Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете за храна и напитки за Великден?
Какви са плановете за хотели и забележителности във Валенсия?
Какви са плановете за среща след Гергьовден?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете за храна и напитки за Великден?
Плановете за храна и напитки за Великден включват разнообразие от салати като винегрет, картофена, 'Снежанка', зелена салата, месо като пилешко, кюфтета, кебапчета, пържоли (свинско и пилешко), яйца на очи или омлети (говеждо и свинско), гарнитури като маслини , пан-фритирани зеленчуци, лютеница, пататник фритас, ядки и сосове като американски дресинг за салата, майонеза, кетчуп, оцет , олио и сол. Предлагат се също лимони и сокове (без алкохол и газирани напитки). За възрастни има уиски, ракия и бира. Десертите включват баница, хляб или козунак със сладкиши или торта. Ще бъдат осигурени пластмасови прибори, принадлежности за барбекю, въглища и дървени въглища. Ще има маса с покривка и различни игри за деца като ловене на яйца и торбички с изненади.
-
Какви са плановете за хотели и забележителности във Валенсия?
-
Какви са плановете за среща след Гергьовден?
-
Какви са плановете за актуализиране на снимките на децата?
-
Какви са плановете за транспортиране на багажа?



.ANETT големи нерви с тези документи
,направо се побарквам като трагна да вадя

),защото ако не е дерматит,може да е астма.
Тъкмо като дойдат най-големите жеги, ще отидем на по-прохладно. 

. 

.Само ние гледаме и въздиШаме по зеленкото,4е тука нали е пустоШ ...Като си отидохме в Бг се спирах да съзерцавам зелените "килими"навсякъде.
.ОЩе не знам кои марки са безопасните и си караме на зехтин само.Последно си взех от ЛИДЛ и така си стои.Според мен се създаде ненужна психоза.Хем да не се консумира,ама и дори да консумираШ_ниЩо нямало да ти стане....върви разбери къде е истината.И ако не бяха вдигнали Шум Германия,Франция ,тези нямаШе и да споменат.
аз с такова впе4етеие сам останала