Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 93 632
  • 321
# 195
благодаря! Hug
Виж целия пост
# 196
моля, ако има някой тел.на магазина в Шумен да го напише, темата е мн.дълга да я ровя цялата.
благодаря!

Ето телефона на един от магазините в Шумен-0897664750/магазина се намира на пазара/

Днес ходих до магазина, на който ти дадох телефона и продавачката ми даде рекламната брошура на фирмата и на нея са телефоните на собствениците 0898712180 и 0899858446.
Виж целия пост
# 197
ще използвам темата да се оплача от обслужването в техносвят варна, та който ползва услугите им да го има предвид:
харесахме си голям фризер, чисто нов с транспортни дефекти, плащаме го в сряда и продавача казва, че трябва да си го вземем колкото се може по-скоро - всъщност ако можело още сега (седем без нещо  вечерта  мъничко преди да затвори магазина #Crazy ), защото щели да получават стока
естествено е невъзможно да си го вземем веднага и се разбираме, понеже ние нямаме транспорт, а тяхната фирма също не предлагала такъв, на следващия ден продавача да се уговори с негов приятел, който имал камион и да се чуят с мъжа ми в колко часа ще се чакат в магазина, за да си го вземем
в четвъртък по обед се разбират в шест и половина мъжа ми да бъде в магазина, шофьора също щял да е там и готово
съответно ние ангажираме приятел, който излиза по-рано от работа, за да помогне пък на мъжа ми да качи фризера от камиона до асансьора и до вкъщи (транспорта не включвал и пренос)
в шест без десет мъжа ми звъни в магазина и казва, че тръгват с приятеля ни към магазина, обаче продавача казва "мииииии, той всъщност шофьора сега не може да дойде"
както и да е, преглъщаме го, извиняваме се на приятеля ни, че е трябвало напразно да излезе от работа рано и да се разкарва, уговаряме с продавача ден събота, час 10 сутринта, когато отново ще се чакаме с неговия шофьор в магазина, за да ни го пренесат
ангажираме пак приятел за пренасянето, отиват с мъжа ми в магазина в уречения ден и час и продавача казва "ми той шофьора заминал за созопол и ще се върне наобед"
ние сме вече  Sick , но в крайна сметка сме си харесали и платили фризера и се съгласяваме в 13,00часа същия ден да чакаме камиона с фризера направо вкъщи, като мъжа ми и приятеля ни поне няма да се разкарват до магазина още веднъж
засядат пред входа в 13,00часа мъжете и чакат фризер
на приятеля ни жената и детето също седят и чакат милите, защото след това са на гости на рожден ден семейно
след като 13,30 минава и става вече два без нещо мъжа ми звъни в магазина - "ми няма го шофьора"
аз избеснях тотално - ангажираме три пъти поред приятел да ни помогне за носенето, съответно - три пъти подред му губим времето и берем срам пред него и пред семейството му, разваляме му плановете, отделно на нас целия ни ден събота е заминал в разправии и чакане, на всичкото отгоре продавача след трикратно супернастойчиво молене от наша страна решава, че все пак може да благоволи да ни даде касова бележка и то след като вече вижда, че сме на ръба да се оплачем
в крайна сметка казахме, че не им искаме транспорта и че ще си го транспортираме сами по някакъв начин
в отговор продавача, явно бесен, че няма да осигури работа на шофьора, на който той си е наумил, заявява, че в три и половина ще затваря магазина  Shocked и да сме си го вземели веднага
мъжа ми отиде в три без двайсе, изкарали фризера на улицата и продавача ги зарязал там на зверското слънце
естествено магазина не затвори в три и половина, но мъжа ми седя на улицата сам с фризера като изгонен на +30градуса температура, само защото отказахме техния транпорт след като три пъти ни лъгаха и не спазваха уговрката,
а през това време за около час слава богу от вестник позвънете една транспортна фирма се отзова веднага и то на цена наполовина по-ниска отколкото ни искаше продавача
та така, довечера ще пиша писъмце до собствениците на фирмата, а от данъчно и комисия за защита на потребителите ги спаси единствено това, че накрая след триста кандърми и молби от наша страна все пак ни дадоха касов бон


малко дълго стана, но дано е от полза на някого
сега единствено се моля фризера да е здрав и да не дава дефекти, защото ако и ремонтното им обслужване е като транспорта -  Sick
Виж целия пост
# 198
Това в кой магазин на Техносвят е?Аз пък винаги съм била добре обслужена,и чак не ми се вярва.Когато ние си купувахме съдомиялната,първо я бях капарирала за цяла седмица,и момчето беше много любезно да ни изчака.
А за касов бон ми дадоха,че и гаранция също.
Виж целия пост
# 199
Eee не е истина, оплачете се веднага

А когато ние взимахме нашия хладилник транспорта стана на следващата вечер, че наистина имаха ужасно много стока за разнасяне с буса..
 А тогава беше майтапа, че на първата вечер спира буса и вядят един хладилник като нашия пред съседния вход и мъж ми пуши на терасата и казва "Тия що не се обадиха, че днес ще карат хладилника"  и хуква по стълбите.. А то от съседния вход някой си купил предния ден и сега му го возят..
А да докараха ни го в 21:30 вместо в 19, но за сметка на това момчето помогна да го качат до 7-мия етаж, че на нашия приятел си тръгна в 20:30
Виж целия пост
# 200
става въпрос за магазина на пискюлиев 92, а продавача се казва бисер
уточнявам името, защото разбрах, че се въртят в различни магазини продавачите
Виж целия пост
# 201
Ще го имам в предвид,за следващият път когато купуваме нещо от там.Мерси за инфото!
Виж целия пост
# 202
Тотално ме отказахте от техносвят  #Crazy
Виж целия пост
# 203
ПижУ не са отказвай.. aзи от хладилника съм доволна Пу-пу да рабти ощи...
Виж целия пост
# 204
Ще си помисля, дъл да не се прежаля, но на твоя отговорност   Whistling
Виж целия пост
# 205
Някой да е виждал скоро в София печка с керамични котлони, не за вграждане- къде и на каква цена?
Виж целия пост
# 206
Здравейте! От Варна съм. Търся готварска печка и се колебая между комбинирана на газ и ток или само с керамичен плот.  В магазините на Технохит има ли нещо подходящо винаги или само когато получават стока?Какво означава клас В или С? Искам да е сравнително икономична. Каква е мощността на тези с керамичен плот?
Виж целия пост
# 207
Аз не бих си взела нищо на газ, просто, защото ме е страх от газта. Поради лични убеждения!  Blush Колкото до класа енергийна ефективност- Буква А или АА или А+ или ААА е най-ниско разходния клас, т. е. най-малко количество ел. енергия консумират, а оттам и сметката за ток е най-малка. Колкото по-нататък в азбуката е буквата, толкова повече количество ел. енергия консумират уредите. Най-ниския клас на енергийна ефективност е G - най-голямо количество ел. енергия консумират уредите от този клас!
Виж целия пост
# 208
Варненки имате ли представа какви перални се предлагат из нашите магазини
Търся нещо до 5-600 лв
Виж целия пост
# 209
И аз да попитам за перални,но в Шумен, нещо до 500 лв дали може да се намери. По-свястно, всъщност не знам какво точно трябва да гледам  newsm78 обороти, функции - имаше едни лесно гладене, по-малко вода и т.н. Какво всъщност е важно? И като марки,ако може да ме ориентирате? Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия