Вчера и ние добре се разходихме. Каката си отигра и вечерта беше гроги. На малчо забравих да му намажа бузките с крем против слънце. През цялото време беше на сянка и само за 5 мин. в които таткото го е бутал към колата и е бил с лице към слънцето. Обрива му е грейнал и сега пак се мацотим яко.
Валя, ми аз като ми се наложи да се цедя в колата на някой паркинг и така процедирам. Забивам нос в помпата. Защото да кърмиш ясно. Ама да си се разцицил на публично място в колата с някакво странно съоръжение в ръце - всички се зазяпват
Парфюм не му пречи. Но дезодорант да, ако го сложа преди да се изцедя. Затова се пръскам непосредствено след цедене. Щом малчо предпочита яденето му да мирише на пот, вместо на теменужки - проблема си е негов

Алекс на рибарица е приятно, но за мен лично пролетно време, че по ливадите тревата е ниска и зелена. Но пък лятото има басейнчета. В станцията на военните аз не съм ходила, но съм чувала, че условията са добри и наистина е евтино. Струва ми се, че и там има някакъв басейн.
,стискайте ни палци,дано всичко е наред 
.Аз още се страхувам от кантара
Взе, че не й стига кърмата от обяд до вечерта, защото първото ми ядене е в 13ч. и започнах искам, не искам да хапвам от по-рано и повече. И резултата е : кърмата е повече и й стига, но аз съм с +1,5
Притесних се и после цяла вечер ходих да я гледам и проверявам диша ли, повръща ли... Слава богу, всичко е наред.




а и стомаха трябва да стягам.Ние напоследък като излезем от обяд чак до вечерта сме някйде, я в някой МОЛ я в една приятелка или пък по парковете
майтапя се 
вече си е вкъщи,но не е много щастлива,че не е тя център на внимание,но засега се справяме.