Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 93 623
  • 321
# 15
Запис в новата темичка  Peace
Виж целия пост
# 16
И в Благоевград вече имаме Аутлет магазинче.Идеино е направено и е комбинирано е сдетски дрешки втора ръка което в началото ме стресна а и проблема е че от новите има само по една две бройки и нямат номерация, но пък цените са страхотни, все си взимам по нещичко.
Виж целия пост
# 17
 Rolling Eyesупс обърках форумите така е като чета 2-3 едновременно
Виж целия пост
# 18
Какво ти пука,нали пак е 2-ра употреба  Grinning
Виж целия пост
# 19
Записвам се и тук с надеждата, че някой ще ме светне, ако се появи подобен магазин в Бургас.
Виж целия пост
# 20
Аз исках нова печка,а сега ще търся пералня,че и сушилня!Развали ми се пералнята,а тъкмо  щяхме да вземаме печка,ама се отлага.Чак ми се реве,от пропадналите ми планове.А пералнята ми беше само на 4 години,от Техномаркет за близо 900лв.Никога повече няма да си купя нищо от там.
Виж целия пост
# 21
Ивка, кофти работа.. успех в пазаруването
Виж целия пост
# 22
Благодаря ти,КОТЕ!
Виж целия пост
# 23
Здравейте момичета, много полезна информация в тази темичка, ама да ви питам- в тези магазини някой да е виждал климатици да се продават? newsm78 Че съм си наумила да си купуваме , защото миналото лято едва оживях без...и сега мисля да си взема ама ако може нещо по тънко...че не ми се дават 1000 лева Sick Предварително благодаря
Виж целия пост
# 24
Sweetness, няма климатици там
само "бяла" техника е
Виж целия пост
# 25
Здравейте! Извинявам се ако вече има информация за маг.Техносвят в Стара Загора , но понеже наскоро го открихме на нов адрес рещих да го напиша - намира се на ъгъла на ул.Христо Ботев и ул. Гео Милев(посока изток).Миналата седмица от там взехме пералня(за 7,5 кг. пране),хладилник с фризер(вис. 170см.) , абсорбатор и микровълнова . Преди 2 години си взехме хладилник и останах много доволна.
Виж целия пост
# 26
Някой дали знае къде се продават уреди за трениране (домашен фитенс) 2 употреба? Например велоергометър или кростренажор?
Виж целия пост
# 27
Един въпрос и от мен - можели някой да ми обясни по-подробно къде се намира магазина в Банкя - ходих, търсих, но не го намерих  newsm45 newsm45 newsm45
Виж целия пост
# 28
Оправиха ми пералнята Party !Оказа се,че аз  съм виновна.Като съм вадила помпата съм откачила кабел,без да разбера  Embarassed.Понеже много обичам да разглеждам ел.уреди отвътре,първо се опитвам да ги оправям сама,и съм ги оправяла,но този път се изложих.Важното е,че проблема е решен и ще си купя в крайна сметка фурна  Party .
Сега обаче се чудя какви котлони да си взема  Thinking и вчера намерих този индукционен котлон http://tcm.dir.bg/_files/t5_2166314.jpg ,струва 45лв.Някой ползвал ли е такова нещо?Дали си заслужава?
Виж целия пост
# 29
Някой дали знае къде се продават уреди за трениране (домашен фитенс) 2 употреба? Например велоергометър или кростренажор?
Разгледай обявите във вестниците,там можеш да намериш!
Купи си уреди само ако си сигурна,че ще ги ползваш.Аз имам доста,но вече рядко се потя над тях и не всички използвам.Само в началото докато си ги купиш и има хъс,после ще ги ползваш за поставка на дрехи.А не са малко парите им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия