  Embarassed

аа, похвалих ли се с новите си дънки за бременна, много да модерни  bowuu
Виж целия пост
# 214
аа, похвалих ли се с новите си дънки за бременна, много да модерни  bowuu

Бегом да ги снимаш и пуснеш... Аз си търся и нищо не си намирам, което да ми хареса...
Виж целия пост
# 215
Сладурки, много сте се активирали  Hug
Я бързо си кажете утре кой ще ходи в ЦУМ освен аз и Сиската и половинките.  Laughing
А пък да ви кажа как ми се подуло коремчето и ме наболва, ама какво да се прави...
Верги, да да ги видим тез дънки, мила.
Виж целия пост
# 216
и аз мисля да се вясна утре на срещата, но без половинката
Виж целия пост
# 217
Високоспеицализираното УЛТРАЗВУКОВО изследване. Фетална морфология може да се провежда във всяка седмица на бременността.  Желателно е да се проведе:
1) 11-13 седмица за "нухална транслуценция" ,"костиците на носа" и др.
2) 15-18 седмица за "гънка на врата" и всички останали органи.
3) 19-22 седмица ПРОЦЕДУРАТА Е НАЙ-ИНФОРМАТИВНА, ЗАЩОТО СЕ ВИЖДАТ ПОЧТИ ВСИЧКИ АНОМАЛИИ ВЪВ ВСИЧКИ ОРГАНИ.
Много важно е ултразвуковия специалист да може да провежда това изследване. У нас такива специалисти са не повече от 10-15.
Виж целия пост
# 218
 newsm78 Как успявате да готвите? Аз малко да усетя мирис и съм готова  Sick
Чета ви с интерес, но ми е трудно да пиша заради ...  Sick
Лека вечер  Hug
Виж целия пост
# 219
добро утро мацки хаиде на кафето. Coffee Ох а за срещата в ЦУМ аз още незнам дали ще доида моита половинка точно днес е на  работа и незнам а и малката дали ще има на кого да оставя  ама до обяд има време . newsm12
Виж целия пост
# 220
Добро утро  Hug
mama didi72, грабвай и малката и в ЦУМ Grinning
Виж целия пост
# 221
Добро утро. Hug
Весело изкарване на срещата.
Виж целия пост
# 222
Здравейте
Рядко се включвам, но ви чета  Simple Smile

Кажете, има ли мами вегетарианки тук?
Лекаря ми е обезпокоен от начина ми на хранене а аз се чувствам прекрасно.
Виж целия пост
# 223
Здравейте мами,

Гали, тъкмо щях да ти се карам, че пак не пишеш. Хубаво, че страшното е минало и явно ще трябва още малко да попазиш леглото  spoko

Как ви завидях за срещата. да разказвате после и да не забравите да се снимате  Hug
Виж целия пост
# 224
Привееееет Wink Как са тумбаланките  preggo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия