Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 927
  • 18 481
# 8 790
Петък. 19:30ч вечерта. Вън тъмница, излизаме от входа, където срещаме съседка, дружелюбно кимаща за поздрав. Моя милост поспира, усмихва се широко и с високо артистичен глас отправя поздрав към дамата с:
- Добро утро!
Виж целия пост
# 8 791
Хихихи! Уф, и аз имам често такива неадекватни включвания  Confused
Успокоявам се, че показват колко разсеяно-артистична натура съм Simple Smile
И редовно завършвам тел. разговор с "Довиждане!", нищо, че понякога отсрещният не съм го виждала никога досега...
Виж целия пост
# 8 792
Аз много често махам за чао като затварям телефона.
Виж целия пост
# 8 793
Xaxax, на телефона ли махаш? hahaha Свежо...

Аз преди малко правих крем карамел със сол. Язък за 8-те яйца  ooooh! Добре, че винаги имам по много яйца, та все пак направих друг. Този път със захар.  Хайде, стискайте палци, поне да не стане със шупли.
Виж целия пост
# 8 794
Аз много често махам за чао като затварям телефона.
Аз пък соча и обяснявам с ръце, ама то за мен ръкомахането е нещо нормално и няма твърде значение дали говоря по телефон или лице в лице  Whistling
Mary Jo, получи ли се крем карамела  Joy
Виж целия пост
# 8 795
...
Mary Jo, получи ли се крем карамела  Joy

Оо, стана гладък, стегнат, без нито една шупличка.  chef И...сладък!

Обаче при първия опит, питате ли ме как изобщо нещо ми подсказа, че нещата не вървят по план. Не знам какво ме накара да опитам сместа и - о, ужас #Crazy!
По принцип, точно такива гафове с подмяна на подправки/продукти са ми чужди, но никога не е късно да блесна с някоя глупост. hahaha

Хайде, ваш ред е. Творете на воля, муни Wink.
Виж целия пост
# 8 796
...
Mary Jo, получи ли се крем карамела  Joy
Оо, стана гладък, стегнат, без нито една шупличка.  chef И...сладък!
Обаче при първия опит, питате ли ме как изобщо нещо ми подсказа, че нещата не вървят по план. Не знам какво ме накара да опитам сместа и - о, ужас #Crazy!
По принцип, точно такива гафове с подмяна на подправки/продукти са ми чужди, но никога не е късно да блесна с някоя глупост. hahaha
Хайде, ваш ред е. Творете на воля, муни Wink.

Творим, творим. Mr. Green Даже някои сме със стаж в творчеството.
Моя милост - кюфтета с пудра захар; баница, поръсена с половин пръст сол; айран с ванилия; макарони, минали през варене, печене, препичане и почти постигане на въглища.
Моя милост плюс брат ми - включен котлон да се топли бобът и заминаване на училище - към 6:30 вечерта спасиха овъглената тенджера от пълно стопяване.
Постижения да искаш. Grinning
Виж целия пост
# 8 797
Xaxax, на телефона ли махаш? hahaha Свежо...

Аз преди малко правих крем карамел със сол. Язък за 8-те яйца  ooooh! Добре, че винаги имам по много яйца, та все пак направих друг. Този път със захар.  Хайде, стискайте палци, поне да не стане със шупли.

Ако кажеш, че си успяла да карамелизираш и солта, ще те призная!  hahaha
Виж целия пост
# 8 798
  hahaha Е, не успях. До там не стигнах.  Joy  Joy
Но щеше да е интересно поне да пробвам.  Laughing
Виж целия пост
# 8 799
  hahaha Е, не успях. До там не стигнах.  Joy  Joy
Но щеше да е интересно поне да пробвам.  Laughing

Остана ли ти крем-карамел (със захар!!!), че ми се прииска да дойда в Монреал. Да съчетая полезното с приятното.  Laughing

Аз съм готвила грах със захар и съм киснала патладжан в захар.  Laughing
Виж целия пост
# 8 800
А аз направих меденки без мед...
Виж целия пост
# 8 801
А аз направих меденки без мед...

Можеш да ги намажеш отгоре с меда  Party
Виж целия пост
# 8 802
Имам един познат с такси и когато ми се наложи, все него викам.
Днес трябваше да водя детето на лекар и извиках човека. Закарани до болницата, слязохме от колата, пожелах му лек ден и си заминах. Свършихме си работата и трябваше да го викна пак, че да ни върне. В същия момент и бръкнах в портоменто и гледам парите ми седят неразвалени, та осъзнах, че изобщо не съм му платила  Crazy Пък и той нищо не каза. Е, платих си и двете посоки след като се върна.
По смешното е, че онзи ден пак го виках да ни прибере до в къщи и по същия начин, слезохме от колата, пожелах му лек ден и в момента в който тръгнах да затварям вратата се усетих, че не съм платила.
Днес вече ми стана неудобно, ще вземе да си кажа човека, че нарочно го правя. Ама пък и той си мълчи, нищо не казва  Simple Smile
Виж целия пост
# 8 803
Аз съм ръсила козунак преди печене със смес от сол и захар /останала заготовка в едно пликче от зимните туршии/. Кой да види бележката в пликчето, ясно написано на чист БГ - "Смес сол и захар". Не ми хареса на вкус, ама никак. Най-интересното е, че миналата седмица ядох купен мини козунак, чието тесто беше солено, а отгоре го бяха поръсили със захар. Много странен солено-сладък вкус.
Виж целия пост
# 8 804
 Малко преди 8-ми март да ви напомня, че мъжете утре нямат празник. Преди кажете "Благодаря, на теб също" погледнете кой е пред вас. Ще взема да си го напиша на дланта   Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия