Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 630
  • 18 481
# 3 345
Петър сигурно се е зарадвал.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 346
Петър сигурно се е зарадвал.  Mr. Green

Едва ли, защото той хич не си падаше по това да му се лепят разни мадами непоканени. Визирам себе си.
Виж целия пост
# 3 347
Много неловка ситуация от тази вечер Blush
Седим си с моя приятел на една пейка в градската градина и си говорим за филми на ужасите. Аз гледам настрани, хем слушам за разни страшни работи, хем съм се замислила нещо...и в този момент най-неочаквано пред мен застава 2-годишно детенце и ми казва "бау". Изобщо не очаквах, много се стреснах, подскочих и...извиках със силен и дрезгав глас "БАУУУ".  Embarassed Joy Детето се засмя, баща му също и отминаха. Сигурно са си помислили, че съм го направила нарочно, а на мен акълът не ми побира защо в уплахата си избауках и аз. Laughing И друг път са ме стряскали, обаче обикновено пищя, това беше нещо неочаквано и неловко. Blush
П.П. Пак имах късмет, че детето се засмя, а не ревна...
Виж целия пост
# 3 348
говорим за филми на ужасите

А това пък аз го прочетох като "филии на ужасите" и бая време се чудех какви са тея ужасни филии  hahaha .
Виж целия пост
# 3 349
   До днес само четях, но вече с гордост се  нанасям и аз в темичката Blush
  Стана тя  една, като в серия от  "Тримата глупаци".  То като  седя  по нощите из нета на другия ден  ума ми се скатава  някъде и  ставам за смях, добре, че нямаше много публика.  Тръгвам си от работа  оня ден и отивам към колата.Аз съм първа кола , над мен / на наклон сме/ още две, ама сме лекинко на диагонал спрямо сградата.Но третата заклещила  средната, пък я няма още.А средната пристигнала първа, запалила и ще тръгва уж.Колежката , която возя /шофьорка е!/  ,и тя вече на паркинга и вещо навигира средната какви маневри да  направи, та да излезе.Ама нещо  се мъчат, напред-назад, не става.Третата кола вече започва да пищи  по малко, че  маневрите са на косъм. Аз идвам , една маносана, отключвам, хвърлям  си чантата в колата и се нареждам до колежката, която навигира.И започваме заедно да даваме акъли.Пък тая в колата, вече се  стресира тотално , препоти се и таман да се откаже и ние  дружно викнахме :"Бе защо не тръгнем, че  жената  да излезе напред , а я мъчим с  маневри!?".   И така, сега се смеем  като ненормални като разказваме  горе на колежките.
Виж целия пост
# 3 350
Нищо не разбрах от последната история,честно Confused
Виж целия пост
# 3 351
Строили са се 3 коли; в последната няма никой, в първата няма шофьор (към началото на историята). Средната иска да излезе. В един моомент обаче идва шофьор на първата кола и съответно те могат да тръгнат, следователно втората кола също. Но те продължават да се мъчат да правят маневри и чак накрая Lei@ се е сетила, че просто тя трябва да тръгне и мацката в средната кола няма да трябва да прави маневри.
Виж целия пост
# 3 352
Бобз, мерси, и аз не бях успяла да разбера.
Виж целия пост
# 3 353
Ииии айде пак аз в темата  Flutter

Събота сме на гости в къщата на колега на мъжа ми, а те имат невероятно кротък бебок, аз имам щерка любителка на бебета и се заформиха едни софри и едни угощения. Дааа но в неделя мъжете станаха РАНО и отидоха за риба /луда работа/, а с приятелката се разбрахме - аз с децата оставам в къщата, а тя отива да пазарува, за да презаредим трапезата. Та оставам аз в градината и си ровя в лаптопа, моята дъщеря играе на техия лаптоп, а до мен бебефона издава дали бебето е будно в стаята си. Припуква машинарийката, припуква и аха бебето се размърква. Входа на къщата се вижда от беседката, но пътечката малко заобикаля и тичам аз да оправя ситуацията. Един път така, втори път така ... на петия реших че няма повече да тичам като шашава, взех количката нагласих я и сложих бебенцето вътре, подрусах и то си заспа до мен, повече не гъкна. Изведнъж както си бездействам в Интернет бебефона изпука един, два пъти и жекски глас извика "Там ли си бе?"  Shocked и малко след това мъжки глас излая нещо, дето даже и не разбрах.  Shocked Усетих как ледена тръпка премина през гърба ми - някой се е вмъкнал в къщата и краде бебето! Признавам си само за бебето мислех и как ще го отмъкнат!  Confused  Изсъсках на щерката да стои в беседката и хукнах напраяко през градинката с боси крака, а тя бяга и ме дърпа, аз съм се втренчила в къщата, мисля как ще се бия и какво оръжие да си намеря  Crazy и аха да и се скарам, когато чувам как ми шепне "Мамо, а ако се разплаче бебето аз какво да правя? Да друсам количката ли?" Тогава ми светна,че всичкото деца са при мен. Остава проблемът, че има хора в къщата  Rolling Eyes МИсля си - влезли са гадовете да крадат, но не знаят че има включен бебефон и ги чух. Тичам обратно в беседката с щерката, грабваме количката/и лаптопите моля ви се  Crazy, така де няма да ги оставим на крадците/ и тихо, тихо излизаме на улицата. Въоръжавам малката с беберона и обяснявам ако устенцата зейнат в рев, да ги запуши с тапата и влизам за "лов на крадци". Момичета, ако си бях у дома хич и нямаше да се върна, но чуждата къща ми е поверена и не мога да стоя и да чакам да ги оберат. Признавам, че след като бебето не бе в опасност въобще и не планирах да се бия, а плахо застанах на вратата и започнах да викам "Алооо има ли някой, веднага се махайте обадих се на мъжете и те си идват /това бе лъжа, нямаха обхват, но пробвах/" и тем подобни заплашителни приказки  Crazy В къщата никакво движение!  Поседях, повиках и отидох при децата, но държа къщата под око и заобикалям отстрани да ги видя гадовете от къде ще се измъкнат. Съседи няма в момента. По едно време си идва стопанката, а ние боси с лаптопи и бебе в ръцете стоим пред външната врата. Веднага скачам към нея и със ококорени очи и разправям за крадците, как съм ги чула по бебефона, признавам как не съм посмяла да вляза в къщата. А нейния телефон нямам, а мъжете са се завряли някъде, подкрепление да викам от града ще са необходими 2 часа да дойдат. Полиция не посмях да викам без стопаните.  Тя ме слуша, слуша и се засмя - имало хора от селото, които си приказвали с радиостанции и бебефона улавял тяхната честота!!!  ooooh!  Crazy Все пак проверихме двете къщата, за мое успокоение и мирясах. Но голям страх брах ви казвам  ooooh! Въобще не мога да ви предам ужаса, който изживях. Цяла вечер ме майтапиха как съм щяла да се бия и да свия на крадците собственото бебе  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3 354
Ох милата!  Hug Поне ще си се насмееш сега едно хубаво, ми така де... От къде да знаеш, че бебефона хваща нечии чужди разговори... Похвала за смелостта!
Виж целия пост
# 3 355
Laughing Laughing Laughing И аз съм хващала с бебефона радиостанциите на близко минаващи таксита, че и ревящото бебе на комшиите - притичвах до стаята да подслушвам постоянно и се нервирах, че ме мами  Mr. Green
Виж целия пост
# 3 356
Днес...успях да пъхна картата в банкомата на мястото,където излиза разписката.Как и аз не знам.Добре че беше в работно време и охранителят на клона на банката в това време зареждал банкомата,та излезе да ми я даде...Срам...
Виж целия пост
# 3 357
Приятелка ще пътува,на летището.Слага багажа на лентата,дава си паспорта и жената и казва че я няма в списъка.Тя е абсолютно сигурна,моли пак да проверят,понеже си е купила билета месеци по-рано.Пак проверяват-няма я.Искат и билета-тя го дава,и жената и казва-но вашия полет е утре  JoyМесеци наред тя изобщо не беше обърнала внимание че на билета пише една дата,а тя си знаеше и казваше че ще пътува на предходната.
Виж целия пост
# 3 358
Днес...успях да пъхна картата в банкомата на мястото,където излиза разписката.Как и аз не знам.Добре че беше в работно време и охранителят на клона на банката в това време зареждал банкомата,та излезе да ми я даде...Срам...

 newsm20  smile3532
Виж целия пост
# 3 359
Днес...успях да пъхна картата в банкомата на мястото,където излиза разписката.Как и аз не знам.Добре че беше в работно време и охранителят на клона на банката в това време зареждал банкомата,та излезе да ми я даде...Срам...

И аз в тази група. Ще плащам с карта паркинга на летището във Виена. Намуших без проблем картата в процепа за банкноти - ми така де, от там се плаща, кой да се сети, че картата се мушка в процепа за билета... Излезна здрава, въпреки всичко Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия