Раз, два, три, ще съм ученик, нали-набор 2001

  • 17 346
  • 362
# 165
 Е обадете се де,успокойте ме,че не сме чак такива дребосъци. Mr. Green
Виж целия пост
# 166
Фантичка, и моята е 118 см и 21 кг. Обувки -№28.

за момичета границите на 7 год са :                        на 6 год.:
тегло- 16,200 - 29,900 ; средно- 23,050.                    14,720-26 кг. средно-20,360кг
ръст- 109,80- 133,9; средно 121,4см.                          102,9-122,1 см. средно-113,5 см. 

 момчета на 7 год.:                                                     на 6 год.: 
тегло- 16,600- 30 кг.; средно-23,300 кг.                     14,700-26,500 кг. средно- 20,600 кг.
ръст- 109,9- 132,7см; средно- 121,30 см.                     103,7- 124,50 см; средно-114,10 см.
Виж целия пост
# 167
Ми мене заради  ваксините ме е страх за варицелата нали трябва да са здрави зада се бият.от как ходи на децка май само моя не я е карал newsm78 за мерките довечера ще кажа мога само да потвътдя последното мерене че беше 140см 35кг обувки 36 момер hahaha
Виж целия пост
# 168
 Аз не се притеснявам особенно,но когато отида в градината и видя,че всички нейни приятелки са с глава и половина над нея ми изглежда една такава мъъъъъъничка. Hug
Виж целия пост
# 169
Аз не се притеснявам особенно,но когато отида в градината и видя,че всички нейни приятелки са с глава и половина над нея ми изглежда една такава мъъъъъъничка. Hug
И аз така се чувствам  Simple Smile.

Вики не съм го мерила отдавна, а напоследък е пораснал (съдя по панталоните му  Laughing ), последно беше 20 кила и 118 см, носи 30 номер обувки.
Виж целия пост
# 170
Ние сега я мерихме-22кг. 124см.Последно ботушите и бяха 30 номер.
Виж целия пост
# 171
 Аз да се похваля-отведоха ме в един склад за дрехи близичко до работата ми и вече сме готови за лятото. Mr. Green
 Децата са облечени,остана маминка.
Виж целия пост
# 172
Аз да се похваля-отведоха ме в един склад за дрехи близичко до работата ми и вече сме готови за лятото. Mr. Green
 Децата са облечени,остана маминка.


Казвай бързо къде е? Mr. Green
Виж целия пост
# 173
Аз да се похваля-отведоха ме в един склад за дрехи близичко до работата ми и вече сме готови за лятото. Mr. Green
 Децата са облечени,остана маминка.

АаААааа, пускаш мухата и ни гледаш сеира  Mr. Green , хи хии,  Grinning можеш ли повече подробности да споделиш  Crazy
Виж целия пост
# 174
 Споделям,споделям-добричка съм. Mr. Green
Виж целия пост
# 175
и къде са?
Виж целия пост
# 176
Ето ме и мен в новата тема Simple Smile !
Мнооого сте продуктивни - Браво!   bouquet
Аз отзад - напред да започна . С мерките сме страшна работа - тя Ирен върви все най-висока. Първо в градината, сега и в у-ще. Но все пак е и януарско чедо де Simple Smile. Миналата седмица и купувах нови обувки - 34 номер момичета!!!!! Просто съм изумена hahaha. Висока е около 1.33 1.35 см. Тежи 25-6 кг.
Така. Сега да продължа с новото при нас. Имахме родителска среща преди няколко дни, уточнихме се за тестовете и за тържеството за края на учебната година. Ще празнуват на 30 май в Патиланци, ще им връчат свидетелствата, после дискотека и щуреене в джунглите.
Класната им е измислила шаблон с много добре изглеждащо свидетелство, което ще си остане за тях, плюс албум на класа и книжка.
За двете учителки имаме идеи за подарък, но още не е изкристализирала още Wink....
Общо взето разбрахме по какви учебници ще учат наесен, разбрахме колко ще са натоварени  Rolling Eyes, от което малко ми се посви сърцето. Дано пък не срещнат затруднения!
Толкова засега Simple Smile!
Лек ден на всички!

Виж целия пост
# 177
Здравейте Hug

Ние сме с Варицела, ама по-добре като малка да я изкара от колкото като голяма Peace Днес като бяхме при док. питах за ваксините , които се поставят на 6 години и тя ми обясни, че още не ги е получила и ще се обади като ги получи. Ами ще чакаме ......
 
Моята госпожица според таблиците дето са пуснати по горе е великан значи Crazy На 6 години е  - висока 126 см и тежи 22 кг  обувки 30 номер Mr. Green
Виж целия пост
# 178
И моя големия не е от дребните,обувките му вече са 35N ooooh! Миналото лято дръпна от 31до 34 на есен.Никога не сме карали с едни обувки 2 сезона.Скоро не съм го мерила на височина,но последно беше 125см-25кг.За сметка на него брат му върви едно дребосъче с къси крачета,но за сметка на това с голяяяма усмивка Mr. Green
Виж целия пост
# 179
....
аз съм писала на мейла, бяха много любезни и бързи

Любезни и бързи, ама на мен още не са ми отговорили, да му се не види  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия