3-та тема на чакащите

  • 64 032
  • 779
# 420
teddyvd ,честито,желая ви много щастливи мигове  с вашето  детенце.
Виж целия пост
# 421
Честито и от мен!Много радости! Hug
Виж целия пост
# 422
Честито!Много здраве и щастливи мигове заедно.  bouquet
Виж целия пост
# 423
Здравейте от мен, три седмици нямах време да погледна компютър. Искам да се похваля, че от вчера имаме малко слънчице у дома и екшъна продължава с нова сила. Много късмет на всички чакащи и искам да ви кажа, че стават чудеса .

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТА РАДОСТ!!!!
Виж целия пост
# 424
teddyvd , честитооооо  bouquet Прекрасни мигове заедно Hug
Виж целия пост
# 425
Много благодаря на всички. Много целувки и прегръдки от нас, за всички вас. Hug
Виж целия пост
# 426
Здравейте от мен, три седмици нямах време да погледна компютър. Искам да се похваля, че от вчера имаме малко слънчице у дома и екшъна продължава с нова сила. Много късмет на всички чакащи и искам да ви кажа, че стават чудеса .


Честито, много, много, много щастие ви желая. И да пишеш в другите теми.
Hug Hug Party PartyЧестито!много щастие ви желая!!! Heart Eyesдано и аз да се похваля скоро! Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 427
привет момичета!не знам как да започна-просто нямам думи!! Confused
нали ви казах че ще имаме среща.уговорка а бе състояние мечта!
до тук добре,но днес когато се чухме за да уточним последни подробности около срещата  просто изумях! Sick Sick
в док.,които попълнихме бяхме писали МОМИЧЕ!!!Те моля ви се се готвили да ни предложат МОМЧЕ!
Разберете аз нямам претенции или нещо против децата!Нищо не гарантира че в утрешния ден няма да имам момче-например,но когато си скъсал пътъците от тичане и старание си положил за да си изряден и да ти го заявят простооооо #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Тогава защо изобщо се попълват документи ,какво четат тези хора??
Разберете че изпаднах в недоумение какво правят и какво четат тези хора???
Значи тези служители отчита дейност!Това са хора/децата/ а не килограм картофи!Или работата стана ето ви домати,че няма картофи! #Cussing out
Нямам думи!Това е връх на цинизма!!!!!! #Cussing out
Виж целия пост
# 428
   Ами и аз нямам думи, ама ми беше толкова кофти, че го написах на латиница и го изтрих...та ще чакам друг да се изкаже, че много ме заболя! Може пък да не съм права и да съм афектирана.
Виж целия пост
# 429
KATYA KOCI,извинете,но ако сте бременна с момче,бихте направили аборт ли?! Shocked
Виж целия пост
# 430
Оставете момичето да излее болката и недоумението си. Не я упреквайте! Нормално е да е сърдита, че не са се съобразили. А иначе детето си е дете - сама е написала, че не се знае дали няма да има син- просто въпросът е принципен. Аз също не мога да съм сигурна, че щях да родя здраво дете, но държах детето, което осиновявам да е здраво.... Същото е...
Виж целия пост
# 431
Абе то не е съвсем същото... щото едно е да гледаш болно дете, пък друго да гледаш дете с или без пишка  newsm78. Но предполагам, че жената е афектирана, така че ще я подкрепя. Ама това
са хора/децата/ а не килограм картофи!Или работата стана ето ви домати,че няма картофи! #Cussing out
е доста дразнещо, щото те наистина не са картофи, та да избереш мъжкия или женския.
Но спора е отдавнашен...
Виж целия пост
# 432
Спорът в случая е принципен и момичето с право е афектирано според мене: проучват те, питат те за майчиното ти мляко, има графи с изисквания и предпочитания, заживяваш с мисълта за момиченце и хоп - излиза, че на никой не му пука за желанията ти. Нашите желания - иди-дойди. Ами детето - защо не се запитат тези от комисията как ще се чувства едно дете, което би трябвало да е момиче?
В случая смятам това за престъпно несправяне с работата. Това е по-мекия вариант. Другият е, че трябват срочно три отказа, защото детето е обещано някъде... Дано не съм права за последното.
Katya Hug все пак вижте детето, Господ си знае работата  Hug
Виж целия пост
# 433
абсолютното неизбиране на дете е привилегия на мъдрите и узрелите...........
всеки от нас, който минава по пътя има някакви представи и желания за бъдещото си дете. малцина са тези, които искат да имат просто дете.
макар, че в крайна сметка, след като го имаме се оказва, че нашето дете е найнайипо. независимо дали отговаря на предварителните ни представи.
но всичко това го усещаме по-късно. аз нямах време да си създам представи какво дете искам, но винаги съм искала момче, над 3 години.
е, обебих се Mr. Green, с момиче на 3, ама не години, а дни. сега пък искам само момичета, ако е рекъл Господ. но поне за едно съм с предишните си разбирания-не искам бебета. не че не се радвах и наслаждавах на бебешкото време...........
обаче от сегашната ми гледна точка и това са глупости. децата са деца. като му дойде времето се надявам да имам малко мозък и да грабна първото попаднало ми пред очите.

картофи, моркови, краставици.............квот дават и има Wink

доузряваме и се довъзпитаваме не на базата на прочетеното във форума, а на действителните събития. на всеки му идва времето. на когото не-сам си е крив.

на мен пък ми хрумва друга възможност, че някой може и да си гледа работата, и да счита възоснова на социалния доклад, че именно това семейство е подходящо именно за това дете. знам ли........

и аз бих ти дала същия съвет, катя. вижте детето........
Виж целия пост
# 434
В доклада би следвало да е отразена и нагласата на родителите да гледат дете от определен пол, причините, поради които държат/ не държат на пол.Това има отношение  към степента на "подходящност" на семейството за детето, нали това е целта.Така че не е било редно да се предлага момиче, ако наистина в голяма степен семейството е държало на пол, все пак децата са в почти равно съотношение по полов признак.Защото как това семейство, с нагласа да отглежда дете от друг пол ще е подходящо за избраното дете?

Но аз  си имам и друга теория, за лесното попълване на международните регистри , но това е друга тема.

И все пак, Katya Kocy , ако не си чак толкова категорична за пола иди и виж детето!Познавам лично две майки, които силно са желаели момиче, предложени са им момчета и сега са изключително щастливи с децата си!Късмет  ти желая!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия