Къде в Пловдив??? - 3

  • 162 951
  • 1 933
# 600
Малта,благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 601
Някой скоро да е правил ремонт на баня? Трябва ми фаянсаджия, но свестен и добър най-вече, че като слушам от хорат, пишман да станеш от майстори
Виж целия пост
# 602
Някой скоро да е правил ремонт на баня? Трябва ми фаянсаджия, но свестен и добър най-вече, че като слушам от хорат, пишман да станеш от майстори

  И аз се интересувам Peace
Виж целия пост
# 603
момичета искам да ви попитам какви са цените на детските обувки на Колев и Колев в Пловдив , бях чула от една мама че били евтини в сравнение с Бургас тук са по 50 лв.
Виж целия пост
# 604
момичета искам да ви попитам какви са цените на детските обувки на Колев и Колев в Пловдив , бях чула от една мама че били евтини в сравнение с Бургас тук са по 50 лв.

И в Пловдив цените са същите,мисля че най-евтините бяха 44 лева  Wink
Виж целия пост
# 605
момичета искам да ви попитам какви са цените на детските обувки на Колев и Колев в Пловдив , бях чула от една мама че били евтини в сравнение с Бургас тук са по 50 лв.

И в Пловдив цените са същите,мисля че най-евтините бяха 44 лева  Wink
благодаря поне да се успокоя , че ми бяха казали че били към 30 лв. там и разликата не изглежда малка между 20 лв и 50 лв.
miss_74
  bouquet
Виж целия пост
# 606
Силвето_85, сигурно са ти говорили за прословутия магазин Мечо Пух в Пловдив, където се продават стари модели на КиК за 20 лева  Laughing
Виж целия пост
# 607
A някой ходил ли е в магазина Премаман, който го отвориха в Тракия?
Виж целия пост
# 608
A някой ходил ли е в магазина Премаман, който го отвориха в Тракия?
Ааа не са го отворили още-пише през август Peace
Виж целия пост
# 609
мерси за отговора, аз минах една вечер и като видях сложена табела си помислих че е отворен.
като се отвори моля да драснеш.  bouquet
Виж целия пост
# 610
Момичета, трябва ми информация къде в Пловдив мога да наема машина Рейнбоу и някой който да дойде да почисти качествено вкъщи един диван и една холова харнитура. Имате ли представа какви са цените?
Благодарности  Hug
Виж целия пост
# 611
http://www.vasilka-bg.com/
виж тук.
Виж целия пост
# 612
Не знам дали е тук мястото ,но да попитам
До няколко дена ще се местим в квартал "Южен" и искам да запиша малката която е на 6м и половина на детска кухня да си чака ред,с намерение от 8-9 месец да почнем.Бихте ли ми казали къде има в раиона/адрес и дали не съм закъсняла малко със записването  Thinking
Виж целия пост
# 613
Здравейте момичета!
Купувам на малката повечето дрехи от MC.Baby, само че не от тук , а от Гоце Делчев, кумата ми е от там и ми праща каталози, поръчвам си и ми ги изпраща, но съвсем на скоро разбрах, че тук в Пловдив също има магазин, обърнах с главата на долу GRAND-а, но така и не го открих, можете ли да ми кажете къде точно в GRAND- а е този магазин. Сигурно ще ми изкара очите, но така и не го намерих  Embarassed. Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 614
Здравейте момичета!
Купувам на малката повечето дрехи от MC.Baby, само че не от тук , а от Гоце Делчев, кумата ми е от там и ми праща каталози, поръчвам си и ми ги изпраща, но съвсем на скоро разбрах, че тук в Пловдив също има магазин, обърнах с главата на долу GRAND-а, но така и не го открих, можете ли да ми кажете къде точно в GRAND- а е този магазин. Сигурно ще ми изкара очите, но така и не го намерих  Embarassed. Благодаря Ви предварително!
Май няма фирмен магазин. Струва ми се, че на първия етаж има две магазинчета, които предлагат такива дрешки, но не само  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия