Влязохме във втория триместър - за СЕПТЕМВРИ викайте оркестър!!!

  • 12 218
  • 288
# 285
Моарейн,дано утре е един от най хубавите дни е живота ти Joy ,поне преди септември Wink
Софи,чудна си,Аz пък не си представях,че синя коса може да бъде толкова хубава,ама твойта е  Mr. Green
Мариам,мерси zа интереса,но да чукам на дърво,по добре е.Днеска няма температура newsm44 ,въпреки,че още кашля и се сополи..Сега обаче аz съм така,само дето не вдигам колкото него,а до 37,5 и я свалям с парацетамол..Притеснявам се,кажете,че нищо няма да му стане от толкова на бебето  Praynig ..Аz по принцип не вдигам,та с първата бременност не помня да ми се е случвало.Но дано всичко е наред   Hug
Виж целия пост
# 286
реших, че не само трябва да съ похваля за творението на фризьорката ми, но и да ви го покажа
майка ми вика: верно ли си със синя коса? ако те сложат за чучело накрай село и човек нема да влезне  Joy Joy Joy Joy Joy

утре отивам и маникюра да стегна - ще е в сребристата гама, че тоалета за вечерта ми е такъв!

и съм  newsm74


Виж целия пост
# 287
Момичета, ще пуска ли някой нова тема? newsm78
Виж целия пост
# 288
Нова темааааа!!! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285997.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия