Даже съм тръгвала да бутам чужда, ама добре че навреме се усещам.
Даже съм тръгвала да бутам чужда, ама добре че навреме се усещам.
И един такъв със странен вид, на нишки стои.. Прибавих масло и мляко, млякото се пресече
И ми просветна изведнъж! Това замразеното не беше картоф... А ананас. Дъщеря ми искаше да й купим, яде го 3 дена, накрая го остави и аз го замразих, за бъдещо кисело мляко с ананас..
Опитах я супата, не беше много зле
но нямаше надежда да я одобрят за обяд и я изхвърлих , след час и половина готвене! 
Разправя, че я хванала как да е и я надвесила над мивката и с ножа за хляб (!) почнала нежно да търка по врата й, понеже й било жал нали и предполагала, че така по-малко ще я боли. В крайна сметка я заклала някак си, след което я сложила директно в тенджерата да се вари. Предположила, че така се готви. Нито я оскубала, нито там каквото друго се прави, ще ме извинявате, че не знам точно. Естествено нищо не станало от манджата, после баща й като надникнал в тенджерата, щял да припадне
Той ме открехна, че на бара могат да ми заредят телефона. Навиха се - сигурно съм имала жалък вид 



И до другото заведение успях да стигна, а мъж ми "се довлече" точно 2 часа по-късно. Препоръчани теми