Януарчетата малки търсят залъгалки, искат да играят и всичко те да знаят!

  • 11 170
  • 292
# 90
Ами кожа не се шие с кат, само лигавица,кожа с коприна,ама аз докато раждам мога ли да ги следя какво правят, на 4 ден конците паднаха и не е за разправяне.
Виж целия пост
# 91
Ами кожа не се шие с кат, само лигавица,кожа с коприна,ама аз докато раждам мога ли да ги следя какво правят, на 4 ден конците паднаха и не е за разправяне.
И моите паднаха рано, обаче не съм имала проблеми, слава Богу Praynig
А пък, честно казано, толкова много ме боля, че ми беше все едно с какво ме шие докторката, даже (срам ме е, обаче ще си празная), ми идваше да и кажа: не ме шийте, моля ви, оставете ме само да си зарастне! Все ми беше едно дали ще зарастне, само да спре да боде.
Извинявам се за натурализма Embarassed
Виж целия пост
# 92
И аз да се запиша днес Grinning
микки благодаря за съвета наистина има срок от 14 дни за да бъде обжалван болничния Peace ще изчакам 7 дни и ще се обадя пак Crazy И ще те черпя кафенце юни месец на деня на разата всяка година по това време съм в Карлово Hug

За цикала и на мен още не ми е дошъл добре ми е така Grinning За спирала и аз не бях се замислила newsm78 иначе ме е много страх да не забременея ooooh!Та и аз страх не страх ще посетя гинеколог скоро време Sick

Според мен също кога започва да стои бебето е много индивидуално.Голямата ми щерка започна да стои устоичиво на 5 мес.,без да я пришпорвам или нещо друго.Та зависи от детето де Peace

 *dega*  не знаех ,че боли толкоз много като те шият,не слагат ли някакви упойки newsm78
Аз за голям късмет 2 деца без нито един шев Whistling
Виж целия пост
# 93
То минало, заминало - ама защо са ви шили без упойка, момичета?  newsm78 Моята лекарка още преди да родя Ивана, като питах с упойка ли шият, тя каза "Естествено, да не сме касапи".
Виж целия пост
# 94
Ах мила шият без упойка,това най боли от цялото раждане, мен от хорска срама ми сложиха лидокаин ама пак болеше някъде, уж само 2 шева ,да де няма смисъл да си спомняме,ама не знам какво ми стана днес.Съжелявам.
Виж целия пост
# 95
Magany, знаеш че количеството на изцеденото мляко не е равно на количеството, което бебето ми изсукало.
Ти кога я храниш, на колко часа, тя показва ли признаци на глад и тогава да започваш да я храниш? При нас положението е същото, малко се пооправи де, преди на нито едно кърмене не сучеше както трябва, сега проблемно е само 1. Аз също изцеждам по 30-40 мл, когато е пропуснала хранене, но не се притеснявам, защото на следващото тя си изцоква и двете гърди. Пробва ли да намалиш дразнителите около нея - ТВ, хора ако има, при нас помага и полюшването докато суче, понякога я кърмя като се разхождам из стаите. Според мен не е нужно да й даваш АМ, но пък ако искаш пробвай - аз опитах веднъж да й дам изцеденото от шише - ами пак не искаше.
Виж целия пост
# 96
Здравейте мами, отдавна не съм писала. Имам си причина: БЕБАТА НЕ СПИРА ДА РЕВЕ И САМО Я РАЗНАСЯМ НАПРЕД НАЗАД.
Много  ми е трудно да се оплача и аз. Иска да стои само в мен, реве много и я боли коремчето почти непрекъснато. Добре, че поне вечер спи от 10.30 до 6.00 сутринта (само с едно будене в 3.00). Хубавото е, че и навън е по-спокойна. Ама с това променливо време и с режима на баткото излизаме два пъти за по 2 часа.
Лекарите казват просто ревливо бебе със силни колики. Ама аз всяка вечер се шашкам, че нещо не е наред. Извива се малко назад (може би заради болките) Вашите правят ли така, държат ли главичката изправена? И си клати главичката настрани. Все едно ушите я болят, но не е защото го прави само вечер или като се ядосва.
Дано да мине този период, че е станала 6600 кг и вярвайте ми кръст, ръце, гръб - всичко ме боли. Вечер съм скапана от километрите, които навъртам из къщи. Не иска биберон изобщо. Баткото ми беше с биба и всичко се случваше къде по-спокойно.
Още се кърмим само. Купих Нан хипоалергенно мляко. Защото се тръшнах и с бъбречна криза и едно денонощие яде само Аптамил и не спря да повръща. Абе много е специална малката госпожица.
Лек ден и много усмивки. Дано скоро да мога дас е похваля с по-спокойно бебе.
Виж целия пост
# 97
Здравейте и от мен . Днес настроението ми е напълно в унисон с отвратителното време навън .  Crossing Arms Нещо не мога цял ден да се организирам , за това сега пера  wash, готвя  cookи пиша smile3523 едновременно .
Виж целия пост
# 98
Здравейте!

Тук пък една жега...не се трае, мечтая си за кофти време Crossing Arms

Ъ, мен и двата пъти ме шиха с такива саморазлагащи се конци, първият път нямах грам проблем, а сега имах, но по-скоро заради хемороиди, а не заради вида конец Rolling Eyes
А и винаги с упойка е било шиенето.

Bibun, дано скоро ти се успокои момиченцето Praynig
И аз от скоро си припомних какво беше туй чудо "ревливо бебе".Добре, че се стабилизираха нещата.
Виж целия пост
# 99
Здравейте мами, отдавна не съм писала. Имам си причина: БЕБАТА НЕ СПИРА ДА РЕВЕ И САМО Я РАЗНАСЯМ НАПРЕД НАЗАД.
Много  ми е трудно да се оплача и аз. Иска да стои само в мен, реве много и я боли коремчето почти непрекъснато. Добре, че поне вечер спи от 10.30 до 6.00 сутринта (само с едно будене в 3.00). Хубавото е, че и навън е по-спокойна. Ама с това променливо време и с режима на баткото излизаме два пъти за по 2 часа.
Лекарите казват просто ревливо бебе със силни колики. Ама аз всяка вечер се шашкам, че нещо не е наред. Извива се малко назад (може би заради болките) Вашите правят ли така, държат ли главичката изправена? И си клати главичката настрани. Все едно ушите я болят, но не е защото го прави само вечер или като се ядосва.
Дано да мине този период, че е станала 6600 кг и вярвайте ми кръст, ръце, гръб - всичко ме боли. Вечер съм скапана от километрите, които навъртам из къщи. Не иска биберон изобщо. Баткото ми беше с биба и всичко се случваше къде по-спокойно.
Още се кърмим само. Купих Нан хипоалергенно мляко. Защото се тръшнах и с бъбречна криза и едно денонощие яде само Аптамил и не спря да повръща. Абе много е специална малката госпожица.
Лек ден и много усмивки. Дано скоро да мога дас е похваля с по-спокойно бебе.

Положението при нас беше почти същото до скоро. Окапаха ми ръцете и кръста да го нося. Биберон - залъгалка изобщо не зачита. Но от около седмица забелязвам че започва вече да обръща внимание на играчки и носенето не е непрекъснато. Относно главичката си я върти настрани все едно си чеше челцето в мен.
Виж целия пост
# 100
Bibun, дано скоро ви мине! PraynigСтискам палци да се оправи детенцето, знам колко е лошо Sad
Моята малка днес пак плака неудържимо, тъкмо си бях помислила, че коликите отшумяха и ето Sad
Но съм решила вече няма да давам никакви капки и илачи, както и че няма да бързам да се радвам на нищо fingerscrossed
Виж целия пост
# 101
Много лошо това с ревящите бебета. Стискам палци на всички  Praynig да минават коликите и да се радват на усмихнати дечица  Hug
Моето не реве, но днес изака едно нещо дето ме притесни  Rolling Eyes
Гъсто като паста за зъби, огромно количиство, пенесто и ..ъъ .. ароматно  Sick
Чудя се какво да правя  newsm78
Да изчакам другата седмица как ще е, и ако се повтори да ходя да и го изследват  ooooh!
Виж целия пост
# 102
Хайде и ние да се разпишем. След консултацията- 6200, 61 см. Нещо не си похапва както трябва напоследък, ама е здравичък (пу-пу) и тъкмо не е шишкав, че като го разнасям, да не ми тежи Wink Съвсем ми е кротичък ( Praynig Peace), откакто не го боли коремчето, ама сега иска постоянно да го придържам прав, за да разглежда.  И спи почти само като сме на разходка. Аааа, и от 2 дни махнахме храненето в 3 (УРА!).
Ето и една снимчица:

Има я и другаде в нета, така че не се притеснявам някой да не я открадне или да участва в конкурси. Халал да им е. Grinning
Виж целия пост
# 103
Да ви питам - това за нормалното раждане - шият ви без упойка ?!  #Crazy
а стига бе ?! #Crazy
хора, вие ме шашнахте сега като прочетох ?!
Защо така ?! Не може ли да ви сложат една пълна и тогава да ви шият ?!
Виж целия пост
# 104
Лелеееее колко е сладък малкият топчо. Heart Eyes Виждам че и той се е издрал по бузката като Бориската.
Мен когато започнаха да ме шият бях с епидурална, но тя въобще не ме хвана през цялото раждане, въпреки че ми доливаха няколко пъти и си поисках пълна упойка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия