Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете за храна и напитки за Великден?
Какви са плановете за хотели и забележителности във Валенсия?
Какви са плановете за среща след Гергьовден?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете за храна и напитки за Великден?
Плановете за храна и напитки за Великден включват разнообразие от салати като винегрет, картофена, 'Снежанка', зелена салата, месо като пилешко, кюфтета, кебапчета, пържоли (свинско и пилешко), яйца на очи или омлети (говеждо и свинско), гарнитури като маслини , пан-фритирани зеленчуци, лютеница, пататник фритас, ядки и сосове като американски дресинг за салата, майонеза, кетчуп, оцет , олио и сол. Предлагат се също лимони и сокове (без алкохол и газирани напитки). За възрастни има уиски, ракия и бира. Десертите включват баница, хляб или козунак със сладкиши или торта. Ще бъдат осигурени пластмасови прибори, принадлежности за барбекю, въглища и дървени въглища. Ще има маса с покривка и различни игри за деца като ловене на яйца и торбички с изненади.
-
Какви са плановете за хотели и забележителности във Валенсия?
-
Какви са плановете за среща след Гергьовден?
-
Какви са плановете за актуализиране на снимките на децата?
-
Какви са плановете за транспортиране на багажа?


.Пътуването мина добре,малко дълго ми се стори,но си заслужаваше,заради добрите емоции
.Изкарахме си много добре,много се радвам,4е успях да се запозная с много от моми4етата тук 

)
, за перфектната организация, за това, че предоставиха дома си за начална среща (кой знае какво са си помислили съседите при нашествието на толкова българи 
боксира с чадъра на количката си, за да ни обърне внимание, докато
, а
, остана страшно много храна.
, но да се надяваме, че ще имаме възможност да повторим.
.Поне си имам вас 
И двете толкова увлекателно разказвате.Докато четях, сякаш преживях наново този пикник.Не ми се искаше да свършва.
Много готино беше всичко.С мъжа ми след това си говорихме в колата и той ми каза:"-Мисля, че намерихме още една причина да останем в Испания!"
Кога ще идват пак ? 
.