Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете за храна и напитки за Великден?
Какви са плановете за хотели и забележителности във Валенсия?
Какви са плановете за среща след Гергьовден?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете за храна и напитки за Великден?
Плановете за храна и напитки за Великден включват разнообразие от салати като винегрет, картофена, 'Снежанка', зелена салата, месо като пилешко, кюфтета, кебапчета, пържоли (свинско и пилешко), яйца на очи или омлети (говеждо и свинско), гарнитури като маслини , пан-фритирани зеленчуци, лютеница, пататник фритас, ядки и сосове като американски дресинг за салата, майонеза, кетчуп, оцет , олио и сол. Предлагат се също лимони и сокове (без алкохол и газирани напитки). За възрастни има уиски, ракия и бира. Десертите включват баница, хляб или козунак със сладкиши или торта. Ще бъдат осигурени пластмасови прибори, принадлежности за барбекю, въглища и дървени въглища. Ще има маса с покривка и различни игри за деца като ловене на яйца и торбички с изненади.
-
Какви са плановете за хотели и забележителности във Валенсия?
-
Какви са плановете за среща след Гергьовден?
-
Какви са плановете за актуализиране на снимките на децата?
-
Какви са плановете за транспортиране на багажа?
) , ма поне мъжо ме успокоява като твърди 4е хи4 не съм фотогени4на (за разлика от него



Заведох детето още рано сутринта при баба й,че нямаше търпение да я види и я оставих там,че уж без нея да приключа по-бързо.Познайте.
Прибрах се и заседнах пред компютъра,та да видим до кога...След тази почивка...мързи ме и това е.Само да не беше такава лудница вкъщи
,миналата седмица ми се гадеше също,но тази е нещо ужасно.Тайничко си се надявах да ми се размине,нали казват,че всяка бременност е различна,но уви,моята до сега по нищо не се различава от предишната,а ако продължи и гаденето до 5я месец,както беше с другата,направо не ми се мисли
.Ох,оплаках се...
вие повечето май сте нощни птици
не я намирам нещо. 