Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява ФМ и кога се провежда?
Какви са възможностите за осигуряване по време на бременност?
Какви са потенциалните рискове от консумацията на препечени филийки по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява ФМ и кога се провежда?
-
Какви са възможностите за осигуряване по време на бременност?
-
Какви са потенциалните рискове от консумацията на препечени филийки по време на бременност?
-
Какви са потенциалните рискове от консумацията на пържени картофи по време на бременност?
-
Какво представлява феталната морфология (ФМ) и кога се извършва?
А за бъбреците, от вчера съм по-добре, поне не ме боли, но мепритеснява повече, че преди много често имах усещане, че ми се ходи до тоалетна, сега дори да има за какво да отида нямем такова. Ще питам следващия път. Дано да са ми в ред бъбреците 

Бебчето май го чакаме към средата на месеца, но още никой от докторите не си е казал тежката дума за термина.
За това и се престраших да ви пиша най-накрая, че да ми вдъхнете малко кураж! Направо ми иде всеки ден да ходя на ехограф, за да се уверя, че бебчето си е там и си е добре!
За сега съм ходила САМО три пъти - 5, 7 и 9 г.с. - имаме си тупкащо сърчице, размери никой не иска да ми каже - било рано за такива неща!
Предния път в 7 г.с. ми казаха, че е по-малко от очакваното и в 9 г. с. вече нямаше пулс ... сега не знам ... Моля се всичко да е наред и просто лекарите, при които ходя този път, да си разбират повече от работата и да не им е нужно до го мерят бебчо, за да разберат, че е ок! Освен това последния път на снимчиците, които ми изпринтиха има някаква мярка = 17мм ... ама незнам дали машинката сама си мери точката или това е нещо друго. Ако го мери сама то сме в норма, ама знам ли
Възможно ли е?
Разминавам се сравнително леко с гаденето, по-скоро горчив вкус и леко ми прилошава, ако не закуся, а понякога и след като хапна. Гърдите ми са
, но не ме болят много, само при допир. До тоалетна си хдоя редовно
, но не съм спряла кафето! Цигарите ги спрях още предната бременност и не съм ги почвала, което означава, че от 6 месеца и 4 дни съм непушачка
Но мисля да ходя и в Токуда на частно, защото адски ми харесва тази болница и живот и здраве, като се стигне до раждане ми се ще да е там, а чета, че трудно се вреждаш, ако не те е следял тамошен лекар. Та смятам да се следя и на двете места - така ще мога да си задоволя страстта към ехографите 
на всички и лек и слънчев ден! Без много
препоръчвам Ананас - освен че е кръвоворен плод, което е полезно за нас, власинките му помагат срещу .... констипация (
Аз си чакам накрая панорамната снимка на бебчо, вчера даже ще ше да ме връща че не го била хванала добре
мерси! За първи път чувам за австралийски вирус. В моите изследвания няма такова нещо
