Аз така замалко да пребия ММ. Чакам го да подреди едни пакети в багажника на комбито и в момента, в който той ми казва:"Изчакай да не ме удариш", аз със замах затворих багажника. Така го фраснах по главата, че приклекна клетникът. Не беше нарочно. Честно!
Ти упорито се опитваш да го унищожиш този човечец, ама и той държелив!
Ти упорито се опитваш да го унищожиш този човечец, ама и той държелив! 
Е, казвам ви умрях от срам. Другата събота нищо няма да нося. 
Добре, че беше долу този с поръчаното такси като слязох, та си разбрах грешката. А никога, ама никога не звъня в тази фирма, как съм объркала последните 2 цифри така и не си обясних. Сигурно докато съм набирала както винаги първо ми минава през ума на кой телефон да НЕ звъня и съм го набрала
и дъжда я е измил. Пълна муня 

Препоръчани теми