Кифлички с шоколад

  • 5 988
  • 23
# 15
И аз ги правя в момента. Малко се шашанах, че няма захар в тестото, но разчитам на шоколада да компенсира...Моцарела, колко ги изкара горе-долу, че да знам колко тънко да разточвам тестото?

Извинявам се, че забравих да спомена за бройката. Разточих тестото 2-3 мм тънко и получих 30 броя кифлички. Peace
Не се притесвявай, че няма захар. Маслото и шоколада допринасят за сладостта им. Успех!!!
Виж целия пост
# 16
Разточих тестото 2-3 мм тънко и получих 30 броя кифлички. Peace
Да, и моите там някъде ще излязат. Вече пека първата тава с 12 бройки и имам още повече от половината тесто да точа.
Виж целия пост
# 17
 Снощи ги направих  Peace Много ни харесаха   bouquet
Виж целия пост
# 18
И аз ги пробвах много хубави станаха, но аз направих със сладко и от горе ги поръсих със суров сусам също се получи много добре   bouquet
Виж целия пост
# 19
И аз ги пробвах много хубави станаха, но аз направих със сладко и от горе ги поръсих със суров сусам също се получи много добре   bouquet
Виж целия пост
# 20
Снощи ги направих  Peace Много ни харесаха   bouquet

Радвам се, че са ви харесали.
 eat
Виж целия пост
# 21
Радвам се, че са ви харесали. Simple Smile

Само да споделя, че преди доста време правих сладки с маслено тесто и резултата не беше никак лош. Напоследък обаче бях спряла да се занимавам с такива неща - нали вече има всичко по магазините. Днес обаче като се прибрах моят син ми казва: "Мамо, няма ли да направиш и нещо друго интересно?" Изглежда, че домашно приготвените сладкиши, а и не само те са по-вкусни, нищо че храните в лъскави опаковки привличат много често децата.
Виж целия пост
# 22
Оффф, приядоха ми се!  Flutter
Виж целия пост
# 23
Да ви кажа, на следващия ден са още по-готини, защото тестото става много хрупкаво, без да е сухо. Абе, добра рецепта, благодаря Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия