Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете за храна и напитки за Великден?
Какви са плановете за хотели и забележителности във Валенсия?
Какви са плановете за среща след Гергьовден?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете за храна и напитки за Великден?
Плановете за храна и напитки за Великден включват разнообразие от салати като винегрет, картофена, 'Снежанка', зелена салата, месо като пилешко, кюфтета, кебапчета, пържоли (свинско и пилешко), яйца на очи или омлети (говеждо и свинско), гарнитури като маслини , пан-фритирани зеленчуци, лютеница, пататник фритас, ядки и сосове като американски дресинг за салата, майонеза, кетчуп, оцет , олио и сол. Предлагат се също лимони и сокове (без алкохол и газирани напитки). За възрастни има уиски, ракия и бира. Десертите включват баница, хляб или козунак със сладкиши или торта. Ще бъдат осигурени пластмасови прибори, принадлежности за барбекю, въглища и дървени въглища. Ще има маса с покривка и различни игри за деца като ловене на яйца и торбички с изненади.
-
Какви са плановете за хотели и забележителности във Валенсия?
-
Какви са плановете за среща след Гергьовден?
-
Какви са плановете за актуализиране на снимките на децата?
-
Какви са плановете за транспортиране на багажа?

При следващата отворила се такава възможност, да знаеш, че ще имаш пратка 
, кащаците ги върщам

,капаците са МОИ ....големия трябва да е от кутията на картофената салата...и два малки ми липсват....С удоволствие ще си ги прибера....дето вика Вес...само кажи с какво да пълня кутиите...
), и пак не можах.


.Но днес съм ви зачела от рано сутринта
.Ей,преди ви се радвах,ама сега още повече
.Трябва да се хвана да кача и моите снимки,не че са по<различни, ама още снимки да има
.И аз бях качила 20 кила и бях станала огромна и подута от всякъде,имах чувството,че дебелеех от въздуха,всичко се лепеше по мен
.И на теб ти казвам,горе главата,завистливи хора винаги ще има,ама ти си ги и слагаш на място
),за всичко което се беше постарала да приготви,имайки в предвид сегашната им ситуация и предстоящото им преместване.
.
