След като последния път се отказах от нея, за да може той да си плати колежа, сега е вече мой ред. Нямам търпение... 

Някои от тях заемат доста място, естествено зависи от модела. Хранехме я в проходилката, после взехме най-обикновен пластмасов стол за малки деца(за към 5-6 лв ). Сега си мисля да взема от тези столчета, които се слагат върху нормален стол.
За на Софето кошарата дето е в България и дето за нищо не става. Ама си беше голямо скарване, сега ми е смешно ама тогава ...
, но и това ще отмине сигурно.
). 
Какво ще правим незнам

То без караници не можем, ама ние с моят мъж повече от два часа сърдити не можем да траем. То аз съм по темерут, ама той все ми отстъпва. 

Айде, всичко да се оправя и лошото да е зад гърба ти вече 
И аз имам драцена, но .. кой да се сеща да я полива 


!
!
!
! Сега съм много щастлива че се случи да е тук за раждането и първите месеци на Виктор! Защото когато родих дъщеря ми го нямаше и се върна чак тя като беше на 3 месеца
! Тогава не ми е било чак толкова трудно, колкото ми беше мъчно че той пропуска толкова много неща, които за мен бяха невероятно преживяване- самото раждане, първата усмивка, първото гукане .... Но поне като е тук си е изцяло на наше разположение.... и се опитва да навакса с вниманието към мен и децата 


,от сега все хубави неща да ви се случват!
-и той взе да разглежда по сайтовете какво да ми купел.Така че може до края на годината и аз да се сдобия с нещо на четири гуми
..особено ако септември баткото почне училище,определено ще ми е нужна,да го разнасям до там ,че и с бебото отзад
-а си харесах дрешки
....плииийз 



Съвсем съм забравила, а и гости съм поканила за довечера. Ето ви една виртуална почерпка


Препоръчани теми