За акнето и Diacneal

  • 23 937
  • 104
# 30
Може би аптекарката го е препоръчала на Джей заради това че е искала за чувствителна кожа.  Thinking
Иля, по принцип и аз вече не знам как да си определя кожата - хем е мазна, хем супер чувствителна. Тя ми препоръча именно този, заради това че аз и казах че съм пробвала доста медицински козметики, но сериите за мазна кожа прекалено ми я изсушват и дори ми става на петна. Не знам вече кво да я правя тая мойта кожа - станала съм като опитен заек и все не мога да улуча подходящата козметика  Confused
Не ми се иска пак да рискувам с серията за мазна кожа  Naughty

Джей, разбрах, ясно. Това измиващо гелче на Авен е много хубаво, въобще не изсушава кожата.
При положение, че съм със суха кожа по никакъв начин не съм си я чувствала опъната или изсушена.  Peace
Дано и на теб да ти пасне.  Hug

Виж целия пост
# 31
Може би аптекарката го е препоръчала на Джей заради това че е искала за чувствителна кожа.  Thinking
Иля, по принцип и аз вече не знам как да си определя кожата - хем е мазна, хем супер чувствителна. Тя ми препоръча именно този, заради това че аз и казах че съм пробвала доста медицински козметики, но сериите за мазна кожа прекалено ми я изсушват и дори ми става на петна. Не знам вече кво да я правя тая мойта кожа - станала съм като опитен заек и все не мога да улуча подходящата козметика  Confused
Не ми се иска пак да рискувам с серията за мазна кожа  Naughty
И аз бях като теб, само хвърлях пари, а резултат нямаше. Иди на дерматолог да ти предпише подходящо лечение и да те консултира в избора на козметика.
Виж целия пост
# 32
На мен дерматоложката ми каза, че задължително трябва да ползвам слънцезащитем крем с Diacneal-а. Вечер да се мажа с Diacneal, а сутрин, след измиване, със слънцезащитния. А дали има има кремчета с висок фактор, които не са толкова мазни и тежки. Нещо не си представям да се омацам с някой гъст и мазен крем, а повечето с фактор май са такива, а?
Виж целия пост
# 33
Има разбира се. Избери флуид. На Авен има фактор 40 за акнеична кожа с матиращи агенти, на Ексфолиак също има подобен, но с 25 фактор, на РОК има с анти-брилянс ефект, може да се ползва и слънцезащитен спрей.
Виж целия пост
# 34
Джей, разбрах, ясно. Това измиващо гелче на Авен е много хубаво, въобще не изсушава кожата.
При положение, че съм със суха кожа по никакъв начин не съм си я чувствала опъната или изсушена.  Peace
Дано и на теб да ти пасне.  Hug
Иля, за гелчето с колд крем ли става въпрос  Rolling Eyes

И аз бях като теб, само хвърлях пари, а резултат нямаше. Иди на дерматолог да ти предпише подходящо лечение и да те консултира в избора на козметика.
Камамбер, ходила съм на дерматолог повече от 10 пъти. Ефекта всеки път е почти един и същ - изписват се масово различни медицински серии и ако си нямаш работа си хвърляй парите на вятъра. Вече ми е писнало да ги купувам - то Eucerin ли не беше, RoC, Zinerit, Vichy и още една камара  ooooh!
Виж целия пост
# 35
Джей, разбрах, ясно. Това измиващо гелче на Авен е много хубаво, въобще не изсушава кожата.
При положение, че съм със суха кожа по никакъв начин не съм си я чувствала опъната или изсушена.  Peace
Дано и на теб да ти пасне.  Hug
Иля, за гелчето с колд крем ли става въпрос  Rolling Eyes

Джей, да за гелчето говоря- на картинката продукта по средата.  Peace



Виж целия пост
# 36
Иля, както винаги изчерпателна и отзивчива  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 37
Джей, моята кожа много прилича на твоята по това, което описваш.
Има една почистваща вода на Биодерма, която е много нежна, а е за мазна и смесена кожа. Не изсушава, а почиства мнооого хубаво, вкл. и грим.
Ще ти покажа снимка. Използва се с памучно тампонче. Към 16 лв.

Виж целия пост
# 38
illy, да разбирам ли че това е нещо като тоник  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 39
Ами всъщност не е.
Използва се на същия принцип, но почиства много по-добре.
В аптеката ми обясниха, че трябва да ползвам или него или измиващ гел, не заедно. Аз вечер ползвам гелче, сутрин тази вода.
Маха дори спирала  Shocked
Пише, че може да се изпозлва при мазна/смесена кожа, дехидратирана кожа при лечение на акне, проблемна кожа.
Хубавото е, че не дразни.
Виж целия пост
# 40
На Биодерма никога не съм си купувала нищо  Peace
Ще се поразгледам из аптеката да видя дали я има  Peace
Виж целия пост
# 41
Жалко, че няма тестери сигурно на тази вода Confused

Иначе аз съм много доволна от Биодерма, повече харесвам техните неща пред Виши и Юсерин, например.
Виж целия пост
# 42
Най-много ме ядосва това, че когато и да искам тестер на нещо в аптеката все нямат, или просто се правят че нямат, не знам кое от двете. Заради това съм се принудила да си купувам повечето неща ей така на магия и голяма част от тях са нямали никакъв ефект  Naughty
Виж целия пост
# 43
здравейте от мен...искам да попитам някоя от вас чувала ли е за лечение на акнеична кожа на гърба раменете и лицете естествено чрез Doksiciklin(най-вероятно не се пише точно така ,но да поясня)-това е широкоспектърен антибиотик аз лично преди съм го ползвала за един грип който ме беше налегнал ,но не ми понесе много на стомаха....та моята дерматоложка каза,че с него много момичета е излекувала...ако знаете нещо моля споделете...изписа ми и acneout-лосиона....благодаря ви П/С:мн препарати съм изпробвала и нито един не съм повторила  bouquet
Виж целия пост
# 44
Аз съм пила антибиотик против акне, мисля, че около 5-6 дена Simple Smile Резултат наистина имаше, но пък ми избиха гъбички . Винаги е нож с две остриета.А по принцип съм чувала , че за акне може да се предпише и един месец лечение с антибиотик. За страничните действия... помисли добре преди да го пиеш или се консултирай с кожен лекар Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия