М & БИ - 64

  • 24 781
  • 291
# 90
        Сабах ал хейркрасиви мами

         откога не съм ви правила наргиле Mr. Green-ето ,заповядайте  bouquet

       

Виж целия пост
# 91
                                                ЧРД МАМАМАРИЯ-
                                                                 като червена роза- нежна ти бъди
                                                обичана,желана,несравнима
                                                                 любовен трепет-в твоите гърди
                                                         дори и в мрачни времена да има
   




                                                                         
Виж целия пост
# 92
добро утро на всички!
ха дано да не вали че вече не ме свърта в къщи, ама и Ивето е така! лекво изкривяла вече и иска да хайманим!
честит рожден ден на мамамария и от мен!  bouquet
хайде отивам да се оправяме че да не изпуснем разходката!
чао от мен и Ивето!
Виж целия пост
# 93
МЕРСИ МОМИЧЕТА- СТРАХОТНИ СТЕ   bouquet

Dua- това са любимите ми цветя  Hug

Обещавам да почерпя на истинско не виртуално   bouquet
Виж целия пост
# 94
Здравейте, сълнчеви момичета!!! Heart Eyes

Вчера цял ден се мотах по града и нямах време да пиша. Ходих  ина солариум и съм малко поизгореличка, много съм смешна. Joy

Мама Мария, Честит празник и сбъдване на всички мечти.    bouquet  bouquet  bouquet


Дуа
, чак ме засрами. Embarassed Embarassed Ама аз Рабуба веднага я взимам за снаха!!!!  Heart Eyes
Вчера ни беше на гости тази мама от Ливан дето те питах дали я познаваш. Ама тя не била от Сур, явно много ми се е искало, а от Газия.  Joy Но каза, че за сина си само "арабкиня" както се изрази ще вземе. Mr. Green Не си била най-ниската бе, така ти се струва. Ама пък беше най-атрактивната. : Heart Eyes 35: Ти си мама герой във всяко отношение. Мъжът ти е истински щастливец.   bouquet

За индианеца забрави да кажеш, че като минем с мъжа ми покрай тези индианци дето пеят и той ме сбутва и ми вика "Мъжът ти, мъжът ти, няма ли да го споносорираш с някоя касета?" Joy Joy

За сватбата - нашата беше тука, аз все му викам дай и в Сирия една, ама той не ще. Joy По-добре да употребим парите за нещо друго. Пък като се заженихме тука той беше плредложил да се женим с тролей, нали е режисьор та малко по-дргуояче ги вижда нещата.  Joy Joy Щеше да е голям купон, но на мен ми беше много лошо и за целия ден съм изяла само една бонбона, а яденето и ресторанта бяха супер, ама къде ти..... newsm78

Ей, Десиииииии, резервирам си едно място в беседката. Много хубава къща бе, добре си живеете.  bouquet  bouquet;

Мароканско Кате
, вендага да кажеш как я връзваш кърпата и на мен този начин много ми харесва.  bowuu

Абра, с удоволствие, но трябва мъжът ми да върне кабела от работата щото без кабел няма как да ги кача. Няма проблем за мохитото, то детето искаше да си ходи да играе на компа.

Елисина, жалко наистина, щеше да ни е приятно и още по-весело.

Рали,
е защо не тръгна малко по-рано? Ако предния ден беше потвърдила щяхме да си обменим някакви координати.....

Магда, викаш два пъти за по-сигурно.. Mr. Green Жалко, че и ти не беше.  Peace

Креми, как е работата? Сами как възприема липсата ти?   bouquet

Сабинка, вчера побъркаха ли те калпазаните?  Joy Joy

Следващият път чакаме и Манел и Сноу.   bouquet

За Катя и Цеци съм с две ръце да!!

Хаяти, не обичам миди. Sick

Снеже,
не си ми писала. Как си? newsm78 Sick
Виж целия пост
# 95
             Ейии,ама тази сутрин само пожелания и кафета поствам
               
-Лиле
да не ти стане скучно...между другото,ти къде се загуби-децата добре ли са newsm78Ншаалах хейр Heart Eyes

Амал миличка-сега ще ти пиша едно длго съобщение Mr. Greenах,защо ходи на солариум-ще те убия-тази прекрасно -бяла кожа дето ти е дал Бог-трябва да бъде непокътната Naughty Mr. Green-знам къде е Газие-ми и Рабуба е арабкиня Mr. Green-така,че става за Карим Mr. GreenЕй значи-и моя точно като твоя по въпроса за сватбата

Деси-сега гледах снимките на къщата и да ти кажа-очарована съм(ма наистина като берберски партиен дом-дето вика Другарче Joy)-значи беседката ,рисуваните стени,там прочетох -ЛаИЛЛА ИЛ АЛЛА МОХАММЕД РАСУЛ АЛЛА(ей това си го взимам за идея) Mr. Green-щастлива си ти-дано винаги си живеете в мир там и Бог даде много дълъг живот и безпроблемно управление на Башар Mr. Green Mr. Green Heart Eyes,а той все така да подкрепя Мукауама  Mr. Green-това лято мъжо се реши да почваме реконстукцията-войни,не войни-то комай все това има там-ма даже по-зле е било-хората обаче си живеят и аз благородно им завиждам-и на теб-това заминаване,свикване-всичко е зад гърба ти-остава ти да се наслаждаваш на това ,дето Бог ти е дал и да си седиш в беседката на раздумка-сега като се сетя за нашето местенце там-значи ,все на изток към теб ще гледам и ако мога да литна ,та хоп при теб в беседката-някой ден и това ще стане-Ншаала Heart Eyes
А каките ти са толкова нежни и красиви,несъмнено и помощници Heart Eyes...а Даянка е страшна  Mr. Green-ама какво се заканва на пързалката така застрашително с пръстче Mr. Green
Joy-сигурно се опитва да ви командори и върти на пръста всички ви hahaha

Катя-и да направиш много, много снимки от сватбите...ние пък не сме правили сватба(заради жертвите дето загинаха във войната и свекър ми)-но нищо -важното е ,че сега сме щастливи-Алхамдуллила  bouquet

Магда-такова щастие е у вас-и сватбата ви е била приказка Heart Eyes-разсмя ме този твой Хамуди-"ама не съм ли се заразил"-е ако не е съвсем скоро ще се зарази-може и по-леко от батко си да я кара,че като е по-малък...при нас нали ти казах Мохаммед беше-ужас-навсякъде имаше пъпки-чак в устата и гърлото-но той понеже има астма и имунитета му беше тогава по-слаб,че преди това беше лежал и в б-ца-но ето - мина и замина-Али по-леко я кара-той нямаше четири години тогава-така,че ако Ясин се разболее-може само с няколко пъпки да мине bowuu

Хаяти-размечтахте ме с гледката на Калиакра-никога не съм била там-но има време Wink-ето нещо виртуално


Виж целия пост
# 96

 Kъсно е вече за кафе,затова да ви черпа по едно сокче.От вчера тук са голями жеги-минава 30 градуса.
честит рожден ден и от мен на мама Мария.
Отивам да пиша и да разглеждам снимки.Лек ден Hug Laughing Hug
Виж целия пост
# 97
Сега ще ви пусна снимка на град,който много прилича на наш черноморски -но е в Ливан-историческия град-Сидон(римски,византийски и Финикийски)-близо е до нас,преди Тир(Сур)-е не прилича ли на Калиакра-или Несебър-ходихме в този замък преди 3  години-мъжът ми умря от жега Joy


а това пък е Тир-(Сур)-и тук ходихме-пак мъжо умря от жега Joy-той предпочита хладно и удобно а.да отседне,а не да обикаля забележителности-ми да,като ги е обиколил като малък Wink


Амал-специално за теб-http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.lgic.org/lebano … 6hl%3Dbg%26sa%3DN
http://www.gonomad.com/destinations/0508/images/lebanon-tyre.jpg-тук се разхождаме привечер Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА МАРИЯ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ !

   Добър ден момичета  Hug
Деси  много хубава къща имате   bouquet и аз си харесах беседката , Амал и Тарик мам  запазете едно местенце и за мен  Party
Кате как беше при мама , почина ли си ?
Амалче  вчера побъркаха баща им  Mr. Green че той беше почти целият ден с нас,  той по принцип ги вижда за малко, и ги глези и им купува постояно нови играчки, но вчера едвам ги изтърпя , и ми каза - леле голяма лудница  Simple Smile  то хич не било лесно
Абра не съм те забравила, но сега е невъзможно  Whistling  нападната съм от близнаци  Crazy  сто пъти дойдоха за нещо, сега отивам да прахосмукирам един пакет солети от килима в кухнята, ей това направиха докато пиша , до довечера кой знае още какво ще измислят  Whistling  че и навън е студено и не можем да излезем.....
Лек ден момичета  Hug
Виж целия пост
# 99
Мамамария, честит празник! Желая ти много здраве, щастие и късмет! И да се сбъднат мечтите ти!
Виж целия пост
# 100
Честит рожен ден мама Мария  smile3525 да си здрава, щастлива и както ти каза в хармония със себе си.

Амал, когато можеш, тогава  Hug а за мохитото - следващия път направо в "мохитарника" можем да се срещнем, заведението е на открито, много е приятно и предразполага към дълъг мухабет.

Близнаците, ако е спешно ще притичам по чехли до вас, нали сме комшии  Grinning нацелувай малките осолени пакостници.

Кате щом традицията повелява, ще вдигаме гюрултия до бога другия път  Joy
Виж целия пост
# 101
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН mamamaria
Желая ти крепко здраве, да си обградена с много любов, успехи в личен и професионален план и съдбата пак да те отведе на любимите места  Heart Eyes

Виж целия пост
# 102
Сабинка-не ги ли пусна на градина тия сладури...Децата ми казаха-Мамо,защо ни излъга,че ще има близнаци-после ме караха да показвам коя е тази мама дето е родила 2 наведнъж-и Мохаммед-аа това е каката дето ни купи сникерса... Heart Eyesми да,казвам им ,а нейната Йоанка си харесва Али-и той пак се изчерви-пък батко му само го майтапи-онзи пищи Joy
А пък  Амал-като взела,че накупила чипсове,царевици,сладолед- Heart Eyesаз като съм заплес-после се сетих-другия път ще издебна и ще им накупя всичко аз-така не може Naughty
Абра-ма вярно якето е малка-както казваш 1 педя-ма още са и дълги ръкавите Joy
Ани-другия път да дойдеш  bouquet
Виж целия пост
# 103
мама мария,4естит рожден ден! каквото си пожелаеш да си го изпълниш!

дъщеря ми си е изкъл4ила крака, следобед е на  доки и после ,ако се наложи и 4акрък4ия, дано да е само навехване!като знам какво е да ти го наместят! Sick #Crazy Tired ooooh! Praynig
Виж целия пост
# 104
Маса ал кхер!(добър ден)

Мамамария-да си жива и здрава-чакаме те да се завърнеш на арабска земя!

Марси-ужасно е изкълчен крак SadВоди я и и давай панадол или нещо за болката,че след наместване много боли,от опит знам.Горката Линдичка Praynig

Момичета от срещата-много сте симпатични всички,личи си,че добре сте си прекарали и сте се харесли и реално Party
А децата защо не сте снимали?Само Рабубка-хубавка видях...

Тарик Мом-с интерес разгледах и твоите снимки,много ми хареса Монреал,особено стария хотел...Все едно е от времето на златотърсачите Simple Smile
Снимай още като ходите на разходка-толкова симпатично семейство сте Heart Eyes

Сватба ние не сме правили,но вчера моя се съгласи да ме води на сватбено пътешествие(което също е пропуснато)през юли Party

Друго какво,нещо не ми се пише...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия