Абитуриентски бал -8

  • 16 244
  • 294
# 150
http://www.people.com/people/victoria_beckham/photos/0,,20010350_20420061,00.html

само идейка за вас

на мен лично мн ми хареса
Виж целия пост
# 151
Здравейте и от мен.
Да се оплача и аз от солариума.Вчера пак бях.Имам 50 мин. вече,а утре съм на 10 мин. и имам цял час ще направя кратка почивка-около седмица може би,за да намаля опасността от обелване.Та да ви се оплача де......вчера момичето,което е там забрави да ми изключи лицевите  #Cussing out И вместо 40секунди като за втори лицеви,аз стоях повече от минута,докато се усетя всъщност и се дръпна.
В момента лицето ми е като домат и ме боли ужасно много  Cry мажа се с кремове и се надявам до 2-3 дни да ми се успокоят подутините,а и клепачите ме болят,устните ми стоят като изтръпнали....думи нямам.Направо ми идеше да я пребия като излязох  #Cussing out

Виж целия пост
# 152
На мен пък забравиха да ми пуснат солариума  Rolling Eyes  По принцип като се пусне има 5мин преди да светне, за да се съблечеш през това време.Аз обаче за 5 мин не мога да се съблека и да си намажа цялото тяло хубаво с  кремчето за почерняване.Затова я карам като съм готова й чуквам на вратата и тя ми го пуска. Хубаво ама оня ден се счупих от чукане, вратата щях да съборя и нищо. Накрая трябваше да се покажа голичка опитвайки се да се прикрия с ръце и да я извикам оная да ми го пусне. Оказа се,че момичетоо си е предало смяната с мъжа, който ме видя почти гола.... #Cussing out #2gunfire
Виж целия пост
# 153
тези хора, работещи по солариумите ,понякога са много завеяни , моята пък забравила да ми пусне вентилатора,а аз ходя на хоризонтален и щях да умра от жега и задух  Party
Виж целия пост
# 154
мен пък ме избива колстрофобията в солариума и повече от 7 мин не съм стояла  smile3511
Виж целия пост
# 155
 Naughty клаустрофобия   Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 156
Лорънче, ти пък къде го намери тоя солариум.Боже,аз като чета че си направила 50 мин,какви са тия секунди за лицето само? Shocked Аз първият път си се пуснах колкото и тялото.След това два пъти си го крих,след изгаряне, и сега си го пека,колкото и тялото.

Betty Boop ,ужас,много гадно.Моя само ми нагласят минутите и сама си го пускам отвътре.Обаче се сетих,веднъж съм на почивка с милото и в хотела има солариум.И решавам след басейна да взема душ и да отида.Отивам аз,седи една възрастна лелка,питам аз дали е свободен и т.н.Всичко наред,плащам си и съответно тя ми обяснява от къде се пуска и т.н.И аз седя и чакам да излезе за да се съблека.Обаче тя изощо не зацепва,седи си там.Аз вече се чудя какво да правя и след минута махане на гривни и всякакви простотии по мен,вързване на коса й казвам- "Може ли да излезете.защото аз се пека гола?" А тя-"Аааа,не се притеснявай мойто момиче,то тука всички голи се пекат,ама аз те чакам за да затворя капака (беше хоризонтален солариума)....и аз се изнервих,съблякох се гола и легнах.Пък тя вика-Аз ще дойда после да отворя  Joy Joy Викам си-Да,само това ми трябва.Толкова се бях ядосала,че тръгвайки си забравих златото,което бях махнала и тя ме догони.Сега си се чудя как изобщо не съм си тръгнала. Crazy
Виж целия пост
# 157
Какви са тези солариуми дето ходите не мога да разбера  Thinking
Аз винаги си седя колкото лицето,толкова и тялото.
Да веднъж ходих на Мегасън и там трябваше след 5мин да ми пуснат солариума,но нямах проблем.
Вентилаторите пък що отвън ви ги пускат  Shocked ?  Аз ако не мога да си ги управлявам от вътре просто да забравят да вляза. Ми аз постоянно ту ги спирам,ту ги включвам,според зависи как се чувствам?  newsm78  Иначе в момента се беля като змия и няма да ходя до края на тази седмица,след това почвам. Но аз съм и доста черна вече.
Виж целия пост
# 158
И аз съм като Ах'Не ,сама си регулирам вентилаторите.
Виж целия пост
# 159
Е то от вътре се пускат ама докато зацепя как точно ,пак тази забравила да ги пусне Simple Smile
Виж целия пост
# 160
Е то от вътре се пускат ама докато зацепя как точно ,пак тази забравила да ги пусне Simple Smile

Аха. Е трябва да питаш кое къде е . Аз ако ходя на нов солариум,винаги питам дали мога да го отворя по време на процеса. Ако не може - изобщо не влизам.  Naughty  Имам ужасна клаустрофобия.
Виж целия пост
# 161
за отварянето съм питала,защото и аз имам клаустрофобия ,но досега рпоблем с вентилатора не бях имала ,ама намерих копчето и оправих работата Wink
аз да попитам като си направя тена , после ако ходя по 1 път в седмица достатъчно ли ще бъде за поддържане ?
Виж целия пост
# 162
Да. Ходи на един вид "поддръжка" хаха по 10 или 15мин зависи колко е силен солариума.  Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Славче и аз си пека лицето на едно ниво с тялото.
Но лицето и на море и както и да е,почернява по-бавно от тялото,затова си пускам лицеви лампи,за да хвана повече,по-лесно и по-бързо в лицето,колкото и в тялото  Peace
Виж целия пост
# 164
Този на който ходя е вертикален и няма специално обособени лицеви,всичко е на едно.
Иначе и аз като съм вече доволна от тена си,ходя само да го поддържам 1 път седмично по 15мин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия