Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 93 632
  • 321
# 60
КОТЕ,моята е така.На магазина срещу гарата имаше много хубава и чисто нова Индезит за 12 к-кта 400лв.И  най важното е да гледаш копчетата ти да са вътре на вратата,че като гледам колко ти е голяма Мишката,ако са външни ще ти разбутва програмите.На моята само това и е минуса,и децата редовно ми я включват.
Виж целия пост
# 61
Neli VB,цяла печка с моите изисквания ще е доста по-скъпа вадейки изводи от огледите ми по-магазините.Да не говорим ,че трудно се намира да е с индукционни котлони(а аз искам 2-ка),фурна с; пиролиза,телескопични водачи,студено стъкло и защита за деца.А така за вграждане ще ми излезе към 700-800лв.Искренно поне се надявам да се вместя в тези рамки.
Виж целия пост
# 62
Neli VB,цяла печка с моите изисквания ще е доста по-скъпа вадейки изводи от огледите ми по-магазините.Да не говорим ,че трудно се намира да е с индукционни котлони(а аз искам 2-ка),фурна с; пиролиза,телескопични водачи,студено стъкло и защита за деца.А така за вграждане ще ми излезе към 700-800лв.Искренно поне се надявам да се вместя в тези рамки.

Моята има всички тези неща- индукционни котлони /но са 4-ка/и фурна с; пиролиза,,студено стъкло и защита за деца. Само тези телескопични водачи, не са ми ясни, но мисля  че ги няма.  Ще проверя, но мисля че сега тази печка струва 580 лв- тези дни ще проверя и ще ти пиша.
Виж целия пост
# 63
Направо ме разби с тази цена!Ще съм ти много благодарна да провериш   bouquet!
А можеш ли да ми кажеш колко см е широка твоята?
Виж целия пост
# 64
Направо ме разби с тази цена!Ще съм ти много благодарна да провериш   bouquet!
А можеш ли да ми кажеш колко см е широка твоята?

  Peace Ивке, днес проверих за печката и цената е 590 с леко одраскване по 3-те ръбчета на нивото на плота/ с големина по 2-3 мм/ - бяла, а на другия магазин - просто не видях одрасквания/извинявай не питах понеже забравих за теб, тъй като  в момента с едни роднини проверявахме за друго  / но с мъжа ми я поогледахме и  не се виждаше никакво одраскване и струваше 620 лв., но беше черна. Ако искаш ще ти напиша адресите на магазините да прескочиш до Шумен да видиш.
Резмерите на моята са 0,60/0,60 с височина 85см.
Виж целия пост
# 65
Neli VB мноооого БЛАГОДАРЯ!Давай адресите,макар че аз искам да е сива,че да ми пасне.Ако видиш сива свиркай,да идваме на оглед.
Виж целия пост
# 66
Neli VB мноооого БЛАГОДАРЯ!Давай адресите,макар че аз искам да е сива,че да ми пасне.Ако видиш сива свиркай,да идваме на оглед.
newsm78 Сива няма да намериш освен да си вземеш  фурна за вграждане отделно и плот отделно те са със сензорно управление -не само плота  но и фурната е така, но ще е по-скъпо.
 Адресите са: Шумен, ул. "Симеон Велики" №73, ,бул. "Плиска"№6
и във  Варна ,ул. "Битоля"№7 , тел. 0898/712180 и 0899/858446- но там ти ще кажеш какви са цените. Казват се магазини AKTION. Според схемата на листовката магазина във Варна се намира в ляво на  Спешен център на Окръжна болница. Улицата е  перпендикулярна на бул. Цар Освободител и веднага след Пикадили център/в дясно след него/. Да се надявам, че си разбрала нещо от обясненията. Гледам в началото на темата-този магазин го няма/само че май бях срещнала, ако се не лъжа че цените са по-високи от Шуменските и не е толкова богат избора-е нормално е защото складовете са близо до Шумен и през два три дена ги зареждат/



Виж целия пост
# 67
ох, момичета, не се учудвайте, че пиша по никоето време, но ми пристигна съдомиялната - 12-ка за вграждане и я сефтосвам тъй както не е вградена и сега чакам да приключи  Praynig
няма отложен старт, копчетата са навън, панела е черен графит, нещо не можах да се ориентирам как се регулира пускането на солта, ако някой има идея да помага занапред да знам,
странно ми стана, че като почнах да я пълня и ми се стори, че не е достатъчно голяма  Rolling Eyes не успях да събера всичко, което бях решила
остава ми чакане още около час  Crazy
Виж целия пост
# 68
Да ти е честита,и да ти мие много хубаво и дълго време!
Ти да не искаш да измиеш от мерак цялата ви посуда  Grinning ?
Моята си действа автоматично със солта.Сипваш я и готово.Упътване няма ли?

Neli VB,пак Благодаря много!Тези дни ще направя 1 обиколка,да разгледам.
Виж целия пост
# 69
благодаря за пожеланието  Hug
има упътване, не е на бг, но пък има картинка, как нещо се върти към + или -  в зависимост от твърдостта на водата , но аз не открих такава въртяща джаджа и си мисля освен да е самата капачка на солницата  Rolling Eyes
между другото момичето от шуменския магазин ни каза, че ако искаме нещо от там могат да ни го доставят до вн, да го имаш предвид  Wink
Виж целия пост
# 70
О,супер!Мерси за инфото!
А колко време гаранция дават знаете ли?
Да ти кажа честно на моята също пише нещо такова и,че е на капачката,но аз така и не разгледах от мерак,и я пускам вече близо 1 1/2 год. така,и пак си мие супер.
Ами кажи марка и модел,може да изровя нещо,ако искаш!
Виж целия пост
# 71
олееее, пълен провал  Cry
извадих ги мръсни  Cry предполагам, че не съм ги подредила правилно и реших да ги пренаредя и да я пусна пак, но не иска да тръгне - мига индикатора за солта, а изсипах килограм и половина  ooooh!


гаранцията на уредите е 18 мес.
Виж целия пост
# 72
олееее, пълен провал  Cry
извадих ги мръсни  Cry предполагам, че не съм ги подредила правилно и реших да ги пренаредя и да я пусна пак, но не иска да тръгне - мига индикатора за солта, а изсипах килограм и половина  ooooh!


гаранцията на уредите е 18 мес.


Не се притеснявай в моето упътване пише, че може и до две миенета да мига след поставянето на солта, но ако продължи и след това викай да я видят.
Виж целия пост
# 73
Здравейте,да се включа в темата с въпрос.Ето тази печка http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5712939 си взехме преди година за 450 лв.Вижда се къде е огъната.Студена врата,пиролиза,но ...друго за нея не ми е известно.Незнам дори как се ползва тази пиролиза.Кой знае още колко екстри има,ама нали съм от село... Mr. GreenАко някой може да помогне да я разгадая,ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 74
 ooooh! m_a_y_a-малей,като ти гледам поста в колко часа е,и да не измие представям си какво ти е!На 2-то пускане изми ли?Гледай съдовете да не се опират в перките,за да могат да се въртят свободно!
На моята миална лампата за солта може да свети и 5 миенета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия