Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 922
  • 18 481
# 9 705
Абе вие в знаци се блъскате, а аз направих катастрофа. Аз руса муня завивам на дясно, другата руса муня паркирала почти на завоя и дава назад. Еми ударихме се написахме един протокол и се смяхме 😂

Сега ако кажеш, че това сте го направили вчера, на 31.05, когато е международният ден на блондинките, може да се каже, че сте го отбелязали подобаващо... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9 706
Да не сте му нагласили, без да искате, други мерни единици  newsm78
И аз си помислих, че може да ги тегли в паундс, както е в САЩ. Peace

Не, не, тегли само в килограми, явно се опитва нещо да ми каже Joy
Тази сутрин бях 111 кг  Laughing
Виж целия пост
# 9 707


Не, не, тегли само в килограми, явно се опитва нещо да ми каже Joy
Тази сутрин бях 111 кг  Laughing
hahaha Взела си се в ръце, 2 килограма надолу. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 9 708
Днес сутринта на площад Македония, който е затворен до едната страна и НЕ минават трамваи, стоях и чаках да светне зелено, за да пресека  Crazy Ви не светна, щото нищо не върви, хората си копаят  Mr. Green
Виж целия пост
# 9 709
Днес сутринта на площад Македония, който е затворен до едната страна и НЕ минават трамваи, стоях и чаках да светне зелено, за да пресека  Crazy Ви не светна, щото нищо не върви, хората си копаят  Mr. Green
Сигурно другата шматка до теб съм била аз. Чинно си изчаках да светне зеленото.
Виж целия пост
# 9 710
А пък муня- аз, преди малко отговорих на пост от 2010-та. doh
Виж целия пост
# 9 711
И друга муня те последва. Joy
Страхотна тема, чета Ви от доста време.  bouquet Имам много изцепки ще пиша, когато имам повече време.
Виж целия пост
# 9 712
А пък муня- аз, преди малко отговорих на пост от 2010-та. doh
Коя тема събудихте?  Simple Smile
Виж целия пост
# 9 713
Днес сутринта на площад Македония, който е затворен до едната страна и НЕ минават трамваи, стоях и чаках да светне зелено, за да пресека  Crazy Ви не светна, щото нищо не върви, хората си копаят  Mr. Green
Сигурно другата шматка до теб съм била аз. Чинно си изчаках да светне зеленото.
Не видях друга шматка  Mr. Green но и зелено не видях да светне  Mr. Green
Ама то кой знае кой светофар съм гледала  Crazy  Вече си нямам доверие  Joy
Виж целия пост
# 9 714
А пък муня- аз, преди малко отговорих на пост от 2010-та. doh
Дълго чакан отговор ще да е бил.  hahaha
Виж целия пост
# 9 715
А пък муня- аз, преди малко отговорих на пост от 2010-та. doh
Коя тема събудихте?  Simple Smile
Какво да сложим в колет за САЩ. hahaha
Виж целия пост
# 9 716
А пък муня- аз, преди малко отговорих на пост от 2010-та. doh
Коя тема събудихте?  Simple Smile
Какво да сложим в колет за САЩ. hahaha
Laughing Hug
Може пък да си полезна за някого. Simple Smile
Виж целия пост
# 9 717

Може пък да си полезна за някого. Simple Smile
Може, ама той човека отдавна си е прочел книгите и изял подправките, аз отговорих на жена му. Муня пълна. hahaha
Виж целия пост
# 9 718
признах ви  Hug

аз трети път едва се спирам да "събудя" темата за женената коза, самоубила се с найлон Blush
Виж целия пост
# 9 719
Линк, линк.  Praynig
Муня от днес: Излязох да взема памперси на бебето, вървя си весела и щастлива, муня не очаква, че след секунди ще види звездички. Влизам в магазина, напазарувах си и на излизане право във витрината,с такава засилка, че падам на дупе и плика с памперсите хвърчи. Резултата - червено петно на челото и болезнен з.....к. Много се смяха в магазина, ама кво да направя. 33uu Така лъскат тия витрини. Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия