

ще изчакам 7 дни и ще се обадя пак
И ще те черпя кафенце юни месец на деня на разата всяка година по това време съм в Карлово 
За спирала и аз не бях се замислила
иначе ме е много страх да не забременея
Та и аз страх не страх ще посетя гинеколог скоро време 


Моята лекарка още преди да родя Ивана, като питах с упойка ли шият, тя каза "Естествено, да не сме касапи".
Нещо не мога цял ден да се организирам , за това сега пера
, готвя
и пиша
едновременно . 

Стискам палци да се оправи детенцето, знам колко е лошо 

да минават коликите и да се радват на усмихнати дечица 


Съвсем ми е кротичък (
), откакто не го боли коремчето, ама сега иска постоянно да го придържам прав, за да разглежда. И спи почти само като сме на разходка. Аааа, и от 2 дни махнахме храненето в 3 (УРА!).


Виждам че и той се е издрал по бузката като Бориската.Препоръчани теми